Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genoa İtalya'nın Freiburg'u gibiymiş, biz teklemiştik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Bu Genoa ne iğrenç takım yahu golü yiyince birde sakatlamaya yönelik direk giriyorlar 2 kırmızı az bile 4-5 olmalıydı ne berbat takımlar yahu bu arada İnter haftaya ligin en rezalet takımı ile karşılaşacak bakalım ne olacak sonrası ise sıkıntılı bir üçleme var napoli milan ve sampdoria

1-0 biter. Ben koy takımları yerine büyük takımlar ile oynamayı tercih ediyorum. Şu son 3 maçtır kanser oldum izlerken.

Napoli Avrupa bi kenara bırakıp juvenin hegemonyasini güç kaybından dolayı (ki ben güç kaybı yaşadıklarına inanmıyorum) yıkmak istediği için ve 3.25 gibi saçma sapan bir gol ortalamaları olduğu için o maça direk 0 yazıyorum. Milan desen başlarında Mancini den hallice bi çöp var, derbiye kadar sabrederlerse yeneriz sabretmezler ise yeni hocalarına bağlı.
    Sampdoria hocası giampaolo roma hocası (eski Sassuolo) ile birlikte cirakliktan ustalığa geçiş yapmaya çalışan ve ligde sarri'den sonra en pozitif top oynatan takımı. 2 g 2 beraberlik ile başlamışlardı. Spaletti bu tarz hocalara zirveye hoşgeldin mesajı vermeyi sever. Bu sebepten kazanırız diyorum. Zaten şampiyonluk iddiamız olacak ise bu maçları minimum hasar ile geçmemiz lazım. Yok eğer cl hedefi varsa 6 puanlık kredimiz olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 24 Eylül 2017; 19:6:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Berbatiz

Katılıyorum

Juve bizi tokatlar 4 5 golle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karamoh 15 dakika oynamasına rağmen gds 6.5 vermiş sahanın handanovic ve eder ile birlikte en iyisi seçilmiş.

Bi gabigol gelişme sürecine bakıyorum bir karamoh. Hakikaten çok fark var. Bu cocuk adam olacak ama o fizik salih'in ilk Romaya geldiği fizik gibi.

• 3 HAFTADIR KOLAY DEDİĞİMİZ MAÇLARDA ZORLANDIK AMA ŞÜKÜR SON DAKİKALARDA ALDIK MAÇI

HAFTAYA BENEVENTOYU YENER MİLLİ ARAYA RAHAT GİRERİZ DÖNÜŞTE MİLANI

ÇOK RAHAT YENECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM AMA SONRASI SIKINTI O ZORLU MAÇLARI GECERSEK SCUDETTO

DAN SÖZ EDEBİLİRİZ
  • Benevento'dan tek korkan benim herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Berbatiz

Katılıyorum

Juve bizi tokatlar 4 5 golle

Başta Spalletti varken her takım tokatlayabilir.

• Juventus ile diğer takımlar arasındaki uçurum bayağı büyümüş. Napoli, Roma, Inter, Milan, Lazio bir araya gelse ancak uğraşabilirler gibi duruyor. En büyük rakip Napoli ile bile siklet farkı var. Ciddiye aldıkları bir maçta Juventus'u yenmeyi geçtim, Juventus'tan puan alabilecek tek takım Napoli. Onun gücü de diğer takımlara bazen işlemiyor.
    Spalletti de gerçekten kötü hocaymış. Geçen sene Roma kötü sanıyordum, Inter'e geçince Roma daha iyi oynamaya başladı. Sene başından beri Inter'in iyi oynadığı maç sayısı kaç? 1 mi 2 mi? Candreva çöpünü her maç 11 başlatacak kadar ne içiyor? Simeone gelene kadar Inter düzelmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Juventus ile diğer takımlar arasındaki uçurum bayağı büyümüş. Napoli, Roma, Inter, Milan, Lazio bir araya gelse ancak uğraşabilirler gibi duruyor. En büyük rakip Napoli ile bile siklet farkı var. Ciddiye aldıkları bir maçta Juventus'u yenmeyi geçtim, Juventus'tan puan alabilecek tek takım Napoli. Onun gücü de diğer takımlara bazen işlemiyor.
    Spalletti de gerçekten kötü hocaymış. Geçen sene Roma kötü sanıyordum, Inter'e geçince Roma daha iyi oynamaya başladı. Sene başından beri Inter'in iyi oynadığı maç sayısı kaç? 1 mi 2 mi? Candreva çöpünü her maç 11 başlatacak kadar ne içiyor? Simeone gelene kadar Inter düzelmeyecek.

Yapici yorumlarin icin tesekkur ederim. Ancak yanlis olarak bildigin ve yorumunda paylastigin cok sey yanlis.

Juve ile diger takimlar arasindaki ucurum buyumedi aslinda , 2011 sezonundan beri boyle. Sikedir , mafyadir , federasyondur , rusvettir lobileri cok saglam , 2 tane cl finalleri var. Alim gucleri diger takimlara gore cok kuvvetli. Yedek kalecileri bile 5 buyukler disinda her takimda 11 oynayabilecek kapasitede. Bu sebepten juventus"u ayri tutuyorum.

Puan alabilecek tek takimin napoli oldugunu dusunmuyorum , gecen sene fdb zamaninda bile 3 almistik sahamizda. Aramizda siklet farki var dogrudur ama o kadarda kotu kadrosu yok 4 buyuklerin.

Spalettiye kotu hoca demek icin , bence biraz art niyetli olmak lazim. Roma"yi italya"nin 2. buyugu haline getirmis , garcia enkazini devralmis adam.

Geldigi ilk sezon 13 ocak sonrasiydi sanirim. 21 macta 14 galibiyet 4 beraberlik 3 maglubiyet gibi inanilmaz bir performans gostermisti.

16/17 sezonuda 36 7 11 yapmis buda roma icin cok iyi bir istatistik. Kulupten kotu ayrilmasi Totti copu ve sabatiniye yapilan haksizliklar. 2si bizde reunited oldu zaten.

Spaletti ile eusebio nun sistemleri farkli , eusebio daha hucumcu bir kadro cikarirken(kadro kalitesinden bahsetmiyorum , eusebionun kadrosu kat kat ustunde) spaletti daha kompakt bir takim kurmustu. Ne yaptigini bilen.

Inter"in kucuk maclarda puan kaybetme hastaligi , 2011 sezonundan bu yana var. Gelen hic bir hoca care olamadi , ya takimi hazirlayamadilar ya birsey yanlis gitti. 6 macta 16 puan almis 12 atip 2 yemis takima kotu oynuyor demek bence art niyet otesi degil. Ki bu spalettiyi kotu hoca yapmaz.Onun kompakt sistemi sayesinde burdayiz zaten. Suanda bir takim kurmaya calisiyoruz aksakliklar kotu oyunlar elbette olacaktir. Bu takim buyuk maclarda kucuk takimlara karsi oynadigindan daha rahat kazandi maclari (Fiorentina-Roma)

Goze hos gelen futbol romantiziminden , kompakt oynayan her hocayi otobuscu , kotu yaptiniz. Insaf.

• Juventus u ben de ayrı tutuyorum hakemler lobisi medya taraftar desteği (Torino hariç:))

bir hayli fazla insan bir iki adım geri giderse daha uzağa sıçrar o misalle seri a nın tozunu atıyor

güzel kadrosu var her sene iyi oyuncular alıyor ama hala bir cl alamadılar

Napoli de laurentisin akıllı hamleleri sayesinde (tabiki potansiyelleri de vardı) 2004 ten sonra 3.ligden dünya takımı seviyesine çıktılar

roma her zaman ortalama 2-3 lazio arada bir sürpriz yapar cl ye gider

inter ve milan o durgunluk dönemini atlatıyor yavaştan zaten bir daha italya liginden bir takım cl alcaksa

bu ya inter olur ya milan o kadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Juventus ile diğer takımlar arasındaki uçurum bayağı büyümüş. Napoli, Roma, Inter, Milan, Lazio bir araya gelse ancak uğraşabilirler gibi duruyor. En büyük rakip Napoli ile bile siklet farkı var. Ciddiye aldıkları bir maçta Juventus'u yenmeyi geçtim, Juventus'tan puan alabilecek tek takım Napoli. Onun gücü de diğer takımlara bazen işlemiyor.

Yapici yorumlarin icin tesekkur ederim. Ancak yanlis olarak bildigin ve yorumunda paylastigin cok sey yanlis.

Juve ile diger takimlar arasindaki ucurum buyumedi aslinda , 2011 sezonundan beri boyle. Sikedir , mafyadir , federasyondur , rusvettir lobileri cok saglam , 2 tane cl finalleri var. Alim gucleri diger takimlara gore cok kuvvetli. Yedek kalecileri bile 5 buyukler disinda her takimda 11 oynayabilecek kapasitede. Bu sebepten juventus"u ayri tutuyorum.

Puan alabilecek tek takimin napoli oldugunu dusunmuyorum , gecen sene fdb zamaninda bile 3 almistik sahamizda. Aramizda siklet farki var dogrudur ama o kadarda kotu kadrosu yok 4 buyuklerin.

Spalettiye kotu hoca demek icin , bence biraz art niyetli olmak lazim. Roma"yi italya"nin 2. buyugu haline getirmis , garcia enkazini devralmis adam.

Geldigi ilk sezon 13 ocak sonrasiydi sanirim. 21 macta 14 galibiyet 4 beraberlik 3 maglubiyet gibi inanilmaz bir performans gostermisti.

16/17 sezonuda 36 7 11 yapmis buda roma icin cok iyi bir istatistik. Kulupten kotu ayrilmasi Totti copu ve sabatiniye yapilan haksizliklar. 2si bizde reunited oldu zaten.

Spaletti ile eusebio nun sistemleri farkli , eusebio daha hucumcu bir kadro cikarirken(kadro kalitesinden bahsetmiyorum , eusebionun kadrosu kat kat ustunde) spaletti daha kompakt bir takim kurmustu. Ne yaptigini bilen.

Inter"in kucuk maclarda puan kaybetme hastaligi , 2011 sezonundan bu yana var. Gelen hic bir hoca care olamadi , ya takimi hazirlayamadilar ya birsey yanlis gitti. 6 macta 16 puan almis 12 atip 2 yemis takima kotu oynuyor demek bence art niyet otesi degil. Ki bu spalettiyi kotu hoca yapmaz.Onun kompakt sistemi sayesinde burdayiz zaten. Suanda bir takim kurmaya calisiyoruz aksakliklar kotu oyunlar elbette olacaktir. Bu takim buyuk maclarda kucuk takimlara karsi oynadigindan daha rahat kazandi maclari (Fiorentina-Roma)

Goze hos gelen futbol romantiziminden , kompakt oynayan her hocayi otobuscu , kotu yaptiniz. Insaf.

O FDB tabii yenecek Juventus'u Spaletti kim ki puan alabilsin?

• Inter Milan maçının biletleri tükendi.

• Sezonu Inter'den önde bitiririz Milan'da kapasitesinin altında oynuyor düzgün forvetleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Sezonu Inter'den önde bitiririz Milan'da kapasitesinin altında oynuyor düzgün forvetleri yok

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları
  • ŞAMPİYONLAR LİGİ Inter ne Milan sız gerçekten çekilmiyor
  • Benevento yu da kayıpsız gectık 2 hafta sonra milan maçı var mı gruptan maçı beraber ızlemek ısteyen :)

milan kayıplarda hakan yok milli aradan sonra derbiler haftası juventus lazio inter milan roma napoli
  • İnter'in uçup uçup kaçacağı maçlar geldi.Hakkaten büyük maçlarda İnter daha iyi oynuyor.Küçük maçlarda vasat nedense.
  • Slm

Sonunda bitti ban. Arkadaşlar Ekim ayı sonu itibariyle askerim, diğer konulara yazmam gerekiyor özellikle yedek subay adaylari kısmına. 31 Ekim tarihine kadar trollemeyin şu konuyu rica ediyorum dayanamıyorum sövüyorum sonra. Sonra meydan sizin 6 ay.

• quote:

Slm

Sonunda bitti ban. Arkadaşlar Ekim ayı sonu itibariyle askerim, diğer konulara yazmam gerekiyor özellikle yedek subay adaylari kısmına. 31 Ekim tarihine kadar trollemeyin şu konuyu rica ediyorum dayanamıyorum sövüyorum sonra. Sonra meydan sizin 6 ay.

Her mesaja cevap vermek zorunda değilsin kardeşim neden kendini böyle sıkıyorsun.

• quote:

Slm

AS HG
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.