Şimdi Ara

Fen KAPSÜL Anlamadığım 3 Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Fen KAPSÜL Anlamadığım 3 Soru
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    162 Mesaj
    Arkadaşlar doğru cevapları yanında özellikle açıklayarak çözersiniz sevinirim.Akciğer sorusu yanlış olabilir çözümünde başka soruyu çözmüş çünkü. Diğer ikisinin de çözümü yok.

Yardım eden elleriniz dert görmesin sınavda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    Solunum yuzeylerinde difizyon olur surekli nemli tutulmasi gerekir akcigerin vucut icinde olmasi su kaybini engeller

Hareket halindeki kinetik surtunme durgun haldeki statik surtunmeden kucuktur

Surtunmesiz dedigi icin yukardan etki eden kuvvetin hic bir islevi yok 3 durumda da net kuvvet eşit yani ivmeler esit

|
    |

Bize insanları değil fikirleri hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. Fikirlerin gücüne ilk elden tanık oldum. Fikirler uğruna ölen ve öldüren insanlar gördüm. Ama bir fikre dokunamaz, tutamaz hatta öpemezsiniz. Fikirler kanamaz, acı çekmez ve sevmezler.
  • Teğmen
    162 Mesaj

Hocam bazı sorular da oynatma hatası verip açmıyor videoyu bunlarda onlardan.Benimle mi alakalı yoksa gerçekten mi genel bir hata var bilemedim

|
    |
    AdamsınDrogba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ToxoplasmaGondii

Hocam bazı sorular da oynatma hatası verip açmıyor videoyu bunlarda onlardan.Benimle mi alakalı yoksa gerçekten mi genel bir hata var bilemedim

Şimdi bir düşündüm dil bilgisi sorularına bakarken aynısı benimde başıma geldi.Sanırım sitede bir problem var.Bende sadece bende diye dusundum ama değilmiş.

|
    |
    Bize insanları değil fikirleri hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. Fikirlerin gücüne ilk elden tanık oldum. Fikirler uğruna ölen ve öldüren insanlar gördüm. Ama bir fikre dokunamaz, tutamaz hatta öpemezsiniz. Fikirler kanamaz, acı çekmez ve sevmezler.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.