Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archimert

Reklamverenlerin hakkına girmek bu, buna da yandex izin vermez böyle bir şey olmuş olsa kim reklam verir ki. ayrıca sayım yapan algoritmanın bu kadar kolay kandırılabileceğini düşünmeyin

Yandex işinden ümitli olan var mı?

365 gün boyunca günde 40 arama yapılırsa kişi başı kulüp 36 dolar (yaklaşık 120 TL) kazanıyormuş.

Uğraşmaya gerek yok. Cebimden 150 TL vereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt
    Öylede olur hocam. Yeterki hoca şu saçma sistemden vazgeçsin. Birçok kombinasyon olur orta sahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: free_jin

Öylede olur hocam. Yeterki hoca şu saçma sistemden vazgeçsin. Birçok kombinasyon olur orta sahada.

Hoca bir çok maçta 3lüye döndü zaten hocam. Bende anlayamıyorum. Neden her maça 4-4-2 başlayıp 3'lüye dönmesine rağmen, maç içinde olmadığını görmesine rağmen başlangıçta ısrar ediyor bilemiyorum. Biraz sabit fikirli sanırım hoca. Akıl almaktan hoşlanmıyor. Hatasını kendi görene kadar bekleyeceğiz ve buda bu seneyi inşlh heba etmez. Hocayı çok sevsemde tek korkum bu.
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    oh bee sonunda bir transfer dedikodusu, bıktım gari şu sayfadaki transflerle alakasız yorumlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

quote:

Reklamverenlerin hakkına girmek bu, buna da yandex izin vermez böyle bir şey olmuş olsa kim reklam verir ki. ayrıca sayım yapan algoritmanın bu kadar kolay kandırılabileceğini düşünmeyin

365 gün boyunca günde 40 arama yapılırsa kişi başı kulüp 36 dolar (yaklaşık 120 TL) kazanıyormuş.

Adam hakli ben gunde 365 gun boyunca 40 arama yapicam kesintisiz yillik 150 veririm daha iyi.

• Tam Bir Kapalı Kutu kullanıcısına yanıt
    Malum ırkın bilimdeki karşılığı 'virüs'tür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

quote:

Kardesim her gun PC kullaniyoruz habire arama yapiyoruz, senin yapman gereken bunlari FB Yandex'ten yapman, sen git yine 150 lira ver ustune bir de gunluk 40 aramani yap klup 48 dolar daha kazansin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sen verirsin ben veririm de 500k - 1m kişi verir mi ? Ayrıca kimsenin cebinden para çıkmadan kulübe katkısı olucak. Bence öyle küçümsemeyin 600k kişi yılda 36 dolarlık katkı yapsa yaklaşık 20m dolar forma sponsorluğu için. Fenerbahçeli internet kafe sahiplerinin bazılarının arama motorunu fbyandex . Onlarda 1 pc'den 1 günde 200-300 arama yapılıyordur tahmini onları hesaba katmadım . Ortaya çok deli bir para çıkıyor
  • Arkadaslar kadro cok şişti. Kanatlarda Nani Volkan Alper Diego (hoca kanatta oynattigi icin soyluyorum) varken Feghouli transferi sizce gerekli mi?

Kanattan once stoper ve orta saha transferi yapsak daha mantikli olmaz mi ozellikle stoper.

Josefle topal ayni tip oyuncular ikisinden kim oynamazsa digerine yazik olur josefi yeni aldigimiza gore topal satilabilir bence. Orta saha josef ozan olmali onlerinde diego olmali.

Meireles ve sowun bu takimda isi yok onlarda gonderilmeli diye dusunuyorum.

Alper ozan ve volkan daha cok sure almali bence.

• Bence Feghouli Nani'den daha iyi işler yapacak arkadaşlar. Tek problem henüz gelmemiş olması ama o da olacak inşallah
  • Diego kanat oyuncusu değil, Volkan as oynayacak adam değil, Nani de sol kanatta oynuyor. Yani Feghouli şart. 4-2-3-1 dizilişinde olacaksak eğer, ki böyle olması lazım takımın.

• SON DAKİKA | Feghouli'nin menajerinin, futbolcunun FB'ye transferini nihayetlendirmek için, Pazartesi günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor..!

@mehmedilgaz
  • Aradığımız appiah mbia'ydı keşke alabilseydik. Adam süper
  • Belki 4231 e donmek istiyordur. Elimizde net sag kanat sadace volkan var (nani solda çok daha etkili). Ama oda yedek oyuncu seviyesinde. Feghouli gelirse harika olur. 442 oynayacaksak ta gercek kanatlarla oynarız diego hamle oyuncusu olur her ne kadar iyi bir performansta olsa da

• Bjk maçı umarım böyle biter

• Mbia ı keşke biz alaydık ya serbest kalma maddesi ne bunun bilen varmı

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Olurmu hocam;

"En hazır takım"!
    "Bu sene 110 gol atar"!
    "Türkiyenin messisi burda işte"
    "öyle hızlı oynuyorlarki izleyemiyoruz"

boşa ümid etme hocam bitmez böyle baksana !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Olurmu hocam;

"En hazır takım"!
    "Bu sene 110 gol atar"!
    "Türkiyenin messisi burda işte"
    "öyle hızlı oynuyorlarki izleyemiyoruz"

boşa ümid etme hocam bitmez böyle baksana !

Queresma bugün bize çalıştı önce golü atıp skoru eşitledi sonra atılıp güç dengelerini eşitledi

• Ziegler > Beck
  • quote:

Orijinalden alıntı: free_jin

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Beyler Kadro Böyle Olsa İyi Olmaz Mı.? Eğer Feghouli Gelmediğini Düşünelim Ozanı Sağa Koyarsak. Orta Saha Topal,Souza,Diego Olur. Bence Gayet De Güzel Olur. Umarım Hoca En Kısa Zamanda 4-4-2 Mi 4-2-2-2 mi Hangi Sistemse Vazgeçer.

Saygılar..

Pereira dediğimiz adam ve 3 yardımcısı 15 yıl boyunca üniversitede bu işin dersini verdiler.Bu işin bizzat hocasıydı kendisi.Hangi kafayla hocayı eleştiriyorsunuz ? Ayrıca yukarıda gösterdiğin gibi 3 defansif orta sahayla Aykut Kocaman bile maça çıkmaz.
    Hocaya güveniyorum.Ne oynatıyorsa en iyisini, en doğrusunu oynatıyordur.

• 
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.