Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25632564256525662567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kjaer 20'nin altına satılma ihtimali yok inanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Kjaer geçen hafta Inter ile görüşmek için Milano'ya gitmiş sezon sonu için oyuncuyla anlaşmışlar Fenerbahçe'ye 12-15 milyon arası teklifle geleceklermiş

Joao Mario'yu versinler, kafa kafaya takas edelim Kjaer ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kadroya çok para harcamadan da orta saha sorununu çözebiliriz. Topal vadesini dolduruyor zaten. Souza geride oynar. Yanına Meireles'i koyarız. 10 numaraya da CASPER'ı koyduk mu tamamdır. Şahsi fikrimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 6 Aralık 2016; 19:37:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Kjaer 20'nin altına satılma ihtimali yok inanmayın

20 ye TR den kim satilmista defans oyuncusuna verilsin? 15 e satmak bile başarıdır bence çok yüksek tutmayın limitleri

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Eğer kjaer ayarında bir oyuncuyu 20 altına satılacaksa satılmasın daha iyi çünkü o fiyata öyle bir oyuncu daha bulamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Kjaer 20'nin altına satılma ihtimali yok inanmayın

20 ye TR den kim satilmista defans oyuncusuna verilsin? 15 e satmak bile başarıdır bence çok yüksek tutmayın limitleri

Neden satılmasın?

Kjaer gibi bir stoper gördün mü ligde yıllardır? Hemde daha 27 yaşında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uche luciano lugano, kötü demiyorum hatta belki daha iyi bir ligde olsa 20 ye de satılır ama TR den o kadar yüksek paralara su şartlarda (dünyada ekonomik sıkıntı var) gideceğini dusunmuyorum.

Kjaer defans oyuncusu yerine aynı başarı oranıyla orta saha veya hücum oyuncusu olsaydı 20 değil 50 milyon euro ya bile satılırdı.

Pogba'nın 120 milyon olduğu bir piyasa var arkadaşım, ne sıkıntısı?

He bu durumun lig ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum, Kjaer Avrupa liginde de oynuyor ona bakarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Gürcan Bilgiç: "Fenerbahçe, çok önemli bir orta saha oyuncusunun peşinde. Büyük takımların önemli ama mutsuz oyuncularının peşine düşmüşler"

Gürcan Bilgiç: "Oscar'a gitmişler, kulüp 'tamam' demiş ama oyuncu istememiş. Isco'nun durumunu sormuşlar."

allah aşkına bunları ciddiye alıpta koymayın şuraya ne oscarı ne iscosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam duyum var mı FenerMedya dan Kjaer ile ilgili.

Bişey görmedim hocam bi süredir bakmıyordum gruba. Görürsem yazarım direk buraya
  • Hacı surda sert çıkmayayim diyorum ama ağır saçmalıyorsun pogba ile ne alakası var çocuk musunuz... Pogba 120 ettiği için 120 ye gitmedi mevkisinin en iyilerinden olduğu ve talipsi fazla olduğundan çıktı o paralara yoksa gerçek ederi o paralar olamaz zaten. Ama arz talep meselesi pogba gibi arz i az olan futbolcuysan talebin fazla olacağı için ederinden fazlaya satarsin ama marjinal faydan daha az olur. Hani mevkisi olsa bile kiyaslayamazsin simon mevkisinin en iyisi değil ust düzey stoper dersin anca. 20m a az ihtimal giderse İngiltereye gider(çok az ihtimal) ınter fln 20m a gidip Tr den stoper almaz. Neyse uzatmaya gerek yok inşallah gider simon düşmanıymisim gibi neyi savunduruyorsun

• EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Satmadan alamıyoruz piyasası olacak 2 3 adamdan birisi takım kimyasını fazla etkilemeden hızlı bir stoper alip martinin yanına koyarsin gelen parayı da ortasaha da kullanırsın ben soğuk bakmiyorum satılmasına ama 15 in altı da uzer.

Bilmem, yani Simon düşmanıymışsın gibi konuşuyorsun.

Çocukça davranan sensin.Kendin de diyorsun üst düzey bir stoper.Üst düzey bir stoper 20 milyon euro eder eskisi gibi değil o işler.

Neyse tartışmanın anlamı yok.

• kjaer 20 etmez ama bizim satmamız için fiyatın o civarlara çıkması gerek 12 veren takıma niye satalım ki defansın bel kemiğini.
  • şöyle son dakika etiketiyle madde madde duyum görmek istiyorum. şunla anlaşıldı bu haftaya geliyor yazanlardan. ah geçen sene neydi öyle yav
  • Eğer başka futbolcu satamazlarsa simon u 12 13 verirlerse üzülürüm ama takımin eksik bölgesi belliyken mecbursa verilmeli.

Alex 26 sında geldi kjaer 20 den aşağı gitmiyorsa Alex i 40 a fln okutmamiz lazimdi en az, bu ligin bazı gerçekleri var boşa hayal kurmak doğru değil.

• avrupada kalifiye defans yokken kjaere 12den fazla verilmez diyenleri de anlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Eğer başka futbolcu satamazlarsa simon u 12 13 verirlerse üzülürüm ama takımin eksik bölgesi belliyken mecbursa verilmeli.

Alex 26 sında geldi kjaer 20 den aşağı gitmiyorsa Alex i 40 a fln okutmamiz lazimdi en az, bu ligin bazı gerçekleri var boşa hayal kurmak doğru değil.

Gittikçe yükseliyor ücretler
  • Kjaer 20 M giderse, Sakho satılacak Liverpooldan ona çokeriz. 6 M civarına Skrtel hesabına bağlarız. Ferdi'de 2 M gitse kalan 16 M ile Holtby veya başka orta saha artı Narsingh kiralariz, üstüne para kalır baya,sezon sonu kale solbek yolumuza bakarız. Hepimiz Kjaer aşığıyiz. Rvp sonra Kjaer. Kalbimizde yeri ayrı. Ama elde başka para getirecek Adam yok. Mecburuz. Fırsat varsa gitmeli. Yolu açık olsun Aslanimizin. Çok başarılı olacak. Bizde gururlanacagiz.

• 
Sayfa: önceki 25632564256525662567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.