Şimdi Ara

Fen Sınavı kolay diyorsunuz da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kime göre kolay neye göre kolay? Bana kalırsa bu sınav düşük hedefli çok çalışmamış birisi için kolay,yüksek hedefli biri için zordu.Adam bir bok bilmiyor basit birkaç soru görünce tüm sınavı kolay sanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum sorular bilgi olarak kolay gozukse de cok tuzak soru vardi.Benim simdiden acayip dikkatsizlik cikti.Zaten fenim kotuydu batirdim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 20 Haziran 2015; 14:45:10 >
  • Valla aga haklısın bende geldim herkes kolay diyorda neye göre dediğin gibi anlamış değilim bence +20 için zor sayılırdı.Hele ki fizik acayip yorum vardı sürenin nasıl aktığını anlamadım gitti.
  • Kolay diyosunuz da yerlesemezsek sikinti buyuk

• barajı zar zor geçmiş kuzenim fen sınavı kolaydı diyor. ulan bu nasıl iş? bana niye zor geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinsanity96

Valla aga haklısın bende geldim herkes kolay diyorda neye göre dediğin gibi anlamış değilim bence +20 için zor sayılırdı.Hele ki fizik acayip yorum vardı sürenin nasıl aktığını anlamadım gitti.

Bende fizikte kötüyüm biraz, 25 lazımdı ama olmayacak gibi. Biyolojiden 29 yapabilirim ama kimya 18 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

barajı zar zor geçmiş kuzenim fen sınavı kolaydı diyor. ulan bu nasıl iş? bana niye zor geldi?

Cunku baraji zar zor asan kuzenin 10 soru isaretleyebildigi icin seviniyor. Her sene ayni muhabbetler

• benim fizikle senin kimya bi yer değiştirmeli :D Ama emin değilim hocam sosyal sınavınada girdim iyi geldi belki ordan bi sıralama gelir dedim ama acayip saçma yanlışlar vardı bu da öyle süpriz olmaz inşallah diyorum.Foruma bakıyorum 5-10 bekleyen herkes 25-30 sanırım bende bi yanlışlık var :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

quote:

Valla aga haklısın bende geldim herkes kolay diyorda neye göre dediğin gibi anlamış değilim bence +20 için zor sayılırdı.Hele ki fizik acayip yorum vardı sürenin nasıl aktığını anlamadım gitti.

Bende fizikte kötüyüm biraz, 25 lazımdı ama olmayacak gibi. Biyolojiden 29 yapabilirim ama kimya 18 olur.

Bu sınavın biyolojisinde 29 yapana helal , 20 yapamayana ise yazıklar olsun.O tarz bir sınav

• Kardeşim haklısın millet bir iki kolay soru görünce hepsi kolay sanıyor ama bence öyle aşırı bi kolaylık yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: mnh

Kime göre kolay neye göre kolay? Bana kalırsa bu sınav düşük hedefli çok çalışmamış birisi için kolay,yüksek hedefli biri için zordu.Adam bir bok bilmiyor basit birkaç soru görünce tüm sınavı kolay sanıyor.

Benim hedefim yüksek ama ben kolay diyorum?

Sorular aşırı yüzeyseldi 2-3 soru anca çelişkiliydi bir bölümde

• soruların çoğu çelişkiliydi, bu kolay diyenlerin çoğunun hiç beklemedikleri yerlerden yanlışlar gelecek. benim hedefim +25 idi her branştan, sınav bana kolay falan gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

Kime göre kolay neye göre kolay? Bana kalırsa bu sınav düşük hedefli çok çalışmamış birisi için kolay,yüksek hedefli biri için zordu.Adam bir bok bilmiyor basit birkaç soru görünce tüm sınavı kolay sanıyor.

Benim hedefim yüksek ama ben kolay diyorum?

Sorular aşırı yüzeyseldi 2-3 soru anca çelişkiliydi bir bölümde

Aferin helal.Madalyasını alabilir miyiz arkadaşın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

quote:

Bu sınavın biyolojisinde 29 yapana helal , 20 yapamayana ise yazıklar olsun.O tarz bir sınav

Aynen he çok değişik bir Biyoloji'ydi bu seferki. Normal çalışan 20 neti görürdü ama çalışmayan, yorum yapanlar epey zorlanırdı.

• Şahsi fikrim, konulara az çok hakim olan birinin çok çok iyi şeyler yapabileceği bir sınavdı. Ama dikkat isteyen çok soru vardı, aynı durum geçen yılki ygsde de olmuştu. Fen çok kolay asdasfas diyordu herkes, sınavdan sonra bir baktılar herkesin bir ton yanlışı var.
  • Kimya şimdiden 5y var :((

• Ygs fen gibi olucak bence sonuçlar basit hatalar çok cikacak gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wheel kullanıcısına yanıt
    Çok var öylesi. Bana her sınav zor gelir sınıfta birinci oluyorum çoğunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.