Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne alaka lan maça gidip meşale mi atacan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Arkadaşlar bu doğru mu acaba?

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Doğruysa ben de maça gitmeyi düşünebilirim.

aynen o ceza durumu doğru ama 2 yıllık avrupa hasretini gidermeye gelcek insanlar oraya shakhtar daha önce görmediği atmosferi burada görecek

• 11numara kullanıcısına yanıt
    hocam bana atar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: himone

Arkadaşlar eğer olay sadece şampiyonlar ligi ön elemesi ise dsmartblu aylık üyelik 10 TL, yayın kalitesi de gayet iyi. Hem rahat rahat maçı izlersiniz, hem de yasadışı ve haram işe bulaşmamış olursunuz. 4 tane maça 10 TL verecek gücünüz de yoksa zaten futbolla ne uğraşıyorsunuz hayatta sizin için daha önemli işler var.

Nasil alcaz ya onu aylik on liraya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Arkadaşlar bu doğru mu acaba?

Doğruysa ben de maça gitmeyi düşünebilirim.

Velini boşuna yorma stada kadar 15 yaş altı zor girer.
  • NeonTrees kullanıcısına yanıt
    la adam öyle demek istememiş tam tersi meşale yoksa gideyim demiş meşaleden rahatsız olduğu için maçlara gitmiyormuş hemen de günah keçisi yaptınız adamı.

yada ben yanlış anladım
  • Galatasaray holiganları Shakhtar maçında meşale atmayı planlıyorlar. Kendi hazırlık maçında sahayı bombalayan beyinsizler topluluğundan herşey beklenir. Dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

la adam öyle demek istememiş tam tersi meşale yoksa gideyim demiş meşaleden rahatsız olduğu için maçlara gitmiyormuş hemen de günah keçisi yaptınız adamı.

yada ben yanlış anladım

Adam trolün önde gideni yazmışsa kötü niyetli yazmıştır.
  • Arkadaşlar Gs ayın 15inde FFP kriterlerine uymadığı için 1 sene erteleme talep edecekmiş

Şike sürecinde mail kampanyalarını hatıtlıyorsunuz değil mi ingilizce bir metin hazırlayıp ertelemenin olmamasını içeren mail gönderlim sonuçta Zero Tolerance

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzyato

quote:

Orijinalden alıntı: himone

Arkadaşlar eğer olay sadece şampiyonlar ligi ön elemesi ise dsmartblu aylık üyelik 10 TL, yayın kalitesi de gayet iyi. Hem rahat rahat maçı izlersiniz, hem de yasadışı ve haram işe bulaşmamış olursunuz. 4 tane maça 10 TL verecek gücünüz de yoksa zaten futbolla ne uğraşıyorsunuz hayatta sizin için daha önemli işler var.

Nasil alcaz ya onu aylik on liraya ?

Dsmartblu'nun sitesine girin, ücretsiz üye olun ve blu paketi satın alın. Ben 10 TL dedim ama 9 TL'ymiş. Beşiktaş, FB, GS hazırlık maçları ve FB'nin ön eleme maçları dahil. 1 ay üyelik aldıktan sonra da iptal ettirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancosar8

sen konus biz dinleyelim baskanlarin baskani

Niye ayıplı resimler koyuyorsunuz

• Shaktar maçı dsmartblu'dan izlenebilecek mi bu konuda bilgisi olan ?

Sitede Shakhtar maçı ile ilgili herhangi bir görsel göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Arkadaşlar Gs ayın 15inde FFP kriterlerine uymadığı için 1 sene erteleme talep edecekmiş

Şike sürecinde mail kampanyalarını hatıtlıyorsunuz değil mi ingilizce bir metin hazırlayıp ertelemenin olmamasını içeren mail gönderlim sonuçta Zero Tolerance

bunar zaten daha öncede erteletmişti yine ertelemezler inşallah
  • Arkadaşlar merhaba. Bende dsmart üyeliği var fakat kullanmıyorum. Spor kanallarıda kapalı. Acaba maç satın alma gibi bir şansımız var mı ? veyada 1 aylığına uydu alıcıma spor kanallarını açtırabilir miyim ?

Teşekkürler :)
  • Kulübümüzün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 2015-16 Sezonu Kombine Kartlarına taraftarlarımızın yoğun ilgisi devam etmektedir.

Bugün (26.07.2015) itibariyle toplam 34039 adet kombine kart satılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

tüm şifreli maçlar için internette bir site var sopcastle uğraşmak istemeyenler için birebir donma takılma da sıfır ancak görüntü kalitesi kötü.isteyenlere öm atarım linki sadece bu öneleme için değil her spor branşının her şifreli maçını buradan izleyebilirsiniz.

Dsmarta uye olamiyorum. Uyelik almiyolar. Onlarca kisiye mesaj attim, blu icin kiralik yanit yok. Son care bu. pm atar misin hocam

• 34 bin kombine
    Bakalım 40 bin olcak mı

• Forma rakamlarını da yayınlasalar keşke.Bu sene 500.000i bulmalı çok rahat.
  • Bütün maçlar D-Smarttamı olacak önceden 1 maç D-Smartta diğer maçıda Star Tv de veriyorlardı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angamaite

Forma rakamlarını da yayınlasalar keşke.Bu sene 500.000i bulmalı çok rahat.

Yok hocam gormeyiz 500bin.Keske gorsek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25952596259725982599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.