Şimdi Ara

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.683
Cevap
64
Favori
47.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem bayramdan önce hemde bugün öğleden önce e-devlet üzerinden formu doldurdum. Yalnızca Elektronik İmza ile imzalayamadım. Bunun dışında bir problemle karşılaşmadım. Saat12:00'ye doğru da Tüketici Hakem Heyetine formu ve kimlik fotokopimi teslim ettim. 2-3 aya çözümlenir dedi memur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

Bildirimde bulunduğun yazına öyle, bildirimde bulunmadan yazdığın
    sonradan fark ettiğim dengesiz yazına da böyle..
    Ne küçük düşmesi ? Sen neden ne yazdığını anlamaktan bile acizsiz, bana bir şeyler anlatmaya çalışacağına yazdıklarına bak oku kendi kendini önce bi anlamaya çalış, sonra da dengesiz olup olmadığını bir düşün ve gelecekte iyi huylu, uyumlu olmaya çalış biraz.

glarmor usta siz de ölücüsünüz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para hala yatmadı yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

para hala yatmadı yatan var mı?

enpara yattı
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    benim axess yatmadı hala
  • Ben iş bankası maximum sanal kart ile yapmıştım işlemi. Kontrol ettiğimde sanal karttan işlem yapılmış gibi gözüksede esas karttan geçen bir işlem yok, muhtemelen kredi kartından parayı almamışlar veya provizyonda bekleyen işlem ile hemen iptal olmuş.
  • Garanti mafi

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Hem bayramdan önce hemde bugün öğleden önce e-devlet üzerinden formu doldurdum. Yalnızca Elektronik İmza ile imzalayamadım. Bunun dışında bir problemle karşılaşmadım. Saat12:00'ye doğru da Tüketici Hakem Heyetine formu ve kimlik fotokopimi teslim ettim. 2-3 aya çözümlenir dedi memur.

Hocam ben kac gündür deniyorum edevlet üzerinden hata veriyor.
    Bayramdan önce thh gidip elden fotokopi olarak ekran görüntüleri ve dilekcemi verdim.
    Edevlet sistemde ayın 1.de başvurum gözüküyor.

Ama edevlet üzerinden başvuru yapamadım. Kabul etmiyor sistem siz nasıl yaptınız bilemiyorum. En son dün denemiştim.
    Acaba bir daha başvursammı bilemiyorum.
    Şu an aktif bir başvurum var
  • Arkadaşlar Thh başvurmuştum 30 tl hediye cekini harcasak bir sorun olur mu acaba?
  • mecraxp M kullanıcısına yanıt
    Şu linkten girdim başvuru yaptım.

tuketicisikayeti.tuketici.gov.tr

• quote:

Hocam o linkten girip başvuru yaptıktan sonra tekrar THH gitmek gerekiyor mu? Yoksa sadece internet üzerinden başvuru yetiyor mu? Oradan bir çıktı alıp THH gitmek lazım mı?

Ben dediğiniz adresten hata aldım.
    D-market diye araştırdığımda en altlardawww.hepsibura.com uzantılı bir adres çıkmıştı. Telefon fax hatta bir uzun 13 15 basamaklı bir sayı vardı oda bire bir tutuyordu. Hatta No:150 sultanbeyli filandı. Firma bulurken ilk 3 harf giriyoruz. orada 1 tane 150 no var zaten diğerleri hep 152.

Ben o siteden hiç başvuru yapamadım.hata veriyor ama zaten ordan başvuru yaptıktan sonra thh gitmek gerekiyorsa gerek yok ben ilk gün gidip başvurumu yapmıstım ıslak imza olarak.

• 1 adet sipariş etmiştim. Lanet olsun. 12 gün oldu halen param iade edilmedi. Yarın ekstre kesilecek, monitörün parasını bankaya yatırmak zorunda kalacağım. İşin tuhafı karta borcum yok hepsiburada yatırdıktan sonra parayı geri çekersem bir ton faiz ve işlem ücreti kesilecek ve zarar etmiş olacağım. Hepsiburada'ya tövbe edeceğim sanırım. 1 liraya ev araba satsalar almayacak duruma geldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp

quote:

Hocam o linkten girip başvuru yaptıktan sonra tekrar THH gitmek gerekiyor mu? Yoksa sadece internet üzerinden başvuru yetiyor mu? Oradan bir çıktı alıp THH gitmek lazım mı?

D-market diye araştırdığımda en altlardawww.hepsibura.com uzantılı bir adres çıkmıştı. Telefon fax hatta bir uzun 13 15 basamaklı bir sayı vardı oda bire bir tutuyordu. Hatta No:150 sultanbeyli filandı. Firma bulurken ilk 3 harf giriyoruz. orada 1 tane 150 no var zaten diğerleri hep 152.

Ben o siteden hiç başvuru yapamadım.hata veriyor ama zaten ordan başvuru yaptıktan sonra thh gitmek gerekiyorsa gerek yok ben ilk gün gidip başvurumu yapmıstım ıslak imza olarak.

Ekran Görüntüsünde olduğu gibi "İstanbul" "Şişli" seç. "d-ma" yaz. 7. sıradakini seç. Ben bu şekilde yaptım.

Elektronik İmza sahibi değilsen-ki sahip olsan da hata veriyor- başvuru yaptıktan sonra THH'ye gitmek zorundasın. Burasını yalnızca şablon olarak kullanıyorsun.

• Ölümcüler iş başında - görevimiz hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

para hala yatmadı yatan var mı?

enpara yattı

Ölücü kardeş Benim de Fransa'dan yattı

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

1 adet sipariş etmiştim. Lanet olsun. 12 gün oldu halen param iade edilmedi. Yarın ekstre kesilecek, monitörün parasını bankaya yatırmak zorunda kalacağım. İşin tuhafı karta borcum yok hepsiburada yatırdıktan sonra parayı geri çekersem bir ton faiz ve işlem ücreti kesilecek ve zarar etmiş olacağım. Hepsiburada'ya tövbe edeceğim sanırım. 1 liraya ev araba satsalar almayacak duruma geldim.

hangi banka akbank mı?

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Halkbank paraf
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mecraxp

quote:

Ekran Görüntüsünde olduğu gibi "İstanbul" "Şişli" seç. "d-ma" yaz. 7. sıradakini seç. Ben bu şekilde yaptım.

Elektronik İmza sahibi değilsen-ki sahip olsan da hata veriyor- başvuru yaptıktan sonra THH'ye gitmek zorundasın. Burasını yalnızca şablon olarak kullanıyorsun.

teşekkürler o zaman gerek yok ben direk yazıcı cıktısı ile basvurmustum.
    Gerci o gün çıktı printer sol tarafı 1cm filan almamıstı ama sözleşme, monitör fiyatı, işlem iptali gibi cıktılarla basvurdum bakalım sonuc ne olcak.

• Para sistemde gözükmüyor hala. Hb yatırdık diyor

Yurt dısındayım. M.hizmetlerinide arayamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

yok artık :D
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.