Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
42
Favori
51.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmi çok yaratıcı değilmiş ama ana seriyi yakalayacağını duydum kronolojik olarak. Umarız ki güzel bir şey olur.
  • Fear The Walking Dead - Spin-off Promo

• Birine zor yetişiyoruz bir de yan sanayisi çıkıyor.
  • normali kadar güzel olmaz ama bakılır
  • Bu dizide hikaye kısıtlı , tadında bırakmak varken illa mokunu çıkarmadan bırakmıycaz diyorlar.
  • çıksın izleriz
  • Öncesini anlatacağı için merak ediyorum.
  • umarım iyi oyuncular ve güzel sahneler olur da izletir...bari walking dead in yeni sezonunu beklerken buna takılırız...
  • Son gelen bilgiye göre; dizide salgının nasıl başladığını öğrenecekmişiz. twd'de cevaplanmayan birçok soru cevaplanacak gibi.
  • Merakla bekliyorum.
  • Oturalım şöyle bi köşeye
  • Tamda twd bitmişken ilaç gibi gelecek bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 3 Nisan 2015; 8:19:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1903

• twd 5.sezonu şimdi bitirdim çok güzel bitti,6 ay nasıl beklenir bilmiyorum ama bu Fear The Walking Dead ondan önce başlıcak buna takılırız bari.
  • Merakla bekliyoruz. Kıyamet teması olsun da ne olursa olsun.
  • Bence başlamasıyla birlikte şuanki TWD ye göre daha çok ilgi çekecektir çünkü fragmanda da görülüyor salgının en başından başlayacak zaten TWD nin en başı çok güzeldi TWD yi beklerken çok iyi gidecek bence

• Çeşke bizim ülkemizde böyle yapımlar yapsa saçma sapan aşk işlerinle uğraşacaklarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWalkingDeaDI

Çeşke bizim ülkemizde böyle yapımlar yapsa saçma sapan aşk işlerinle uğraşacaklarına.

Hocam bizim insanımız böyle şeylere sazan gibi atladığı sürece yapımcılar kolay ve ucuz yolu tercih edecekler yani medcezir gibi saçmalıklardan kurtulmak pek mümkün olmayacak gibi

• TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.