Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.595
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampl şuan oynanan maçta mükemmel oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Kampl a 8 vereceğine 3 daha koy valbuena al

30 yaşındaki adama o para verilmez.
    Zaten kadronun yarısı 30+ oyuncudan oluşuyor. Gençlere yönelmemiz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksikleri görme maçları başladı...yedek sağ bek,inceci oyuncu,genç kanat oyuncuları,4 tane 20li yaşlarda oyuncu....
    Yaz kızım 1 ton çimento 200kg kalas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Valbuenaymış arkadaş, şuan bulunduğu hudutların hiç dışına çıkmamış 5 yıldır takip ettiğimiz büyük star.Krasicinde peşinden koştuk yıllarca sonunda elimize ne geçti bitik bir yıldız.Al Kampl'ı başarıya aç bir oyuncu geçsin eline, hemde gelişmeye açık.
  • İlla Fransa'dan gelecek ise Rémy Cabella gelsin isterim. Artık son kontratını yapacak oyuncular istemiyorum. Gençleşelim.
    Kampl'da gelmiyorsa bonservissiz Diego alınsın Valbuena yerine.
  • Kampl > Cabella > Van der Vart > Diego > Valbuena benim tercihim bu şekilde
  • Rıdvan dilmen:Fenerbahçe'ye gelecek sezon için 1 oyuncu gelir, 4 oyuncu giderse yanlış oldu demem. O bir oyuncu da forvetin arkasına gol ortalaması 10 ya da 12 olan, savunmaya yardıma gelebilen ve yaşı da 26 civarında olan bir transfer olmalı. Biraz düşününce oyuncu sayısını 2'ye çıkardım. Kesinlikle ve kesinlike öne oynayan ama kanat da oynayabilicek özelliklerde bir oyuncu lazım. Mesela Saint Etienne'de oynayan Mevlüt Erdinç gibi. Salzburg'da oynayan Kevin Kampl gibi bir oyuncu. Şöyle de söyleyeyin Cristian'ın 10 gol atanı." dedi.

.......

• Demirkol: alperin daha kalitelisini,emrenin 18 yaşındaki halini,salihin daha çok koşanını bulması gerekiyor mecbur fenerbahcenin...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Demirkol: alperin daha kalitelisini,emrenin 18 yaşındaki halini,salihin daha çok koşanını bulması gerekiyor mecbur fenerbahcenin...

Alperin salihin daha kalitelisini alperi salihi daha çok oynatarak sahip olursun.Sen dk 45lerde 60larda alperi çıkartıp selcugu topuzu baroniyi oynatırsan bir gram ileri gidemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevlüt erdinc yine gol atmış.Boş geçmiyor haftaları :)

• Kampl'ın menajeri Stadyum programına konuşmuş az sonra Trt 1'deymiş arkadaşlar.

• Al bedava adam çok yönlü müthiş bir adam...
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bibras-natcho/profil/spieler_56976.html

• YEVHEN KONOPLYANKA > KEVIN KAMPL
  • Kamplın menajeri:kampl 15 milyon euro serbest kalma maddesi var...gelmeyi istiyor sorun değil avrupada olmaması gelecek sene avrupada olur...

@ysnkse: Dun bazi gazeteler Kampl 6 milyon ama Fener 4 veriyor yazmisti kesinlikle uydurma haber 15 serbest kalma bedeli 12 veriyordu devre arasi FB

İyi güzel kimse bu parayı vermez kapandı kampl defteri iyi oldu bana göre :)

• KAMPL’NİN MENAJERİ: Şu ana kadar Fenerbahçe’den oyuncuya ya da kulübe herhangi bir teklif yapmak için kimse beni aramadı.

KAMPL’IN MENAJERİ: 6 milyon Kampl’nin bir bacağı için mi? İkisini birden istiyorlar sanıyordum

KAMPL’IN MENAJERİ: Kampl kontratındaki maddeye göre kulüpten 15 Milyon Euro’ya ayrılabilir Farklı ülkelerden farklı takımlar aradı.

KAMPL’IN MENAJERİ: Fenerbahçe’nin bir sene Avrupa Kupalarına gidememesi Kampl’nin kararını etkilemez

KAMPL’INMENAJERİ: Çünkü Fenerbahçe bir sene sonra şampiyonlar Ligi’nde oynayacak

KAMPL’IN MENAJERİ: Eğer Fenerbahçe Kampl’i istiyorsa 15 Milyon Euro’luk bonservisi ödemeleri gerekiyor
  • menajeri sacmalamis . 15 veren olursa buyrun hayrını görsünler .

• Bence transferin ilk adı Kevin Kampl olmalı..
    Taraftar bu kadar havaya girmişken, oyuncuyu bu kadar istiyorken alınmalı...

takımıda gençleştirmek istiyorsak Santos takımında oynayan 17 yaşındaki oyuncu (Bence geleceğin neymar'ı) Gabriel -GABIGOL- Barbosa
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/gabriel/profil/spieler_244275.html

İddia ediyorum bu oyuncu gelecekte Neymar kadar değerli bi oyuncu olacak...
    Youtube'de videoları var.. İzleyin bana hak vereceksiniz....

http://www.youtube.com/watch?v=_6kfRffHSf4

• İyi bari valbuenaya yönelirler bugünden sonra :) 15meuroya hem mevlütü hemde valbuena alınır....

• Gelecek sene Stoch'u takımda tutmak lazım bence.Ersun yanalla çok iyi bir ivme yakalayacağı görüşündeyim.Youtube'u ne zaman açsam 90+4 Gaziantep golünü izliyorum.Ordaki Stoch'un şutunu görünce içim acıyor.Sahi niye gönderdik biz bu adamı bu sene

• Stoch şu an kariyerinin en iyi sezonunu paokda geçiriyor 20 gole katkısı var....paokda onu çok seviyor manşetlerde hep alacaklar transfer etme opsiyonunu kullanıp.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.