Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
84.480
Cevap
300
Favori
2.095.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    202 Mesaj
    forma ve stad sponsoru açıklandımı renkdaşlar bu gün bildirim gelicekti

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Muhabbeti geçmişken ben de söyleyeyim Ali Ece bir numaradır benim için de. Futbol hastasıdır ve televizyonlarda saf futbol konuşan nadir adamlardan biri. Samimi de bir dili var.. NTV Spor'da Transfer Günlüğünde vs. takip ediyorum 7 gün olsa 7 gün dinlerim öyle bir insan. Bir de Bağış Erten var onu da severim. Geçenlerde 1-2 program yaptılar Ali Ece ile birlikte çok keyifli sohbetleri. Programların tekrarları Youtube'da var, izlemek isteyen varsa izleyebilir.

Ali Ece'yi baya seviyordum eskiden ama adam bize gelen kimi övdüyse o adamlar rezil çıktı. Hep ters köşe oldu. Prandelli'yi Jupp Derwall'a benzetmişti, Pandev'i yere göğe sığdıramamıştı, çok faydalı olacak demişti, keza Dzemaili... Bu olaylardan sonra yorumlarını dikkate alamıyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: korkanadam

forma ve stad sponsoru açıklandımı renkdaşlar bu gün bildirim gelicekti

Bugün görüşmeler başlayacaktı sanki hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Stephen Hawking

Beyler bende dsmart üyeliği var. Uydu alıcısıda varda ben kullanmıyorum. Acaba maçı satın alabiliyor muyuz ?
    Yardım ederseniz sevinirim.

Tek maç alabilirsiniz hocam. cihaz üzerinden yapılıyor satın alma işlemi.

|
    |

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master Masterbox MB520 RGB | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Yarbay
    2448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Günaydın Rvp ve Nani'li takımın taraftarı.

Adamı eksi manyağı yapmışlar tabi nani ve rvp yi aynı cümlede görünce ne yapsın adamlar.

Günaydın renktaş.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: seraaser

quote:

Orijinalden alıntı: Dt_huzurluksuz

ali ece
    mert aydın
    rıdvan dilmen

kalanlara itibar etmeyiniz...

Altan Tanrıkulu
    Okay Karacan
    Uğur Meleke

Futbol hakkında iki günde kitap yazacaklarına eminim. Bilgi, sıcakkanlılık, samimiyet, efendilik. Bu adamlar ülkemize çok fazla. Millet gidip medya maymunlarını izlesin. Küfürbaz, sahtekar, bir söylediğini yarın unutan, baskanlara yaranmaya çalışan, ... En son yeni t.d. vittor pareira nın düzce topuk yaylasindaki toplantısında köşelerine "hocayla samimiyiz" pozu vermek için hocaya yalvaran kelli felli adamları, samimi havasını vermek icin hocaya saklabanlik yapan eski futbolcuları görünce neden seçici olmak gerektiğini anladım. İyi ki 80 lerin çocuğuyum ve iyi ki Fenerbahçeliyim. Oğuz, Aykut, Turhan Sofuoğlu, Arap İsmail, Ş. Rıdvan, H.Vezir, Müjdat, ... Hepsi beyefendi, hepsi belirli bir seviye gorguye sahip. Oturup insan gibi konuşan, konuştuğunda da iz bırakan insanlar. Örn; "Gerçeklerin kötü bir huyu vardır, bir gün ortaya çıkarlar"... A. Kocaman. Bana şimdiki yetmelerden bir tane hatırda kalır bir şey söyleyin? Kabzımal olan beyefendinin " pastırma" muhabbetini saymazsak. Bu neslinde böyle devam edip 80-90 kuşağını gelecek nesillere aktarmayı düşünen ve bu mihvalde davranan Fenerbahçelilere selam olsun.

Altan Tanrıkulu yakışmamış o listeye.
    |
    |

• Yarbay
    4711 Mesaj
    krasic antalyaspor ne kadar doğru acaba?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Neden her konuyu trollemeye çalışıyorsun?

Hocam benim blockladigim tek insan kendisi. Bence herkes blocklasin ki konuşup konuşup susar belki. Eksi almaktan, bolca alintilanmaktan keyif alıyor arkadaş. Hadi şaka yaparsın anlarım, konuyuda dağıtıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Kart sahiplerine hala bilet çıkmadı

Sabahtan beri pc basindayim.

Pasoligte calisan arkadasim var. onada sordum sorusturdular. Genel satisla beraber kart sahiplerinede acilacakmis. Yani saat 6da

|
    |

sayfayı ağlattınız gene ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: Marino

Mamadou Niang 7 iyi transferdi

Issiar Dia'yı unutmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: sinandh

Bildiğim kadarı ile maçları sadece Tivibu sahibi olanlar TRT'den izleyebilecek. Onun dışında maç yayınlanmayacak. Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Ben D-Smart kullanıyorum. Bu sistemden nefret ediyorum. Lig için Lig TV, CL için Tivibu, ön eleme için D-Smart yakında ZTK için de Digitürk derlerse şaşmayın.
    Verin hepsini standart bir kanala, kanal devlet kanalı olsun. Gerekirse yeni kanal açın her klasman için ayrı kanallar(LigTv1,2,3 vs gibi). Zor bir şey değil. Devlet eliyle açın biz de bedava izleyelim. İngiltere Ligi bile bedava STSL'yi izlemek için para veriyoruz.

gerçekten böyle mi olacak? önceden star salı günü maçlarını verirdi şimdi o da mı yok? İnsanları illa illegale teşvik ediyorlar böyle rezillik olmaz. O zaman ttnetide böyle 3 4 firmaya versinler öyle rekabet gelsin. Mantık dışı rekabet sistemi getirmişler böyle rezalet olmaz.

• Teğmen
    221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kumaş

Shaktar maçına konu açılmadımı beyler

Aynen bende konu kirlenmesine diye transfer konusuna yazmıyorum kaç gündür

|
    |

devletin kanalı trt nasıl sadece tivubudan izlenebilecek olmaz öyle şey. benim bildiğim uefa şart koşuyor haftada en az 1 maç açık kanaldan diye.
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    Daha önce D-Smart Blu satın alan oldu mu? Donma veya gecikme ne kadar?

Orijinalden alıntı: HeartQuake

devletin kanalı trt nasıl sadece tivubudan izlenebilecek olmaz öyle şey. benim bildiğim uefa şart koşuyor haftada en az 1 maç açık kanaldan diye.

Ön elemelerde d-smart vercekmis sadece.

|
    |
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.