Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

quote:

Orijinalden alıntı: Reantum

Stefan Kießßling demişsiniz? O hiç gelmez. Dzeko gelebilir ama.

Niye ki Kießling daha ucuz daha az revaçta olan biri?

Leverkusen satar mı sizce onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Dzeko gelirse sevinçten ne yaparım bilemiyorum

Dzeko da gelecek. Kaka' da gelecek. Onun da zamanı gelecek.

Zaman mümkünse bu yaz olsun

Kaka için ise çok bonservis ödenecekse gelmesin.O riski Kaka için almazdım çunkü sakatlık sorunu var ve bizim ligde kasap bol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Satması zor ama Dzekoyu transfer etmek daha zor bence.20 verirsek anca alırız Dzekoyu.Kiesslingde bu daha düşük olacaktir.

• Cardozo yu tercih ederim ben Kiesling'e.Cardozo tam bizim lig icin cok uygun bir oyuncu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Satması zor ama Dzekoyu transfer etmek daha zor bence.20 verirsek anca alırız Dzekoyu.Kiesslingde bu daha düşük olacaktir.

Yok Stefanı satmazlar. Ama Dzekoyu satacaklar M.City acıkladı hatta 300 milyon € ayırmışlar transfere adamlar vallaha billaha gözlerime inanamadim 300 milyon € ne demek lan? ne demeek! Hala Etihad!!! Bizede sponsor olsanıza!!!

• Kiessling için;

Bundan 2 sene önce istediğimizde reddetmişler.Geçen sene yine reddetmişler.Bu sene yine reddeceklermiş.Kiessling ayrılsa bile Dortmund'in teklifi varmış bize gelmez yani

D-Smart'daki bir kanalda söylemişlerdi bunu

• Fenerbahçe, Dries Mertens için harekete geçti...

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe, Milos Krasic ve Miroslav Stoch'u takımdan gönderip Mertens'e yönelecek.

RTBF'nin verdiği habere göre Fenerbahçe, PSV'de forma giyen Dries Mertens'e bir teklif götürdü. Verilen haberde, Mertens'in Pierre Van Hooijdonk'tan da bilgi aldığı ifade edildi.

Habere göre Fenerbahçe, bu oyuncu için 8.5 milyon avro teklif etti.

Mertens, 2011'den beri yer aldığı PSV'de 62 maça çıktı, 37 gol attı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Kiessling için;

Bundan 2 sene önce istediğimizde reddetmişler.Geçen sene yine reddetmişler.Bu sene yine reddeceklermiş.Kiessling ayrılsa bile Dortmund'in teklifi varmış bize gelmez yani

sezon başı da istedik renktaş

renktaş ben o isimleri sadece örnek olarak yazdım istediğim isimler olarak yazdım yani
  • Dortmund Kießling'i alsın Dzeko için bir rakip aradan çıksın

• quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Kiessling için;

sezon başı da istedik renktaş

renktaş ben o isimleri sadece örnek olarak yazdım istediğim isimler olarak yazdım yani

O konuda sana katılıyorum.Bize hava toplarını indirebilecek ikili mücadeleye girebilecek bir oyuncu lazım.Pivot santrafor yani.Dzeko umarım olur

• Volkan-Gökhan-Santana-Egemen-Hasan Ali-Kuyt-Inler-Emre-Bastos-Sow-Cardozo(Dzeko)

Böyle bir kadro müthiş olurdu.

• o değilde mertens dehşet bişeymiş vay arkadaş

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/dries-mertens/profil/spieler_56416.html
  • Arshavin'in bonservisi elinde, yenilemediler. Anlayacağınız şuanda boşta Arshavin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Volkan-Gökhan-Santana-Egemen-Hasan Ali-Kuyt-Inler-Emre-Bastos-Sow-Cardozo(Dzeko)

Böyle bir kadro müthiş olurdu.

Taş gibi 4-4-2 oynar bu kadro.Her mevkiideki oyuncusu ile çok iyi bir 11 olurdu.
    Üstüne 5 yabancı var,Egemen'in yerine 1 sezonluğuna iyi bir yabancı stoper kiralanabilir böyle bir kadro kurulursa.(Bu kadroyu kurdukta yüzsüzlük yapıp Egemen'in yerine yabancı istemesi kaldı )
  • Bir arkadaş vardı, Mertens'e kötü demişti. Yav arkadaş, Mertens şu an Avrupa piyasasındaki en iyi 10 kanat oyuncusundan biridir. PSV'de yaptığı işler ortada, hele bu sezon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miba54

Bir arkadaş vardı, Mertens'e kötü demişti. Yav arkadaş, Mertens şu an Avrupa piyasasındaki en iyi 10 kanat oyuncusundan biridir. PSV'de yaptığı işler ortada, hele bu sezon.

Ben tanımıyordum hiç yorum yapmamıştım,bu haberleri duyunca bir inceleyeyim dedim. İnceledikten sonra ben nasıl bir futbolsever olarak bu adamı tanımıyorum dedim açıkçası.
    Adamın sadece bu sezonu değil,son 4 sezonu tek kelimeyle muhteşem.
    Her sezon en az 40 maça çıkmış ve en az 20gol + 20 asistle oynamış bir kanat oyuncusuna kötü diyen adam gitsin bi psikologla görüşsün bence
    Ama alamayız o kalitede bir adamı bunuda dip not etmek lazım.

• quote:

Bir arkadaş vardı, Mertens'e kötü demişti. Yav arkadaş, Mertens şu an Avrupa piyasasındaki en iyi 10 kanat oyuncusundan biridir. PSV'de yaptığı işler ortada, hele bu sezon.

yok artık. kim kötü dedi bu adama

• quote:

Orijinalden alıntı: Káka

quote:

Ben mi dedim acaba geçmişteki yorumumdaGerçi ben kötü dememiştim şüphelerim var demiştim "daha elimizdeki Stoch'u kullanamıyoruz,yine Hollanda Ligin'den gelen bir kanattan mı faydalanacağız? tereddütüm var/vardı.Sanki bir Stoch gider,bir Stoch gelecekmiş gibi hissediyordum".Bu beğenmemekse evet o insan benim

Ziegler haberini veren çok arkadaş oldu hala tedirginim yemin ediyorum.Ziegler gelirse bir cacık olmaz bizden.

• Kiesling,Belhanda,Miranda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Káka

quote:

Ben mi dedim acaba geçmişteki yorumumdaGerçi ben kötü dememiştim şüphelerim var demiştim "daha elimizdeki Stoch'u kullanamıyoruz,yine Hollanda Ligin'den gelen bir kanattan mı faydalanacağız? tereddütüm var/vardı.Sanki bir Stoch gider,bir Stoch gelecekmiş gibi hissediyordum".Bu beğenmemekse evet o insan benim

Ziegler haberini veren çok arkadaş oldu hala tedirginim yemin ediyorum.Ziegler gelirse bir cacık olmaz bizden.

Yanlış hatırlamıyorsam Stoch'un kopyası, daha yeteneksizi demiştiniz

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.