Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.757
Cevap
35
Favori
139.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RVP, Nani gibi dünya yıldızları varken Ferdi kim oluyor! Bak bak neymiş trip atmakta haklıymış, yok ya! Kimsenin haksızlık yaptığı da yok ayrıca. Ferdi oynadığı tüm maçlarda sayısız top kaybı yaparak, 2m yanındaki adama pas atamayarak insanları çileden çıkardı. Ağır yenildiğimiz Antalya maçında bile ilk başta 3-4 çok etkili atağımız vardı, bahsettiğim şekilde bitirdi hepsini, harcadı. Daha önceki maçları & ilk Bjk derbisini saymıyorum bile. Haketmediği kadar fazla forma şansı buldu siz ne haksızlığından bahsediyorsunuz. Asıl haksızlığı bize böyle kazmaları izleten değerli hocanız & başkan yapıyor. Taraftarın ne suçu günahı var da kanser ediyorlar bizi. Bir rahat maç izleyemiyoruz.

Yani kusura bakmayın ama bu sefer cidden saçmalamışsınız. Souza'yı da savunuyorsunuz sürekli. Bu kadar desteklenecek yönleri yok bunların. Dümdüz, Fenerbahçe seviyesinde olmayan oyuncular.
    Anlamadığınız ve asla anlayamacağınız şu ki hoca elindeki kadroyu mundar etti. Evet bazı istediği oyuncular alınmadı ama bu bahane olamaz. Elindeki kadroyu çok verimsiz kullandığını artık kabul etmelisiniz. Hiç farklı bir ortasaha kurgusu denemedi.
    Gomez örneğiyle gelmeniz vb işin garibi hep aynı şeyleri tekrar etmeniz üzücü.

Troll demiyorum, saygı çerçevesinde burada insanlarla yorum yapıyorsunuz en azından ama bazen gerçekten saçmalıyorsunuz. Kayıtsız şartsız oyuncuları & hocayı destekleme düşüncesiyle hareket ediyorsunuz bir bakıma hak veriyorum ama 1 kere olsun RVP gibi büyü bir oyuncu hakkında destek olmadınız, yanlış verilerle geliyorsunuz. Vitor RVP gibi adamı 2 maç üst üste 90' oynatmadı ben hâlâ kabullenemiyorum bu durumu.
    Daha da kötüsü, deste olmak bir yana rakip takım trolleri gibi mesajlarınız mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

Icimden bir his bu akşam yenilecegimizi söylüyor

Tövbe de hocam Allah korusun öyle bisey olursa biteriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kardesim beni yanlıs anlamıssın,acıklayayım müsadenle

Trip atmakda haklı derken sundan bahsediyorum,fernandao'nun sosyal medya hesaplarına falan bi göz gezdirirseniz,adam sabah aksam küfür yiyor taraftar'dan,3 milyon euroluk topcu ferdi ve aldıgı maas 1-1,5 milyon'dan fazla degil ve bu adam 4-5 milyon euro alan adamlar kadar gol atmıs,uefa'da takımı sırtlamıs

Aldıgı sey ne peki?hakaret...bu yüzden trip atmak'da haklı dedim,kesinlikle fenerbahce'nin 1.santraforu olacak kalite-de degil ancak parasının hakkını sonuna kadar verdi,rvp takımda olmasa taraftar ferdi'yi cok severdi emin ol dostum

Ayrıca kadro olarak bakıs acınıza baglı bu,elimizdeki mevcut orta saha'nın hücuma katkısı fazlasıyla kısıtlı olması nedeniyle marko rvp gibi oyunculardan tam randıman alamıyoruz,burada hemfikiriz

Ancak naní kjaer gökhan hasan ali alper diego(gecen seneki haline göre) gibi ciddi katkı aldıgımız oyuncularımız da var,bunlar zamanla olacak seyler,daha ônümüzde cok kritik maclar var bi bakmıssın rvp bizi uefa'da finale cıkaracak golü atmıs :)

Souza konusunda ise sene basında asıl souza'yı gördük,tek basına top kapma ve kesicilik görevi verildiginde ne kadar basarılı oldugunu molde macında da gösterdi,üstelik bjk,akhisar gibi maclarda baya aramıstık onu

Orta saha'ya direnc katıyor,kendi görevi olmamasına ragmen ileriye de cıkıyor,kendisine haksızlık etmeyin bence cok önemli bir oyuncu

• Bu nasıl ilk 11 la ? 5-4-1'mi oynuyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro yayınlandı, rvp ilk 11'de

Yalnız kjaer-bruno-kadlec 3'üde ilk 11'de, galiba kadlec bek olarak oynatacak hoca, gökhan gönülde ozanın yanında
  • Keşke ölse de kurtulsak şu heriften

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam teknik direktörse Ben Astronotum arkadaş... Bu adama antrenör demek diğer antrönörlere haksızlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar takımında Robin van Persie olup da izleyemeyen takımın taraftarları.
  • Biz kimsenin ölmesini istemeyiz şampiyon olmak mümkün fenerbahçe ve fenerbahçeli olmak zor senenin sonunda şampiyon olamazsak gider ama biz vermedik canını biz nasıl isteriz ölmesini.

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Allah kahretsin 2 gün önce 3 stoper bile çıkabilir dedim ve çıktı.
    ulan vitor fenerbahçeyi düşürdüğün hale bak kadıköyde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bugün ku maç kırılma maçı bana göre. Vitor korkaginin elinde Doslari yok bakalım napacak. Kadleci filan Dos'a çekmez ise iyi. Eğer bugün Alperi orta alanda RVP yi ileride gorebilirsek değişik bir Fenerbahçe izleyebiliriz. Caner ve GG beslerse reisi goklerini atabilir. Gerçi golü bulsak ne yazar. Takımı geriye yaslar 1-0 dan sonra. Hamzadan filan bile kötü hoca su Vitor. Gönderin köylüyü getirin Yılmaz Vurali. Eğer hayal ettiğimiz FB olmazsa bende bir şey bilmiyorum

Bakın malımi nasıl biliyorum. Kesin Kadleci on liberoya koyacak. Celtic maçında yapmıştı Msirelesi çıkarıp Ba'yi almıştı. Böyle vizyonsuz ışte. Ben o Celtic maçında yazmıştım bu hoca ile olmaz diye. Kendisi Fenerbahçe adına yakışmayan biri. İstediği kadar dos olmasın gider bulur o dos bir yerlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Allah kahretsin 2 gün önce 3 stoper bile çıkabilir dedim ve çıktı.
    ulan vitor fenerbahçeyi düşürdüğün hale bak kadıköyde

Yahu siz niye oyuncuları mevkilere göre ayırıyorsunuz?

Kadlec ön libero oynayacak,aslen stoper olması 3 stoper oynayacagımız anlamına gelmiyor

Orta saha'da belli ki alper olmuyor,yani su macta bile göremediysek daha gôremeyiz herhalde,ben olsam orta saha'yı ozan meireles diego yapardım

insallah iyi oyunla kazanırız da keske demek zorunda kalmayız

• Şu joker şahsına allah için cevap vermeyin, bırakın kendi kendine yazsın.
  • Gökhan'ı stoper oynatan Aragones bile bu kadar saçmalayamazdı.

• Kaleci orta alanda oynatacaksa yuh diyorum artık ya. Kardeşim koysana Alper'i en kötü hazır olmasa da Meirelesi bu nasıl bir kafadır. Defolup gitsin artık şu adam.

• Hoooayydaaa bu nasıl kadro

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    asıl mevkisi orta saha olan alperi orta sahada bir kere bile denemeyen vitor bu akşam kadleci orta sahada oynatıyor.alperi bir kere bile denemedi orta sahanın ortasında hocam nereden biliyor vitor alperle olmayacağını.eskişehirde gayet iyi oynuyordu.bu akşam meireles ozan diego en ideal 11di şartlara göre ve yine bunu uygulayamadı değerli hocan.
    zaten ozan ön libero bu kadar defansa gerek var mı söyler misin? 3stoper 2 bek 1 Dos ile çıkıyoruz aman gol yemeyelim 1 puan alalım diyen kümede kalmaya oynayan takımlara döndük üstelik kadıköyde
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    aslında hasan ali gibi sadece sol ayaklı bir oyuncuyu sağ bekte oynatan bir hocadan beklenmeyecek bir hareket değil ama kadlec bile orta sahada adı yazılınca baya bi şaşırmıştır
  • Geçen senelerde dikine dikine yardıran Alper ne oldu da birden köreldi ? Şu lord'u ciddiye almayın. Oyuncuları niye mevkilere ayırıyorsunuz ney la iyi o zaman gelecek maç RvP stoper oynasın, Kjaer santrafora geçsin

Bu ne organizasyonu beyler bilgisi olan var mı ?

• Beyler fenere ms1 vermiştim, kadleci görünce moralim bozuldu. Bir aksilik olma ihtimali var mı?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.