Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray aldığı yeni adamı Madridli sanıyor,gören de ilk 11 oyuncusu sanacak Madridle sadece 4 maça çıkmış Allah bilir kaç dakika oynadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi adamların kaderi bu
  • nedense maçı 3-2 alacağız gibi geliyor bana ama inş daha farklı olur. Şuanda savunma tam oturmada geçen sene savunma iyiydi gol atamıyorduk bu sene
    sanki kjaer ile alves tam uyumlu değil gibi henüz, birkaç maç sonra alışırlar da geç olmaz inş.
    rvp de maçta ilk onbir oynamak istiyormuş, adam 50 maçlık eksiği olsun, sakatlığı geçer geçmez al maça takır takır oynar :)
    böyle adamlarda maç eksiği olmaz ama işte ne şowu nede fernandao yu kesmeye de gönlüm el vermiyor :(
    bakalım pereira inş doğru kararı verir ama çok zor karar
    bazı gazetelerde caneri kesip h.a.k i oynatacağı yazıyor yok artık diyorum öyle saçma bi hareket yapacağını sanmıyorum
  • Caner'i sol açığa devşirecekmişiz diye birşey duydum? Tek forvet oynayacaksak ve Sow formdan düşerse mantıklı olabilir? Savunmamız daha sağlam olur HAK daha defansif olduğu için.
  • Keşke ilk maç deplasmanda olsaydı...Takım inşallah %100 ü ile oynayabilir,yoksa işimiz çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basın toplantıları saat kaçta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seraaser

quote:

Orijinalden alıntı: Dt_huzurluksuz

ali ece
    mert aydın
    rıdvan dilmen

kalanlara itibar etmeyiniz...

Altan Tanrıkulu
    Okay Karacan
    Uğur Meleke

Futbol hakkında iki günde kitap yazacaklarına eminim. Bilgi, sıcakkanlılık, samimiyet, efendilik. Bu adamlar ülkemize çok fazla. Millet gidip medya maymunlarını izlesin. Küfürbaz, sahtekar, bir söylediğini yarın unutan, baskanlara yaranmaya çalışan, ... En son yeni t.d. vittor pareira nın düzce topuk yaylasindaki toplantısında köşelerine "hocayla samimiyiz" pozu vermek için hocaya yalvaran kelli felli adamları, samimi havasını vermek icin hocaya saklabanlik yapan eski futbolcuları görünce neden seçici olmak gerektiğini anladım. İyi ki 80 lerin çocuğuyum ve iyi ki Fenerbahçeliyim. Oğuz, Aykut, Turhan Sofuoğlu, Arap İsmail, Ş. Rıdvan, H.Vezir, Müjdat, ... Hepsi beyefendi, hepsi belirli bir seviye gorguye sahip. Oturup insan gibi konuşan, konuştuğunda da iz bırakan insanlar. Örn; "Gerçeklerin kötü bir huyu vardır, bir gün ortaya çıkarlar"... A. Kocaman. Bana şimdiki yetmelerden bir tane hatırda kalır bir şey söyleyin? Kabzımal olan beyefendinin " pastırma" muhabbetini saymazsak. Bu neslinde böyle devam edip 80-90 kuşağını gelecek nesillere aktarmayı düşünen ve bu mihvalde davranan Fenerbahçelilere selam olsun.

Aynı hissiyatın içerisindeyim hocam. Siz de tercüman olmuşsunuz. Aynen katılıyorum, imzamı atarım bu sözlere. İyi ki Fenerbahçeliyim diyorum. Ben de 80li yılların çocuğuyum.
    Yüreğinize sağlık. Helâl olsun.

• Kral bacak esnetirken

• HADİ BİSMİLLAH

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Basın toplantıları saat kaçta?

saat 14.00 fenerbahce
    saat 19.00 shaktar

diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Activision

HADİ BİSMİLLAH

See you again.
  • Gencler yonetik kurulundan cok yakin bi abimden yakinimdan duyum aldim (!!!)

Ronaldo geliyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vurucam indiricem atık haa şuraya resim koyarken simage alın bundan sonra en dürüst en güvenilir adam olsa bile bloklayacam
  • Bende alayım dedim dsmart blu ama şuan kapalıymış yeni üyelik.

"Altyapı geliştirmeleri sebebiyle BLU Paketi satışı geçici olarak yapılamamaktadır. Kampanya koduna sahip kullanıcılar “Kampanya kodu kullanmak istiyorum” yönlendirmesine tıklayarak kupon kodları ile yeni abonelik başlatabilirler.

Mevcut abonelerimiz altyapı geliştirmelerinden etkilenmeyeceklerdir."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alestair

Van Persie'nin kariyerinde ki en buyuk lekelerden biri Burak Yilmaz ile kiyaslanmasi olacak sanirim. Berbat bir durum.

Daha berbat bir durum ise karşısında Sabri'yi görmek olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfa atlasın artık ya
  • Bu kadar çok söylenmesine rağmen hala aynı şeyi yapmak için hakikaten insan olmamak lazım.
  • Olum valla yeter la. Her 2 sayfada bir apartmana asılacak resimler koyuyorsunuz. Sıktınız artık. Simage bi öğrenemediniz.
  • Bloklayın, kesin çözüm.
  • West Ham'ın teknik direktörü Slaven Bilic, Moussa Sow'u istiyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.