Şimdi Ara

FENER MAÇINDA 'PANCU SHOW' VAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: keskin907

sırtına vurdur bir bardak su iç ..

heheh sende ucuza bitercuman tut baboş
  • baboş
    bu kelam sizin camiayamı ait gerçekten senin gibiler türedikçe tercumana ihtiyaç olacak..
  • ya bunu söyleyen bi fenerbahçeli inanamıyorum ya siz bi m.united'i yendiniz daha da övünüyorsunuz be rezilsiniz hepiniz rezil REZİL!...
    quote:

Orijinalinden alıntı: ceyceyman

sevgili beşiktaşlılar siz hala ordamısınız
    farkındamısınız biz şampiyon olduk şampiyon
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Technics

quote:

baboş
    bu kelam sizin camiayamı ait gerçekten senin gibiler türedikçe tercumana ihtiyaç olacak..

yok keskin ondan deil o.. hani biyre gidince tanımadığın kişilere hanfendi beyfendi denir.. yada kedi görsen gel pisipisi denir.. simitçi görüncede simitçi denir ya. o hesap..

baboş ha way be
    bizim burada birine oş lu moşlu konuşsan adamı başka türlü zannederler neyse bak keyfine bilader kendi dünyanda mutlu ol

• küçük beynin algılayamamış heralde öyle çağrılanda değil çağıranda problem vardır burda vakit arcama istersen merterdeyol kenarında ekmek bol sana

her yerde traş her zaman traş ölümüne traş yani beşikteş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskin907 -- 16 Ağustos 2005, 14:14:04 >
  • quote:

küçük beynin algılayamamış heralde öyle çağrılanda değil çağıranda problem vardır burda vakit arcama istersen merterdeyol kenarında ekmek bol sana

ben izmirliyim keskin orası bana uzak. ki ne işe yarar orası bilmem. ama buraya gelirsen gezdiririm seni dönme dolaplara bindiririm, atatürk orman çiftliğine götürür et, sucuk yaparım sana mangalda..misafir iyi ağırlanır bizim burda gel hiçşüphe olmasın..gel sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Ağustos 2005, 14:54:07 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ta4cmj

evet yaw.. pancu geçsin kaleye son dakkalarda.. ne show olur bee.. olay çıkar bence maçta..

bence Kadıköy'deki maçta şeref tribünün önüne 16.şampiyonluk kupamız gelsin tüpçü ve saz arkadaşları olay çıkarır bence
  • quote:

Orijinalinden alıntı: PER NOİ FORZA

Yazdıklarımda küfür, hakaret v.b. şeyler yok.

Yazılarımın silinmesini kınıyorum...

hakaret yokmuş hadi ordan be japon bayrağının anlamını forum kuralları içerisinde yaz bakalım ben de seni kınıyorum
  • ben izmirliyim keskin orası bana uzak. ki ne işe yarar orası bilmem.

emin ol senin gibilerin işine yarar
  • quote:

ben izmirliyim keskin orası bana uzak. ki ne işe yarar orası bilmem.
    emin ol senin gibilerin işine yarar

kalbimi kırıyosun keskin.. benim nasıl biri olduğumu görmen içi seni davet ettim buralara.. bak okuyukarda. biz uğruna mangallar bile yapalım..sen haala terbiyesizlik yap.. cıkcıkcık yakışıyomu sen gibibi fenerli dosta.. neyse tarzın buysa senide böyle kabul ederiz ozaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Ağustos 2005, 15:52:15 >
  • ayıpsın kardeş bilirsin istanbul umuz ülkemizin en görkemli güzel ve gezilecek şehridir meşhur olan şeyleride boldur sen buyur gel mangalla kandırmayız seni biz arnavutuz misafire ikramımız meşhur kol böreğimiz vardır misafirine göre ebadı değişir anlayacağın sana uygununu ikram ederiz kalbinide kırdıysam üzüldüm tamir ederiz hani ..sonra seni artiz de yaparız sen gel bak senlik neler var burada
  • ben istanbulluyum senin gibilerin takıldığı mekanları caddeleri iyi bilirim sen gel arabanın lafımı olur kanatsız uçakla gezdiririm seni

kartalı boşver daha ne büyükler var burada hasta olursun ..
  • bak haala senin gibiler diyosun. bi iyisin bi kötü.. yaşı geçmiş bayanlar gibi davranıyosun aynı.. neyse alınmıycam busefer...istanbula geleyim dedim laf söyledin izmire davet ettim onuda beğenmedin.. seni ben kendi haline bırakayım en iyisimi keskin..bişi lazım olduğunda, başın dara sıkıştığında(hani olurya senin caddeler işlektir bişi olur gecenin bi vakti) ben yoksam beşiktaş çarşı var yakınında... git onlara söyle technics gönderdi benim ilgiye ve alakaya ihtiyacım var benimle ilgilenin hem ben fenerbahçeliyim de. onlar basarlar, seni bağırlarına hepimizin yerine ...saygılar arkadaşım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Ağustos 2005, 17:24:58 >
  • bu atışmaya pm'den devam edin.

Technics bırak takılsınlar..
  • quote:

Orijinalinden alıntı: grammesin

bu atışmaya pm'den devam edin.

Technics bırak takılsınlar..

ok.
  • quote:

bak haala senin gibiler diyosun. bi iyisin bi kötü.. yaşı geçmiş bayanlar gibi davranıyosun aynı.. neyse alınmıycam busefer...istanbula geleyim dedim laf söyledin izmire davet ettim onuda beğenmedin.. seni ben kendi haline bırakayım en iyisimi keskin..bişi lazım olduğunda, başın dara sıkıştığında(hani olurya senin caddeler işlektir bişi olur gecenin bi vakti) ben yoksam beşiktaş çarşı var yakınında... git onlara söyle technics gönderdi benim ilgiye ve alakaya ihtiyacım var benimle ilgilenin hem ben fenerbahçeliyim de. onlar basarlar, seni bağırlarına hepimizin yerine ...saygılar arkadaşım..

ne lafı söyledik çiçek buyur ettik en kralından ağırlarız dedik ben seni başkalarına sevk etmem basarım, kendi bağırıma .
  • keskincim gelseni özele alayım ben. oyalamayalım başlığı..pancu olayıyla eğlenecek biçok insan var daha onlarıda düşünelim arkadaşım.. dert ve tasaların için pm at
  • ağanın ettiklerinden konuşuyorduk birden yumuşadın hoş lu moşlu konuşmaya başladın bende seni düşmüşlerden zannettim muhabbet buralara geldi yardım teklif ettim ekmek yiyeceğin mekanları tarif ettim yok yani kötü bir niyetim Allah kurtarsın bilader bak keyfine her yerdede öyle konuşma.
    ben pm mp anlamam varsa bir derdin aşağıdaki beyaz ve uzun saçlı adama ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskin907 -- 16 Ağustos 2005, 18:06:36 >
  • Keskin kardeş haydar dumanın resmini koymuşun iyi ama oda senin yakınlarında.. diyorumya izmirde öyle durumlar olmaz, sengibi halka malolmuş insanlarla muhatap olunmaz..sen kavrulmuşun oranın yağında tabi.. kıvırtmadan yürümemek olmaz artık sana..ucuz sitelerin upskirt köşelerinde delikanlıların bıyıklarının arasında kaybolmadan, kötü yollarda savrulmadan gel tutun bu dala dedim uzattım, yardım elimi ama anlamadın. sen bilion artık
  • quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: mhmt

6. haftada 6 tane atmamızla ünlüyüz..dikkat edin de 6 tane yemeyin

atabilseniz boşkaleye atardınız geçen sene geçbunları..

neyinle yazıyon ya..hangi takımla hangi takıma karşı geldiğinin farkında deilsin herhalde...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.