Şimdi Ara

FEATURE POINTS ILE IPHONE'DAN PARA KAZANMAK (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
29
Favori
73.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim bu Yorum uygulamalarından kastın nedir ? Ben de Us yaptım apple kimliğimi ama öyle birşeye rastlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugesr

Kardeşim bu Yorum uygulamalarından kastın nedir ? Ben de Us yaptım apple kimliğimi ama öyle birşeye rastlamadım ?

review app diye yazar uygulamayı indirip kullandıktan sonra yorum yapmanız gereıkıyor, zaten adımlarını soyluyor yüklerken, bazen çıkıyor trde ve ukda genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

---------------------------------21.10.2013 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR---------------------------------

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN KOYDUĞUM ANLATIMLARIN YAZILARI VE RESİMLERİhttp://www.iblogtr.com/ 'DAKİ ŞU LİNKTEN ALINMIŞTIR.

Feature Points sponsor uygulama indirerek puan kazanılan sonrasında bu puanlar ile iTunes, PayPal ve Amazon gibi sayfalarda paraya çevirebiliyorsunuz. Bu tür uygulamaların cihazınıza hiç bir zararı yoktur. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Feature Points'e benzer bir diğer sistem FreeMyApp'tir. FreeMyApps hakkında yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyor?
    Feature Points size indirmeniz gereken uygulamaları listeliyor. Sizde bu uygulamaları indiriyorsunuz ve uygulama içerisinde en az 30 sn vakit geçiriyorsunuz. Puanları kazanmak iste bu kadar basit.

Neler Kazanılabilir?
    Daha sonra kazandığınız puanları AppStore'dan ücretli uygulamaları satın almak için kullanabilirsiniz. İsterseniz PayPal dan nakit olarak çekebilirsiniz. İsterseniz de Amazon'dan gift kart alarak değerlendirebilirsiniz.

Sisteme Kayıt Olma
    1) iPhone ve ya iPad ile Safariyi açın.

2)www.featurepoints.com girin ya da referans kodu gireceğiniz arkadaşın referanslı linkine tıklayın.

3) Kayıt olurken sözleşme kabul etme sayfasında referans kodunu isteyecektir. Oraya arkadaşınızın referans kodunu yazar iseniz 50 puan ile sisteme başlarsınız. Hem siz hem arkadaşınız kazanmış olur.

[simage][/simage][simage]http://i.imgur.com/rYvQs.png[/simage

Admin: Referans linki paylaşmak forum kurallarına göre aykırıdır. konu içerisinde bu tarz mesaj atmak YASAKTIR! bu mesajlar silinecektir!!!

Admin: Referans linki paylaşmak forum kurallarına göre aykırıdır. konu içerisinde bu tarz mesaj atmak YASAKTIR! bu mesajlar silinecektir!!!

Bu günlerde epey bu tarz program çıktı. Forumdan "berkeozak" isimli arkadaş sayesinde benimde haberim oldu size haber vereyim dedim.

Safari üzerinden giriyorsunuz siteye ve uygulama indirerek puan kazanıyorsunuz. Paypal 5$ 3000 puan. Fotoğraflarla destekleyeceğim biraz sonra.

Link :www.featurepoints.com

VPN KULLANMAK İSTERSENİZ:

Vpn expres mine
    Vpn One click

Admin: konu içeriği forum kuralları dahilinde revize edilmiştir.

07 OCAK 2013 ÖDEME ALINMIŞTIR !!!
    Tıkladıktan sonra 1 dk içinde yattı para.

Bir sorum olacak iTunes Gift Card şeklinde kullanabiliyor muyuz ?

• Hersey pendingde kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Hersey pendingde kalıyor

Evet özellikle poker uygulamaları

• zorbey.messi kullanıcısına yanıt
    iTunes US hesabınız varsa kullanabilirsiniz.
  • Dün akşamdan bu yana Feature Points'de bir gariplik sezdiniz mi? Uygulamalar gelmiyor hangi ülke vpn ine geçerseniz geçin, sizde de böyle mi?
  • referans eklemek isteyenler mesaj atabilir ama nasıl eklendigini bilmiyorum bugün başladım bende :)
  • Bende ne gibi bir problem olabilir arkadaşlar? Kimsede problem yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaannen

Bende ne gibi bir problem olabilir arkadaşlar? Kimsede problem yok mu?

kardeşim aynı sorun bendede var bilmedigimiz bişi var heralde.
  • quote:

Dün akşamdan bu yana Feature Points'de bir gariplik sezdiniz mi? Uygulamalar gelmiyor hangi ülke vpn ine geçerseniz geçin, sizde de böyle mi?

nerelerdesın sen, dun bakmadım fakat şuan bir sıkıntı yok birkaç uygulama cektım, neredeyse uygulamaların yarısının puanı gelmiyor ama :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

quote:

Dün akşamdan bu yana Feature Points'de bir gariplik sezdiniz mi? Uygulamalar gelmiyor hangi ülke vpn ine geçerseniz geçin, sizde de böyle mi?

nerelerdesın sen, dun bakmadım fakat şuan bir sıkıntı yok birkaç uygulama cektım, neredeyse uygulamaların yarısının puanı gelmiyor ama :(

özellikle buldugun bir ülkeyi söylermisin ben bulamıyorum çıkmıyor uygulamalar vpn one click mi kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: perso3450

quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

quote:

özellikle buldugun bir ülkeyi söylermisin ben bulamıyorum çıkmıyor uygulamalar vpn one click mi kullanıyorsun

UK da cıktı manuel vpn ekledim ben securitykiss sitesinden
    belkı sız bıtırmıssınızdır tum uygulamaları suan yoktur hıc

• Yok arkadaşlar, girmediğim vpn bakmadığım ülke kalmadı yok yok yok. Başka bir sıkıntı var kesin çarşamba akşamı uygulama indiriyordum US ya da UK hem iphone umda hem de ipadimde pat diye gitti arkadaşınızın indirdiğinin %50 si puan olarak sizin yazan kırmızı yazı çıktı , bir daha da hiç uygulama gelmedi, çarşambadan review larım vardı onların tek tük puanı geldi, reflerden de reviewdan da puan da gelmiyor, mail attım desteğe feature pointse cevap sorun olmadığı şeklinde uygulama ekliyoruz diyorlar ama nafile , uygulama gören varsa iletin o vpn e bakalım arkadaşlar, sorun neymiş anlayalım.
  • quote:

Yok arkadaşlar, girmediğim vpn bakmadığım ülke kalmadı yok yok yok. Başka bir sıkıntı var kesin çarşamba akşamı uygulama indiriyordum US ya da UK hem iphone umda hem de ipadimde pat diye gitti arkadaşınızın indirdiğinin %50 si puan olarak sizin yazan kırmızı yazı çıktı , bir daha da hiç uygulama gelmedi, çarşambadan review larım vardı onların tek tük puanı geldi, reflerden de reviewdan da puan da gelmiyor, mail attım desteğe feature pointse cevap sorun olmadığı şeklinde uygulama ekliyoruz diyorlar ama nafile , uygulama gören varsa iletin o vpn e bakalım arkadaşlar, sorun neymiş anlayalım.

haklısın.
  • Beyler şuanda Rewiew Pending den ' Crazy Little Dentist Office Celebrity Teeth Makeover Story' adlı uygulamayı indiriyorum.

Apple kimliğim Us Store.
    Herhangi bir VPN açık değil.

Yalnız benim uyuzuma giden birşey var, sürekli KAYAK, Hotel, vb. uygulamalar boşu boşuna gözüküyor. Bir kere indirdik mi tekrardan alamıyoruz zaten puanını, onların gözükmemesi gibi bir durum söz konusu olmuyor mu ?

Bu arada geçenlerde 3000 puan yapıp ödememi aldım, ödeme konusunda problem olup olmadığını merak edenler için resim atıyorum.

• Bu kadar az para için uğraşmam şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrExpert

Bu kadar az para için uğraşmam şahsen.

tamamen can sıkıntısı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugesr

Beyler şuanda Rewiew Pending den ' Crazy Little Dentist Office Celebrity Teeth Makeover Story' adlı uygulamayı indiriyorum.

Apple kimliğim Us Store.
    Herhangi bir VPN açık değil.

Yalnız benim uyuzuma giden birşey var, sürekli KAYAK, Hotel, vb. uygulamalar boşu boşuna gözüküyor. Bir kere indirdik mi tekrardan alamıyoruz zaten puanını, onların gözükmemesi gibi bir durum söz konusu olmuyor mu ?

Bu arada geçenlerde 3000 puan yapıp ödememi aldım, ödeme konusunda problem olup olmadığını merak edenler için resim atıyorum.

Winat9 dan nasıl 0,45 krş kazanabiliyorsun ?

• Ayrıca dün akşamdan beri vpn seçsem bile asla uygulama gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.