Şimdi Ara

Fena Yanıyor, ViewSonic VX2252MH 21.5' 2ms (Analog+DVI+HDMI+Hoparlör) - 195TL (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.684
Cevap
64
Favori
47.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Teodor34

Konu "Biten Sıcak Fırsatlar"a alınmış bence bu konu özel bir kategoriyi hakediyor "Sönen Umutlar ve Fırsatlar"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morali bozuk her kim varsa şu konuyu baştan sona okusun, ne dert ne sıkıntı kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 8 Temmuz 2016; 18:45:04 >
  • 30 lira çeki kullanmayı unutmayın, bu ay sonu iptal oluyor çek. Sandisk usb 3.0 yola çıktı, ne yapalım, bir monitör etmez ama ona bakarken monitorden bir anı olarak kalır bizde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir soru sorayım da kapatayım konuyu artık :)

Monitör'ü 1 adetten fazla sipariş eden arkadaşlar var ise bi yazabilir mi ? Kaç adet sipariş ettiler ve hediye çeki olarak kaç tane ya da ne kadar tanımlandı ?

Bu arada 1 tanesi hariç tüm SANDİSK Usb Belleklerde kargo bedava. Arayışa girecek olursanız işinize yarar. 30 liralık çek ile 32GB çift girişli aldım ben.
  • semantik41 kullanıcısına yanıt
    Yemişim cirosu nu o zaman bin tane monitör de koymaz firmaya. Bana monitör lazım ne yapayım 30 çeki monitörü vermedikten sonra?

• Şeref yoksunu bana hediye çeki tanımladık diye mesaj atmışlar ortada çek mek yok. Kayıt açtım çeki tanımlarkende hata oluşmuş çek veremiyoruz dediler. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Benim yazım bu, ama küçük büyük harf değiştirilmiş. Ne yapmaya çalışıyorsunuz, neye yorumlayalım?

Hocam hiç bir harf değiştirmeden olduğu gibi nick'iniz ile zaten, size ait ise..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Yahu arkadaş anlamadım, farklı farklı manyak var. Aslında vatandaşı olmasan güzel ülke. Adam benim yazdığımı almış bir başkasının yazısına cevap olarak yollamış. Ama büyük harfler küçük olmuş. Hayır okuyan genç kızlar "Nicholai ile bir birliktelik düşünüyordum ama kendisi imlâ ve noktalamaya dikkat etmeyen danguş imiş :/" deyü uzak duracak.

1. Ya benim yazıları el yazısı ile tekrardan yazdı.
    2. Ya da büyük harfleri küçük harfe çeviren bir platforma (ekşi gibi) kopyaladığı yazımı buraya yeniden yapıştırdı.

Her iki türlü de garip, çünkü öyle ulvi bir şey yazmamıştım, şahsi düşüncelerimi beyan etmiştim. Kaynak burada, aha, vücudun en üstünde duruyor. Bu beyni istiyorsan ucuza bırakmam.

Bak şimdi dengesiz, manyaklığında sende kalsın " beyninde " !!!
    Ne yapmışım o kadar da, bu kadar göğe erdin zannettin kendini !

https://eksisozluk.com/donanimhaber-oluculeri--3279497?p=45

• Ee? Sen yazmadıysan niye kendini savunuyorsun? Madem sen yazmadın, bakın ekşi'de şöyle bir yazıya denk geldim desene, oradan direkt buraya alıntı yapmak nedir? Ha benim yazımı alıntılamışsın ha benim yazımı alıntılayan adamın yazısını, kaynak belirtmedikten sonra ne anlamı var?

Ben kaynağında değilim zaten, amacı anlayamadım. Biri bir yere yazdığın yazıyı aynen alıyor günler sonra yeniden yazıyor. Ben bunu yazan adamdan bilirim, google'a yazıp acaba yazım nereden geldi diye mi aramalıyım? Senin ne okuduğunu ben nasıl bilebilirim?

İlk mesajda hocam, ikinci mesajda zıvanadan çıkmak, sonra dengesiz benim öyle mi? "Hemen yanıt vermeliyim, forumda küçük düşüyorum." ruh hâlini bir kenara bırak da ben zaten alıntı yaptığın mesajda ne yazmışım, iyice oku anla. Anlayamıyorsan sana özet geçicem ama sonrasında okuduğumuzu anladık mı köşesi var, öyle kolay kurtulamazsın.

Şimdi odana çık ve çalış. Sana bugün televizyon yok.

• Bildirimde bulunduğun yazına öyle, bildirimde bulunmadan yazdığın
    sonradan fark ettiğim dengesiz yazına da böyle..
    Ne küçük düşmesi ? Sen neden ne yazdığını anlamaktan bile acizsiz, bana bir şeyler anlatmaya çalışacağına yazdıklarına bak oku kendi kendini önce bi anlamaya çalış, sonra da dengesiz olup olmadığını bir düşün ve gelecekte iyi huylu, uyumlu olmaya çalış biraz.

• Yatan para mara bişi yok hala. Pazartesi kontrol edin.

• 30 lira çek var, bir şey alınamıyorsa kullanacağım. thhh
  • Arkadaslar bu ceki hafiza kartlarinda kullanabiliyormuyuz evet ise
    Asus zenfone 2 icin 32gb hangisini onerirsiniz

• Loqitech mause aldım. 9 liraya geldi

• edevlet üzerinden şikayette bulunamıyorum sistemde sorun var hala bugun sabah gibi tekrar deneyeceğim
  • ben bugün e devlet üzerinden şikayet kaydı oluşturdum çıktısını aldım kaymakamlıkta bulunan hakem heyetine gittim elinizde fatura olmadığı için birşey yapamazsınız dendi böyle bir şey varmı
  • Para hala yatmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: bakkal34

ben bugün e devlet üzerinden şikayet kaydı oluşturdum çıktısını aldım kaymakamlıkta bulunan hakem heyetine gittim elinizde fatura olmadığı için birşey yapamazsınız dendi böyle bir şey varmı

hocam e devlet üzerinden başvuru yapıyorum SİSTEMDE KAYNAKLANAN BİR HATADAN DOLAYI İSTEĞİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUM

HATANIN KAYDI ALINMIŞ VE İLGİLİ BİRİMLER BİLGİLENDİRİLMİŞTİR. diyor 3 ay dır aynı hata var siz nasıl başvuru yaptınız?

bir de kaymakamlık öyle bişey diyemez elinde fatura olmasına gerek yok yeteri kadar kanıt var. ugrasmamak içni demiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: bakkal34

ben bugün e devlet üzerinden şikayet kaydı oluşturdum çıktısını aldım kaymakamlıkta bulunan hakem heyetine gittim elinizde fatura olmadığı için birşey yapamazsınız dendi böyle bir şey varmı

hocam e devlet üzerinden başvuru yapıyorum SİSTEMDE KAYNAKLANAN BİR HATADAN DOLAYI İSTEĞİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUM

HATANIN KAYDI ALINMIŞ VE İLGİLİ BİRİMLER BİLGİLENDİRİLMİŞTİR. diyor 3 ay dır aynı hata var siz nasıl başvuru yaptınız?

bir de kaymakamlık öyle bişey diyemez elinde fatura olmasına gerek yok yeteri kadar kanıt var. ugrasmamak içni demiştir.

aynı sorun bendede var kardeşim.
    thh gitmiştim resmen şikayet yapmayım diye ellerinden geleni yaptılar dosya bırakmıstım işleme koymadıklarınada eminim.
    edevletten yapim dedim oda hata veriyor

rezillik türkiye bitmiş

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.