Şimdi Ara

Feeder SİON?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar merhaba bugün yaşadığım bu enteresan gibi görünen ama hepimizin başına gelen bir olay için bir girişimde bulunmak istiyorum. Oyun içerisinde bulunan kafasına esip trollemek ve diğer insanların sinirlerinden beslenerek keyiflenen insanları protesto ediyorum. Troll oyunları anlıyorum 5 kişilik arkadaşlar hatta 4 kişi pre arkadaşları bile saygıyla karşılıyorum çünkü birçoğu kalan 1 kişiyi eğlencelerine dahil ediyor. Normal oyunlarda eğlenmenin bir sınırı yok. Ama böyle bir eğlence anlayışını asla kabul etmiyorum ve şiddetle kınıyorum. Eğer sizde bana destek olup bu sinir bozucu görüntüden bıkan insanlardansanız tek istediğim bu resmi paylaşmanız. Ne kadar fazla yayılırsa bu işin ucunda Rito nun gözüne çarpacağına inanıyorum.

Olaysa şu arkadaşlar Sion adlı insan yavrusu maçın 0:00' anından itibaren midde düz koşu yaparak 40 dk da 43 kez ölmüş bulunmakta. Tek iyi yani 2 de asistinin olması bu mesajı okuyan arkadaşlardan, bu feederlardan sıkılanlardanda destek bekliyorum çok teşekkür ederim.

(Resmi açmıyorum çünkü çok büyük sayfayı kaplasın istemiyorum. Yorum atanlarada teşekkür ederim)

• N
    NO
    NOR
    NORM
    NORMA
    NORMAL
    NORMAL G
    NORMAL GA
    NORMAL GAM
    NORMAL GAME

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal Game'dende zevk alan sıradışı insanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hiçlik Çekirgesi

N
    NO
    NOR
    NORM
    NORMA
    NORMAL
    NORMAL G
    NORMAL GA
    NORMAL GAM
    NORMAL GAME

Tuvalet ayıp değil mi?
    Belki zevk alıyor.
  • Bu da benden olsun ( maçı kazandık hedele hüdölö feedlemiş demeyin orman canavarlarına öldüm .)

Feeder SİON?
  • Sionla olmek cok zevkli ondandir

• quote:

Orijinalden alıntı: batublood

Bu da benden olsun ( maçı kazandık hedele hüdölö feedlemiş demeyin orman canavarlarına öldüm .)

Feeder SİON?

bi yerden sonra para vermiyo adamı yem olarak kullanıp sizde kazanabilirdiniz oyunu talon gayet iyi iş yapmış ama işte bronz elo k.b

• hızlı feedlemek için hayalet almış bi de .ASD:DSA:A
  • Feedlemenin kralını Proxy singed yapar der giderim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 143 kere ölen Rammus u atsın biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen hiç dans edicem diye ölüp feedleyen nasus görmemişsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.