Şimdi Ara

FEEL KASA TAVSİYESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • feel huricane kasayı (senin sorduğun) kullanıyorum, alalı 3hafta kadar oldu. tek kelimeyle mükemmel ve parasını sonuna kadar hakediyor. ilk başta banada fiyatlı gelmişti ama değer doğrusu. bu kasaya geçmeden önce hdd'm 40derece sıcaklıktaydı. kasayı aldıktan sonra hdd max.25derece görüyorki buda hdd ye çok yüklenince oluyor. genelde 22derce civarı. aynen cpu 45derecelerden 32derecelere indi.keza kuzey köprüsü aynı şekilde. kasa çok iyi bir yerleşim dizaynı ve çok iyi bir hava sirkülasyonuna sahip. tanıdığım herkese tavsiye edeiyorum. fan gürültüsü biraz göreceli bi kavram benim eski kasadan daha sessiz ama çok sessiz olduğunu söyleyemem. ama rahatsız edici bir ses söz konusu değil. uğultu halinde fln hiç değil... biraz reklam gibi oldu ama gerçekten memnunum.
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

arkadaşlar ben bu feel kasayı almayı düşünüyorum sizce nasıldır çok gürültülü olduğu söyleniyor. 68+kdv vereceğim paraya değecekmi sizce? linki aşşağıda

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=KAS.AK112OEM63

ALMA

Git o kasanın aynısı kaliteli bir marka olan Aero Cool tarafından yapılmış olanını al PSU suz 50 $ civarında. Ben o kasayı çok araştırdım.. Malzemesi kalitesiz hatta bazılarında cd rom hdd takamıyorsun delikler birbirini tutmuyormuş. PSU su beş para etmez vs vs

• quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

arkadaşlar ben bu feel kasayı almayı düşünüyorum sizce nasıldır çok gürültülü olduğu söyleniyor. 68+kdv vereceğim paraya değecekmi sizce? linki aşşağıda

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=KAS.AK112OEM63

ALMA

Git o kasanın aynısı kaliteli bir marka olan Aero Cool tarafından yapılmış olanını al PSU suz 50 $ civarında. Ben o kasayı çok araştırdım.. Malzemesi kalitesiz hatta bazılarında cd rom hdd takamıyorsun delikler birbirini tutmuyormuş. PSU su beş para etmez vs vs

arkadaşlar alıp kullanmadığımız ürünler hakkında neden ön yargılı ve kulaktan dolma bilgilerle yaklaşıyoruz anlayamıyorum. bizzat kullandığımı söyledim ben ve hdd fln gibi abuk sabuk hiçbir hatası yok. ayrıca kusura bakmayın ama hangi salak üretici standart delik aralıkları olan hdd ler için gidipte kafasına göre delik koyar anlamadım??? hdd yerleştirme yerini en baştan en sona kadar deliklerle yerleştirmiş adam özellikle istediğin yere oturt die...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edison_emre -- 26 Aralık 2004, 18:59:48 >

• asus kasadan şaşmamak lazım
  • Bende kullanıyorum memnunum.
    [simage][/simage]
  • aldım almıycam veya alıcam diye bir bilgi mesajı geçsende konu kapansa diyorum
  • walla arkadaşım 2 aydır kullanıyom.oda çok ısındığında kapağı açtırıp klima olarak kullanıyom.bence kasa çok iyi içi ferah.p4 bile alsan ısınma problemi yaşamazsın.power az gelirse de alırsın 550sini mis gibi.uğraşma fazla diğerleriyle derim...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.