Şimdi Ara

Fena Zam Gelmiş Her Şeye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalıştığımız yerde malları temin ettiğimiz tedarikçimin B2B sistemi birkaç ay devre dışı kaldı. Şimdi düzelmiş ürün fiyatlarına bakıyorum. Abi her şeyi zararına veriyormuşuz. Özellikle kağıt ürünleri başta olmak üzere her şeye bayağı bir zam gelmiş. Ekmeğe bile zam gelecek düşünün ülkenin halini. Dalga falan geçiyoruz ama bu böyle gitmez. Bu gidişle ileride ekonomi iyice resesyona girecek. Satışlar daha da düşecek, maliyetler artacak. İşsizlik çoğalacak ve stagflasyona gireceğiz. Sanırım istikrar dedikleri bu.
    Yüksek Enflasyon
    Yüksek kur
    Yüksek Faiz

• Lafını bil de konuş adamın asablarını bozma! Sen kim oluyorsun da soğana 5 tl diyorsun.

7 tl o! (Aydın/Kuşadası salı pazarı etiketidir)

Bu arada domatesi unutmayalım o da 5 tl olmus...
    Eskiden pazarlık alıp evde yemek yapmak ekonomikti şimdi her gün burger king söylesem 14 liradan 450 lira filan yapar yeminle daha ekonomik..
    Napıyor acaba bu kriz bekleyenler, bana açıklar mısınız.Ülkenin yönetiminde muhalefetinin nerdeyse sıfır etkisi oldu bu zamana kadar.Hele şimdi başkanlık sistemi geldi birde, tüm yetkiler tek bir el altında toplandı.Kusura bakmayın ama ülkenin ekonomik açıdan kötüye gidişi muhalif insanların kriz beklemesinden değil iktidarın yanlış politikasından dolayı.Muhaliflerin sesini dinleyen bir iktidar yok, kendi canı ne isterse onu yapan bir iktidar var.Tabi sizde haklısınız ak parti sağolsun ülkeyi muhalefeteymis gibi yönettiği için senelerdir, kötü bir olay olunca suçu başkalarına atıp durduğu için, sizin kafanızda karışmış
  • Halk memnun halinden bize soz dusmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eee ne bekliyordunuz... Üretim ekonomisi olmadıkça ve harcamada sınır tanımadıkça düzelme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Halk memnun halinden bize soz dusmez
    benim laflarımı çalma

aynı yorumu 3-5 konuya attıktan sonra herkes kullanmaya başladı , direk % 100 aynı cümle
  • DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Valla bu halk bu halinden memnunsa Allah belamızı vermiş zaten. Her şey müstahak bize o zaman. Hak ve değerlerini bilmeyen bir toplum, insanca yaşamayı bilmediği için önüne ne koyarlarsa kabul eder. Şu 4 mevsimi yaşayan düzgün işlesen her tarafından bereket çıkacak olan ülkenin düştüğü duruma bak. Yazık günah vallahi.
  • Şöyle bir satranç oynayayım..
    --------
    *CHP yapmadı ise bu onların ayıbı
    -iYi de CHP 40 Yıldır iktidar göremiyor
    Yönetim ile nasıl bir alakası olabilir ki..
    DYP ANAP bunlar hep sağ parti
    80 ve 90 Lara damga vurmuşlar
    Birazda MHP yi katalım..
    Falan filan vsr
    Derin DEVLET VSR..
    -------
    Sosyal devletin varlık sebebi..
    İnsanı yaşat ki..
    -----
    Okul yol hastane baraj köprü yapı inşa..
    ÇOÇUK BAHÇESİ...
    Kim iktidara gelirse gelsin
    Zorunlu
    BUNLAR MECBURİYET..
    -----
    Bu kafa ile foruma üye bütün üyelerin bana borcu var
    OLMASI GEREKİR.
    Adam başı 1 TL...
    ----
    Yazı yazıyoruz kardeşim..
    DH'e LÜTUF
    BABAMIZIN HAYRINA MI yapıyoruz bu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 6 Temmuz 2018; 0:17:56 >
  • halk halinden memnun filan değil...
    nerdersiniz diyin dış güçler diye başak geçsenizde ama dış güçlerin parmağının olduğuda kabak gibi ortada.amerikancı darbe girişimi bile yaşadık,dövüzin fırladığı kırılma noktasıda kabak gibi ortada..
    Venezuela yı tiye alıyordunuz dış güçlermiymiş canımmm diye, trump bugün işgalle tehdit etti resmen beyninizdeki kör ideolojiyle harcanmayın buralarda...
    halk eski kokuşmuş parlementer sistemin geçmişinide bildiği için akp ye yeni bir şans verdi sadece okadar...
    dahada kötüye gidiş olursa ekonomik kriz gibi gider halk ecevitin gözyaşına bakmadığı gibi rte de bakmaz ve bal gibi gider..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Temmuz 2018; 0:32:6 >

• Akşam tamı tamına 489 gram tavuk göğüsüne 9 küsür TL verdim. Tam 9 TL küsür. Küsüratı hatırlasam keşke inandırıcı olsa

Sonra başımızdakiler lüksünden ödün vermiyor diye tavuğu bir güzel ocakta çevirdim. Üstüne 700 gramı 21 TL olan kaşarımdan rendeledim.

Sonuç olarak beslenmede tasarruf olmaz. Şaka bir yana ucuz beslenme önerilerine açığım. Zararlı içerikler hariç.
  • Kasım 2019 genel seçimleri is coming

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kimsin kardesim. Hic isim yok senin ne yazdigini mi takip edicem. Gece gece guldurdun.
    Ben de bunu 10 yere yazmisimdir belki. Telif haklarini mi aldin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zam değil onlar hayin

Fiyat güncellemesi

Güncel olmak demek modern olmak demek.

Sözde modern muhalifler ne bilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

halk halinden memnun filan değil...
    nerdersiniz diyin dış güçler diye başak geçsenizde ama dış güçlerin parmağının olduğuda kabak gibi ortada.amerikancı darbe girişimi bile yaşadık,dövüzin fırladığı kırılma noktasıda kabak gibi ortada..
    Venezuela yı tiye alıyordunuz dış güçlermiymiş canımmm diye, trump bugün işgalle tehdit etti resmen beyninizdeki kör ideolojiyle harcanmayın buralarda...
    halk eski kokuşmuş parlementer sistemin geçmişinide bildiği için akp ye yeni bir şans verdi sadece okadar...
    dahada kötüye gidiş olursa ekonomik kriz gibi gider halk ecevitin gözyaşına bakmadığı gibi rte de bakmaz ve bal gibi gider..
    kerimcem

parlamenter sistemle konun ne alakası var ?
    ciddi olarak ilgi çekmek için mi yazıyorsun
    ben utanıyorum yazılarını okurken.

limon 10 patates 4 tl soğan 5 tl

neyin nerdesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-005109EE3

kerimcem

parlamenter sistemle konun ne alakası var ?
    ciddi olarak ilgi çekmek için mi yazıyorsun
    ben utanıyorum yazılarını okurken.

limon 10 patates 4 tl soğan 5 tl

neyin nerdesin

Alıntıları Göster
    portakal 200 tl

la gidin bi:)

sezonunda olmayan zarzavat ları yazıp yazıp 100 tane başlık açıyonuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BDFFB04D

portakal 200 tl

la gidin bi:)

sezonunda olmayan zarzavat ları yazıp yazıp 100 tane başlık açıyonuz.

Alıntıları Göster
    hayatında patatesi 4 liraya aldın mı ?

babana sor ama fake
  • kirazı 300 liraya aldınmı eriği 400 liraya?

2.5 dan şimdi geçti kapımdan patetes.

---------

tersten bakalım herkes patates ekecek.

suriyeden patetes ithal ediyoruz??????

patetes müthiş bir katma değer oluşturdu????

samimi olarak bir belgesel tavsiye diyorum.

baya oldu izleyeli unuttum adını nette araştır bulursun.

hindistandaki baharat hal ini ve ordaki insanları anlatıyordu.

kırmızı biberi o kadar pahalı yapmışlarki vietnam bütün ülkeyi kırmızı biber ekmiş ve dünyanın en büyük baharat borsası hindistan ı bitirmiş baharatta.

raicinin üstünde ki fiyat kimseye yaramaz.

fındık ta patateste olsa aynı.
  • her halk hake...
  • Az bile

• İnşallah batarsiniz bir parça ekmeğe muhtaç kalın beni düşünmeyin ben hırsızlık yapar gene karnımı doyururum namuslu enayi vatandaş düşünsün

• Bugün mangal yapalım dedik geçerken Bim den mangal kömürü aldım onu bile ithal etmişiz hemde Küba'dan. Lut kavmi gibi olmamız yakındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 6 Temmuz 2018; 19:2:57 >
  • milli iradeye saygı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.