Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24822483248424852486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Unutmadan, isteyenler olmuş şunu da koyalım.

http://cdn.fenerbahce.org/pic_lib/de6p3662_53081_7795343.JPG

Maç haberi linkinden diğer fotolara da ulaşabilirsiniz.

http://fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53081
  • Vitor Pereira : "Advocaat, doğru zamanda doğru değişiklikler yapsaydı fark daha fazla olurdu."
    Vitor Pereira : "Görüyorum ki benim verdiğim idman programlarını doğru uygulamak Van Persie'nin gelişmesine oldukça yardımcı olmuş." (Sports TV)
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    Hmm

Bence vitorla dark warrior aynı kişi

Ama kim kimi taklit ediyor karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

Vitor Pereira : "Advocaat, doğru zamanda doğru değişiklikler yapsaydı fark daha fazla olurdu."
    Vitor Pereira : "Görüyorum ki benim verdiğim idman programlarını doğru uygulamak Van Persie'nin gelişmesine oldukça yardımcı olmuş." (Sports TV)

/>
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Dick bile yeni öğrendi hocam Aatifin olmadığını sorun yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Buyrun beyler

• Arkadaşlar vitor gitti kurtulduk 1 sezonla yırttık buna şükür bırakın artık konuşmayı şu adamı.
  • 2560x1907 Manidar olmuş hocam
  • Yönlendirici pasları, oyun içi zekası ve attığı klas gol ile derbiye damga vuran Van Persie'yi, T.D Blind tekrardan milli takıma çağıracak.

Bana kalırsa Van Persie yok öldü falan desinler adam tam ritmini bulmuşken gidecek sakatlanıp geri dönecek
  • quote:

Yönlendirici pasları, oyun içi zekası ve attığı klas gol ile derbiye damga vuran Van Persie'yi, T.D Blind tekrardan milli takıma çağıracak.

Bana kalırsa Van Persie yok öldü falan desinler adam tam ritmini bulmuşken gidecek sakatlanıp geri dönecek

her milli arada oluyor zaten ozan lens şimdide persie sakatlanırsa hiç şaşırmam umarım çağrılmaz
  • Lens beşiktaş maçında da yok galiba.
    quote:

Hollandalı çalıştırıcı sakatlığı devam eden Jeremain Lens'in durumu için ise "Bekleyip göreceğiz.Feyenoord deplasmanında aramıza katılması bizi çok mutlu eder. Fakat kas sakatlıklarında dikkatli olmak gerekiyor." açıklamasında bulundu.
  • quote:

Vitor Pereira : "Advocaat, doğru zamanda doğru değişiklikler yapsaydı fark daha fazla olurdu."

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Advocat her fırsatta rvpye yanlış idman uygulanmış dedi

pereiranın doğru zamanda doğru değişiklik dediğide dk 45 de rvpyi cıkarmak yada 15 dk daha bekleyip 60da cıkarmak sanırım

• Fenerbahçe avrupa ligi totem konumu neden sildi acaba yöneticiler?Sıkıntı neydi yani? İlgilenmeniz gereken işlerle uğraşşsanıza biraz daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

Fenerbahçe avrupa ligi totem konumu neden sildi acaba yöneticiler?Sıkıntı neydi yani? İlgilenmeniz gereken işlerle uğraşşsanıza biraz daha.

Geçenlerde de Fenerbahçe Galatasaray maç konumu silmişler. Diğer bütün maç konuları duruyordu. Desteğe ulaşıp hallettim.
  • quote:

Joker'in kime benzediği ortada.. Hepsi şizofren
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Huntelaarı cagırsın ya rvp çöp kendi kalesine gol atan bir adam.

Bu adam gidip sakatlanırsa helvasını yeriz ozaman aman deyim cağırmasınlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giden adamın muhabbetini hala yapanlar var. Ne diyeyim akıl fikir...

Popülarite kasacağım diye kendinize küfür ettirmeyin. Pereira büyük bir hataydı. Amatör bir hoca, tecrübeli bir kulübe gelmemeliydi. Çok iyi olsa yorumculuk yerine iyi bir yerde görev alırdı. Advocaat çok iyi bir isim değil ama kendisi teknik direktör. Bunu maçlarda daha iyi hissediyorsunuz. Oyuncu değişiklikleri düzeldi bir kere. Takımda olumlu hava var.
  • Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    Darkwarrior bence gerçekten Vitor Perreria. Demeçleri bile benziyor adamın. Zaten kendisi olsa bu kadar sevmezdi kendisini herhalde. Bazen trollüyor diyorum ama oturup ciddi ciddi yazıyor, inandığı şeyi yazıyor galiba. Ben saygı duyuyorum ama bazen gülüyorum. Souza iyi oynuyor derbiyi falan kazanmışız Allah razı olsun Souza'yı getirenden falan
  • Bjk maçına yetisseydi bari lens, ah lens gittin hazırlık maçına kendini de yaktin bizi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24822483248424852486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.