Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fb__ömer

Neden her konuyu trollemeye çalışıyorsun?

Hocam benim blockladigim tek insan kendisi. Bence herkes blocklasin ki konuşup konuşup susar belki. Eksi almaktan, bolca alintilanmaktan keyif alıyor arkadaş. Hadi şaka yaparsın anlarım, konuyuda dağıtıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart sahiplerine hala bilet çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Kart sahiplerine hala bilet çıkmadı

Sabahtan beri pc basindayim.

Pasoligte calisan arkadasim var. onada sordum sorusturdular. Genel satisla beraber kart sahiplerinede acilacakmis. Yani saat 6da

• Football Manager 2015'te Galatasaraylı bir gözlemci.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayfayı ağlattınız gene ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marino

Mamadou Niang 7 iyi transferdi

Issiar Dia'yı unutmayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinandh

Bildiğim kadarı ile maçları sadece Tivibu sahibi olanlar TRT'den izleyebilecek. Onun dışında maç yayınlanmayacak. Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Ben D-Smart kullanıyorum. Bu sistemden nefret ediyorum. Lig için Lig TV, CL için Tivibu, ön eleme için D-Smart yakında ZTK için de Digitürk derlerse şaşmayın.
    Verin hepsini standart bir kanala, kanal devlet kanalı olsun. Gerekirse yeni kanal açın her klasman için ayrı kanallar(LigTv1,2,3 vs gibi). Zor bir şey değil. Devlet eliyle açın biz de bedava izleyelim. İngiltere Ligi bile bedava STSL'yi izlemek için para veriyoruz.

gerçekten böyle mi olacak? önceden star salı günü maçlarını verirdi şimdi o da mı yok? İnsanları illa illegale teşvik ediyorlar böyle rezillik olmaz. O zaman ttnetide böyle 3 4 firmaya versinler öyle rekabet gelsin. Mantık dışı rekabet sistemi getirmişler böyle rezalet olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kumaş

Shaktar maçına konu açılmadımı beyler

Aynen bende konu kirlenmesine diye transfer konusuna yazmıyorum kaç gündür

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    devletin kanalı trt nasıl sadece tivubudan izlenebilecek olmaz öyle şey. benim bildiğim uefa şart koşuyor haftada en az 1 maç açık kanaldan diye.
  • Daha önce D-Smart Blu satın alan oldu mu? Donma veya gecikme ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

devletin kanalı trt nasıl sadece tivubudan izlenebilecek olmaz öyle şey. benim bildiğim uefa şart koşuyor haftada en az 1 maç açık kanaldan diye.

Ön elemelerde d-smart vercekmis sadece.

• 1 maç trt de 1 maç tivibu da cl

• Trt aylardır reklam yapıyor cl ile ilgili. Haftada bir maç salı günleri trt de diye. Perşembe de Avrupa Ligi maçları var trt de. Burdaki bir kaç kafadan dolma bilgilerle konuşan asosyale kulak asmasın kimse.

• haftada bir maç trt de şifresiz. 1 şifreli kanal 1 de şifresiz kanal. senelerdir böyle ve aksi bir karar çıkmadığı sürece böyle devam edecek arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: sinandh

Bildiğim kadarı ile maçları sadece Tivibu sahibi olanlar TRT'den izleyebilecek. Onun dışında maç yayınlanmayacak. Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Ben D-Smart kullanıyorum. Bu sistemden nefret ediyorum. Lig için Lig TV, CL için Tivibu, ön eleme için D-Smart yakında ZTK için de Digitürk derlerse şaşmayın.
    Verin hepsini standart bir kanala, kanal devlet kanalı olsun. Gerekirse yeni kanal açın her klasman için ayrı kanallar(LigTv1,2,3 vs gibi). Zor bir şey değil. Devlet eliyle açın biz de bedava izleyelim. İngiltere Ligi bile bedava STSL'yi izlemek için para veriyoruz.

gerçekten böyle mi olacak? önceden star salı günü maçlarını verirdi şimdi o da mı yok? İnsanları illa illegale teşvik ediyorlar böyle rezillik olmaz. O zaman ttnetide böyle 3 4 firmaya versinler öyle rekabet gelsin. Mantık dışı rekabet sistemi getirmişler böyle rezalet olmaz.

Yanlis. Sali gunleri sifresiz carsamba gunu ise tivibudan yayinlanacak

• Gencler bilet taraftar kart sahiplerine acildi.

Fenerium alt b tribundeyim

• Beyler Star Avrupa Ligindeki tüm maçları veriyordu. TRT'de verecek mi ?
  • Bu fikret orman nedir böyle ikide bir Fenerbahçeye çatıyor aziz yıldırıma laf atıyor hala fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Aziz Yıldırım büyük hata yaptı quaresmayı yedek kulübesine alacaktı fikret orman oturacaktı yerinde öyle

• Van Persie'nin kariyerinde ki en buyuk lekelerden biri Burak Yilmaz ile kiyaslanmasi olacak sanirim. Berbat bir durum.

• D smart BLU diye birşey var kendi internet sitesinde, aylık 9 tl ye satıyorlar, şimdi bu paketi alsak 2 maçıda internetten izleyebilir miyiz? bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.