Şimdi Ara

FC ZALIMLAR Pro Club Div 1 | Ps3 Oyuncu Alımı [Kapalı ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Beni cikarmissiniz galiba

yok hayır çıkarmadık, ilk konu başında belirttim otomatik bir şekilde tüm takım oyuncuları takımdan atıldı ( ben hariç ) maç sonrası herkes kendını dışarda buldu :) ben sana göndermiştim tekrar katılman için, dikkat etmedin yada farketmeden iptal ettin sanırım. Hiç daha seni aramızda göremedik pek gelmedin, kapımız açık dilediğin zaman gelebilirsin.
  • Arkadaşlar onlineyim gelecekleri bekliyorum
  • Any oynamak guzelmis. Sonlara dogru iki gol yesem de sadece benim kalasi oynamaktan daha faydali oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • any'i ve defansı iyi idare ettin :) tebrikler, takıma hoş geldin tekrar.
  • Herkes takıma çok iyi alıştı ve oturdu özellikle herkesin yerinde oynaması işe ne kadar ciddi baktığını gösteriyor, aramıza yeni katılan arkadaşlarda zamanla takıma alışacak ve istedikleri oyunu ortaya koyacaklardır.

Şu sıralar takım olduğundan daha kalabalık oldu, şöyle bir gerçek var ki kalabalık bir kadro ile oyuna hakim olmak çok zordur fakat yine de herkes bir o kadar özenli ve iyi oynuyor ki hiç karışıklık yaşanmıyor. Bireysellikten uzak ve keyif amaçlı oynadığınız için hepinize ayrı teşekkür ediyorum.

Takım oyunumuz karşımıza çıkan rakiplere göre çok daha iyi ve baskılı, şanssızlıklar peşimizi bırakmıyor o ayrı :)
    Daha çok yeni oturmuş olan takımımızı zamanla daha iyi yerlere götüreceğimiz oynadığımız oyundan çok belli oluyor.

FC ZALIMLAR Pro Club Div 1 | Ps3 Oyuncu Alımı [Kapalı ]

Hepinize tekrar teşekkürler

Belifantiiiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venduss -- 11 Kasım 2013; 9:53:01 >

• Adaaam belifantiii

Saka bir yana cok keyifli oldu takim. Aramiza yeni katilan arkadaslara tekrardan hosgeldin diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar. Benide cdm ye yazarmisinizz ?? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: skaytaran22

Merhaba arkadaslar. Benide cdm ye yazarmisinizz ?? :)

Merhaba, PSN nedir? ekle beni yada Tolgayı akşam eklesin seni takıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venduss

quote:

PSN : JackSparrof

Merhaba arkadasim ankyer06 kardesimizin arkadasiyim. O onerdi sagolsun. Aksam 8.30 isten cikisin 9.30-10 gibi giriyorum. Musaitmidir ?

• quote:

quote:

quote:

PSN : JackSparrof

Merhaba arkadasim ankyer06 kardesimizin arkadasiyim. O onerdi sagolsun. Aksam 8.30 isten cikisin 9.30-10 gibi giriyorum. Musaitmidir ?

tabii ki müsaitiz :) sağolsun bizimde sevdiğimiz bir arkadaş alp, hoşgeldin takıma

• Venduss kullanıcısına yanıt
    Sağol Kardeşim Hosbulduk. Ben Sinan . Yaşım 23.
  • quote:

Sağol Kardeşim Hosbulduk. Ben Sinan . Yaşım 23.

bu akşam ben olmayacağım o yüzden tolga ile iletişime geçebilirsin. Takım için davet göndersin. Akşam size bol şans
  • quote:

Herkes takıma çok iyi alıştı ve oturdu özellikle herkesin yerinde oynaması işe ne kadar ciddi baktığını gösteriyor, aramıza yeni katılan arkadaşlarda zamanla takıma alışacak ve istedikleri oyunu ortaya koyacaklardır.

Şu sıralar takım olduğundan daha kalabalık oldu, şöyle bir gerçek var ki kalabalık bir kadro ile oyuna hakim olmak çok zordur fakat yine de herkes bir o kadar özenli ve iyi oynuyor ki hiç karışıklık yaşanmıyor. Bireysellikten uzak ve keyif amaçlı oynadığınız için hepinize ayrı teşekkür ediyorum.

Takım oyunumuz karşımıza çıkan rakiplere göre çok daha iyi ve baskılı, şanssızlıklar peşimizi bırakmıyor o ayrı :)
    Daha çok yeni oturmuş olan takımımızı zamanla daha iyi yerlere götüreceğimiz oynadığımız oyundan çok belli oluyor.

Hepinize tekrar teşekkürler

Belifantiiiiii

Takim baya saglam oldu, daha iyi iletişim icin whatshapp grupmu kursak? Sizce nasil olur.

• evet oldukça iyiyiz dün akşamda div 5i tekrar gördük inş 4ü de görecez bu hafta :) olabilir şu anda iletişim sorunu yaşadığımızı düşünmüyorum ama dilerseniz yapalım
  • Tekrar altiya dustuk gece. ama iyi oynuyoruz.

Benim adam da 85 oldu. Venduss sagolsun.

• Selamlar, yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin diyorum. Bu akşam ben gelemeyeceğim. Bu arada, boşta duran 60. seviye bir hesabım mevcut. İsteyenlere Pro Club Boost'larını gönderebilirim. denasdenas isimli PSN hesabını ekleyerek, ihtiyacınız olan Online Pro Club Boost ürünlerinin seviyesini mesaj ile yazmanız yeterlidir. Overall'ları yükseltelim :))
    Yunus'un fikri de iyiymiş. Şahsen, akşam saatlerinde kim var kim yok diye PS3'ü boşuna açmam gerektiği oldu. Kimsenin online olmadığını görünce tekrar kapattım:)) Bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırmak için, herkesin ulaşabileceği bir iletişim paneli güzel olacaktır. Whatsapp grup bana uyar.
  • quote:

Tekrar altiya dustuk gece. ama iyi oynuyoruz.

Benim adam da 85 oldu. Venduss sagolsun.

hadi ya sağlık olsun bu akşam size güveniyorum tekrar 5e çıkarsınız :)
    rica ederim güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: JuventusTurkiye

Selamlar, yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin diyorum. Bu akşam ben gelemeyeceğim. Bu arada, boşta duran 60. seviye bir hesabım mevcut. İsteyenlere Pro Club Boost'larını gönderebilirim. denasdenas isimli PSN hesabını ekleyerek, ihtiyacınız olan Online Pro Club Boost ürünlerinin seviyesini mesaj ile yazmanız yeterlidir. Overall'ları yükseltelim :))
    Yunus'un fikri de iyiymiş. Şahsen, akşam saatlerinde kim var kim yok diye PS3'ü boşuna açmam gerektiği oldu. Kimsenin online olmadığını görünce tekrar kapattım:)) Bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırmak için, herkesin ulaşabileceği bir iletişim paneli güzel olacaktır. Whatsapp grup bana uyar.

Aynen öyle benimde hesabım 67 level ihtiyacı olanlar mesaj atabilir

Genelde ortalama 9 ila 12-1 arası online oluyoruz takım olarak, fakat buna ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorsak tabii ki yapalım.

bu konudaki fikirlerinize göre açalım bir grup.

• Whatsapp grubu faydali olacaktir bence de. Kuracak biri cikarsa numaralari yollayalim ona.

• quote:

Whatsapp grubu faydali olacaktir bence de. Kuracak biri cikarsa numaralari yollayalim ona.

:D Bu iş takim kaptanlarina duşer. Takimida onlar kurdu. :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.