Şimdi Ara

Fen sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimya ve biyoloji artık en az 10 11 net gelirken fizik en fazla 6 net geliyo arkadaşlar fizikten çok konu eksiğim var nelere çalışmam lazım fizikten zor ders lys de de 10 net falan yetecek şekilde fizikte ne yapmalıyım en azından ygs adına?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Korkmana gerek yok biyoloji kimyayı sağlam tut yetiyor ben biyo kimya 28 e yakın net yapmıştın fizik 10 falandı lysde şimdi diş hekimliğindeyim.

Tabi bu dediğim için mat da yüksek olmalı. Mat yüksek olmayınca zaten fenin de anlamı kalmayacak

Fiziği yavaş yavaş hallet hocam LYS konularını çalış YGS olan oldu artık ama fizikten ziyade diğerlerine ultra önem ver açığı kapatsınlar

• denemelerde 25 falan yapardım. fem de 30 yapardım. çok zor okul denemelerinde 18 de yapardım. fizik komple yanlış veya boş olurdu. ama ygsde 33 küsür bişi yaptım.umudunu kaybetme.bol deneme çöz.ygs fen denemeler gibi gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

denemelerde 25 falan yapardım. fem de 30 yapardım. çok zor okul denemelerinde 18 de yapardım. fizik komple yanlış veya boş olurdu. ama ygsde 33 küsür bişi yaptım.umudunu kaybetme.bol deneme çöz.ygs fen denemeler gibi gelmiyor

Sağolun hocam Anladım okuldaki denemelerim çok zor oluyor kimyada biyoloji falan soruyor bi şekilde yapılıyor 10 net 10 net geliyor kimya biyoloji ama fizik zor olunca gelen 2 3 net anca 22 de kalıyor inşallah ben çalışmaya devam edeyim bakıcaz artık.

• Devlet Guşu kullanıcısına yanıt
    Hocam hedefim tıp diş hekimliği kadar yüksek değil zaten Kimya ve biyolojim iyi de fizik kötü ama rahatladım biraz bunu diyince çok sağolun matematiğimde fena değil lys Türev integral eksik onu okul işlemedi çünkü Askeriyeyi deneyeceğim olmazsa veteriner hekimlik istiyorum normalde tıp diş hekimliği isterdimde netler yüksek değil geçti heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maroon Bereets

Hocam hedefim tıp diş hekimliği kadar yüksek değil zaten Kimya ve biyolojim iyi de fizik kötü ama rahatladım biraz bunu diyince çok sağolun matematiğimde fena değil lys Türev integral eksik onu okul işlemedi çünkü Askeriyeyi deneyeceğim olmazsa veteriner hekimlik istiyorum normalde tıp diş hekimliği isterdimde netler yüksek değil geçti heralde.

Türev ve integral ygsden sonra yetişir diğer konularda iyiysen. Hedefin o kadar yüksek değilse zaten fizik benim dediğimden bile daha az sorun çıkaracaktır. Endiselenmene gerek yok hocam sen diğerlerini sağlam tut fiziğe de yapabildiğin kadar yaparsın olduğu kadar

Matematikte lys de Türev integral ve diziler konusu falan kaldı birde saçma sapan olasılık soruları gibi şeyler.Kimyada Organik kimya temel var ama ayrıntılı bilmiyorum diğer lys kimya konularım Bitti.Biyoloji lys De sistemler bitki biyolojisi ve küçük konular eksik

• quote:

Orijinalden alıntı: Maroon Bereets

Matematikte lys de Türev integral ve diziler konusu falan kaldı birde saçma sapan olasılık soruları gibi şeyler.Kimyada Organik kimya temel var ama ayrıntılı bilmiyorum diğer lys kimya konularım Bitti.Biyoloji lys De sistemler bitki biyolojisi ve küçük konular eksik

Aynı durumdaydik hocam bende de bunların aynısı kalmıştı gayet iyisin bırakmadığın sürece yetişebilecek konular bunlar

Sence Ygs kasmanın çok anlamı var mı ygs mi yoğunlaşmaşlıyım lys mi ygs de konu eksiğim var ama biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maroon Bereets -- 7 Şubat 2017; 12:25:13 >
  • Motivasyon açısından ygsyi öneririm zaten bir ay kaldı ygsyi hallettigine emin ol ya da en azından "ygsden sunu yaparım LYS de şöyle olur şurayı kazanırim" hesabındaki "şu"nu yap ki kafan rahat olsun o kıvama geldiysen hesaplar tamamsa YGS denemelere devam et arada bı kısa tekrar yap LYS çalış. Merak etme şimdi LYS calismazsan konuları unutmazsin ygsden sonra bı haftalık tekrara bakar hatirlaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.