Şimdi Ara

FEN'E TAKILMAYIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
6
Favori
3.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam ösym sorularının kolaylığından o buna emin olarabilirsin benim bir artım olduğundan değil yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaktozSuzSüt

Mf çıkışlıyım ama Tm den de gireceğim edebiyat konularım tam ama önceliğim sayısalda :)

Alıntıları Göster
    Hocam edebiyatı nasıl tamamladınız? 11 sayısalım ama sayısala ilgimi (dönemsel sanırım) biyoloji hariç kaybediyorum. Ona da ezber diyebiliriz. Sınava hem MF hem TM puan türünden girsem yarım yamalak coğrafya ve edebiyatla ve zaman yetersizliğinden MF'yi de kaybetmeyi göze alamıyorum.

Benimle aynı durumda olanlar var mı ?

• palmenin tyt ayt fen denemesi çıktı mı yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam edebiyatı nasıl tamamladınız? 11 sayısalım ama sayısala ilgimi (dönemsel sanırım) biyoloji hariç kaybediyorum. Ona da ezber diyebiliriz. Sınava hem MF hem TM puan türünden girsem yarım yamalak coğrafya ve edebiyatla ve zaman yetersizliğinden MF'yi de kaybetmeyi göze alamıyorum.

Benimle aynı durumda olanlar var mı ?

Alıntıları Göster
    Daha 11 sin zaten madem sayisalsin ve iki tarafi da yoklamak istiyorsun şuan yapabilecegin en faydali sey mat2 konularina dikkat etmek okulda gordugunu saglamlastirmak + fen konularini ileride unutup tekrar edecek olsan dahi çalişmak

Edebiyat ise ciddi söylüyorum en fazla 2.5 -3 ay ı alır A sından girer Z sinden çıkarsın hele ki sayisal ogrencileri daha da kolay yapiyorlar zaten adam alismis yüksek yogunluklu tempoda çalışmaya

Edebiyat icin 1 tane el kitabi (limit veya yayindenizi) + en az 2 3 de soru bankasi koyarsin + doping (elinde yoksa pm atarsin atarm)

Uzun uzun not almaya kalkişma edebiyati soru cozerken öğren zaten sorular biryerden sonra kendini tekrarliyor

Tm gibi bir düşüncen de varsa seni asil siralayan yine mat2 oluyor aman diyim mat2 kritik arkadaşlar gecen seneki en buyuk pişmanliklarimdandir da kendileri bu yuzden israrla duruyorum

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Tytsi var,ayt için de eskiden kalma lys denemelerine göre önerdim.
  • Matematik geometri gençler ösym her zaman buradan elemeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Fizik için kolay yayın alın, çözün deyince üstüme gelseler de tamamen katılıyorum.

Okyanus 40 seansta kolay fizik kazanımlara çok uygun alın, çıkmış sorulara çok paralel diyorum, adam diyor '' okyanus mu beaa bana ne katceekkkkk'' :)
    Hocam sen neden her yorumunda okyanus alın diyorsun?

• Onedays O kullanıcısına yanıt
    '' Okyanus 40 seansta kolay fizik kazanımlara çok uygun alın, çıkmış sorulara çok paralel ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

'' Okyanus 40 seansta kolay fizik kazanımlara çok uygun alın, çıkmış sorulara çok paralel ''
    Nihat Bilgin'in askerleriyiz!

• Onedays O kullanıcısına yanıt
    O da güzel onu da aldım denemesini de çok temiz iş çıkarmışlar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fizikten elerler fen bilimleri kısmında

Biyoloji bilgileri akademik anlamda tutarlı değil gazi’de olması sanırım 5 hoca ders kitaplarını inceliyor ve sayfalarca muallak bilgi ortaya çıkıyor

Biyolojide eleyici soramaz.Riske atmaz kendini.

Kimya neden zor sormazlar anlamıyorum ama sormuyor namıssızlar.Kimyadan da elledikleri yok

Bence tyt için türkçe sosyal(bilgi old. için)

ayt için mat fizik olarak kullanmak istiyorum

• Tam düşüncelerimi özetleyen bir konuymuş bu. 5 kitaptan organik bitiren arkadasimla sadece meb kitabi okuyan ben, organikleri fulleyebilmistik. Gecen sene sinavdan cikan bircok kisi "Hay calisacagim fenin!" diye cıktı. Cunku kimyadan falan 5 soru bankasi bitirmek yerine adam gibi matematik halletseydim kazanirdim diyenler vardi. Bence bu sene de matematik eler

• ÖSYM inş biraz seçici sorar mat netleri artmıyor burdan vururuz netleri

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uruk Nihat bilgin geçen seneki 20li LYS var elimde çözsem yeni olanla çok farkı var mı bir şey kaybeder miyim

• Bende de lyssi var.Hem tyt-ayt hem de lyssini cozenler,lyssi daha iyi diyorlar.O zaman sorun olmaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.