Şimdi Ara

Feminizm Terörü bir can daha aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.haberturk.com/adi-taciz-iddialarina-karisan-yayinevi-sahibi-ve-yazar-ibrahim-colak-intihar-etti-2899402 Hakkında aslı astarı bilenmeden twitterda karalama yapılan bu abimiz ithamlara dayanamayarak intihar etmiştir. Herkes bir gün Kadın iftirasına maruz kalacak sıranızı bekleyin

• Feministler hiç bir zaman kadın erkek eşitliğini savunmadı her zaman kadın üstündür algısı yarattılar alttan alttan.

Bu yanıtıma linç gelecektir eminim ama bu her zaman böyleydi.

• Bir incelin gözyaşları.

• <script>alert("say")</script>

• İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım.  Yazmış adam

Olayın iftira olup olmadığını bilemeyiz. Belki adam yaptıkları yüzünden intihar etti? Şuan bu yaptığınız da olayın aslını bilmeden yorum yapmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-766060EFE

İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım.  Yazmış adam

Olayın iftira olup olmadığını bilemeyiz. Belki adam yaptıkları yüzünden intihar etti? Şuan bu yaptığınız da olayın aslını bilmeden yorum yapmak.

Katılıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim anladığım sadece birkaç kıza dickpick göndermiş intihar edilcek birşey değil yani leyla isimli fetocu bir hesap büyük ihtimal bunun bilgilerini ele geçirdi ve şantajladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 11 Aralık 2020; 20:38:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle ' feministler asla eşitliği savunmaz. Ve bu gerçeğe ' Karşı çıkanlarda sözde modern tipler. İnkar eden erkek ağır meriçtir bunu söylemekten cekinmiyorum.
  • themann41 T kullanıcısına yanıt

Çok doğru.

• boş kafalar çıkmış küçük akıllarınca kadınlara iftira feminist gibi laf sokmaya çalışıyorlar her gün onlarca kadın manyak yobaz erkekler tarafından öldürülüyor . sapık erkekler küçük çocukları taciz ediyor sesi çıkmayan yobaz boş kafalar kadınlarla uğraşıyor. boş konu konuşacağınıza kadınları nasıl koruruz çocukları sapıklardan nasıl koruruz diye konu açın .bazılarının kuyruk acısı var belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 12 Aralık 2020; 14:14:17 >
  • quote:

Evet kesinlikle, feministlere laf ederler ama kendileri daha beterini yaparlar, al birini vur ötekine

• adam taciz ettiğini kabul etmiş bunun savunulacak bir yanı yok intihar ettiği için üzülmedim

• Hem lafa geldimi din iman geyiği yap, içki içenlere küfret, kendin gibi olmayan herkes nefret kus, sonrada milletin karısına kızına sapık mesajlar at. Çok var bu tiplerden, hep bastırılmış cinsel duygulardan kaynaklı

• arapaşığı A kullanıcısına yanıt

ilkay hocam kuryelik yaptiginiz dogru mu

• ''twitterda karalama yapılan bu abimiz ithamlara dayanamayarak intihar etmiştir.''

Haberin tam olarak neresinde böyle bir şey yazıyor?

Adamın yaptığı açıklama da sanki bir şeyleri kabullenmiş gibi...

• clubber80 kullanıcısına yanıt

Takıldığı erkeklerden para koparmak için veya ayrılan erkeği zor duruma düşürmek için nice yaratıklar iftira atıyor Erkeklere klavyenin başından azıcık kalk . https://www.hurriyet.com.tr/gundem/tecavuzcusunun-kafasini-kesip-koy-meydanina-atmisti-yargitaydan-flas-karar-40586057 bu haberdeki kadın gibi Erkekleri tecavüzcüydü gibi yaftalamak Twettır gibi solcu yobazların takıldığı mecrada artık bir tweet'e bakıyor. Bu kadın'ın öldürdüğü tecavüz etti dediği erkekle yüzlerce saat telefon görüşmesi ortaya çıktı köyde herkesle tren yapmış ancak bu kadını Feminist örgütler tecavüzcüsünü öldürdü beraat ettirin diye algı yaptı bunun gibi daha nice Erkek iftira ile helak oldu. Bu ülkede kadına şiddet sorunu yok Şiddet sorunu var . Herkese karşı bunun önüne geçmeye çalışacaksın. Kimsenin canı kimseden kıymetli değil Hayvan ağaç erkek kadın fark etmez .

• quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Bir incelin gözyaşları.

İncel ne demek?

• Adam ne yapmış? Haberde ne yaptığı yazmıyor. Sadece intihar ettiği yazıyor.

• Alıntı

metni:
    Öte yandan Çolak'ın intihar haberinin ardından “LeylaSalinger” isimli kullanıcının 2015 yılında Twitter hesabından yaptığı “Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkaran İst. 3 Sulh Ceza Hakimliğinin ben çapına, bağımsızlığına tüküreyim” paylaşımı da sosyal medyada gündem oldu.

demişler kadın fetocu sanırım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.