Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

15 Ekim'i bekliyorum ben. 200 milyon euro harcayıp bizden kötü kadrosu olan takıma karşı maç yapmak istiyorum

Eliotta 300 milyon kredi borclari var. Benim merak ettigim, seneye de 100-150 harcarlar, kanat ve forvete ust duzey topcu alirlar mi?

Bu kredi borcunu kredi cekerek odeyecek olmalari disinda, bu konuda haber yok.

Su piyasada 200 para diil. 200e gore Milan saglam transferler yapti, eksik yapsa da. keske 300-350 harcasalardı. Galliani reisin enkazi 1 senede duzelmezdi.

Sadece Elliot değil, takeover sonrası ödeneceği söylenen borçların yüzde 75e kadar olan kısmı duruyor. Baktığın zaman Milan bu kadar borca rağmen Berlusconilerin gider ayak yaptigi yatırımlar ile ayakta. Garibim moratti kulüpten ayrılmadan geleneklerimize aykırı olur diye fly emirates sponsorumuz olabilecekken 1/4 fiyatına pirelli vermişti :( belki de yaptığı tek yanlış buydu babanın.

Piyasada eli yüzü düzgün forvet kalmadı ki, kimi sayabilirsin üst düzey. Hadi saydık bunlar Milan veya ınter e gelmeye can atan oyuncular olur mu? Bence hayır. Milan kendi çehresine gücüne göre iyi oyuncular aldı. Fark yaratacaklar mi? İlk 4 dışında kalacakları kesin, sorunun yanıtını burdan anlarsın zaten.

Her zaman yazdım para harcamak maalesef sorun çözmüyor. Mancini fdb pioli gibi adamlara (pioli yarım sezon gerçi) para verildi de noldu ne başarısı var? O kadar para harcayıp başına Montella koyuyorsan şapkayı önüne alıp düşüneceksin.

Galliani free transfer hunter belki ama mirabelli takım tarafı Galliani teknik ekip kısmını verselerdi o zaman derdim ki Milan bu sene ilk 2de bitirir. Şuan görünen şey kılavuz istemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akşam bologna deplasmanindayiz, eski evlad palacio atar 1-1 biter diye düşünüyorum bakalım, bu kadar koy takımı ile ardı ardına puan vermeden ilerlemek geleneklerimize aykırı

• immobilin icardiden daha iyi performans gösterdiğini söylesem beni linç ederler ama doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

immobilin icardiden daha iyi performans gösterdiğini söylesem beni linç ederler ama doğru

doğru.

Sistemin etkisi.
  • BOLOGNA DEPLASMANI ÇOK ÇEKİNİYORUM BU MACTAN 5 TE 5 YAPSAK YEME YANINDA YAT LAKİN İŞİMİZ ZOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFY61

BOLOGNA DEPLASMANI ÇOK ÇEKİNİYORUM BU MACTAN 5 TE 5 YAPSAK YEME YANINDA YAT LAKİN İŞİMİZ ZOR

brozovic fln oynicak
  • quote:

immobilin icardiden daha iyi performans gösterdiğini söylesem beni linç ederler ama doğru

Mancini hocamin sistemindeki Icardi'ye benziyor.

• quote:

Akşam bologna deplasmanindayiz, eski evlad palacio atar 1-1 biter diye düşünüyorum bakalım, bu kadar koy takımı ile ardı ardına puan vermeden ilerlemek geleneklerimize aykırı

Bologna 0-2 İnter yada 0-1 İnter Spaletti ile Roma'nın konumunu devraldı Spaletti ligi çok iyi bilen bir antrenör yani baktığınız da İnter olarak görüyorsunuz ama İnter, Roma oldu ben bu sene Napoli'nin durumuna bakarak İnter ikinci olur diyorum burada İnter'in avrupada olmaması ve Napoli ve Juve ile oynayacakları maçlarda önem arz ediyor ona göre 2 veya 3 Juve'da bir dengesizlik olursa şampiyon bile olabilir.Ama lig uzun maraton izleyip göreceğiz sakatlık kart her şey buna etki ediyor.İnter en kötü ilk 3 içinde yer alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Akşam bologna deplasmanindayiz, eski evlad palacio atar 1-1 biter diye düşünüyorum bakalım, bu kadar koy takımı ile ardı ardına puan vermeden ilerlemek geleneklerimize aykırı

Bologna 0-2 İnter yada 0-1 İnter Spaletti ile Roma'nın konumunu devraldı Spaletti ligi çok iyi bilen bir antrenör yani baktığınız da İnter olarak görüyorsunuz ama İnter, Roma oldu ben bu sene Napoli'nin durumuna bakarak İnter ikinci olur diyorum burada İnter'in avrupada olmaması ve Napoli ve Juve ile oynayacakları maçlarda önem arz ediyor ona göre 2 veya 3 Juve'da bir dengesizlik olursa şampiyon bile olabilir.Ama lig uzun maraton izleyip göreceğiz sakatlık kart her şey buna etki ediyor.İnter en kötü ilk 3 içinde yer alır.

ilk 3 garanti. Kaçıncı sırada olacağımızı bu köy maçları belirleyecek.

• bolognanın 1 milyon nüfusu var köy olduğunu sanmıyorum. piaza maggiore harika bir yer

iyi forumlar
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Kaç kere bulundun?

• INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Nagatomo; Vecino, Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi #BolognaInter

Tek kulvarda boy göstermenin belki de en güzel yanı bu. Rotasyon diye bir şeye 3 günde bir maç yapsan dahi gerek Kalmıyor. İyiki Uefa leş ligine kalmadık geçen yıl

• quote:

Kaç kere bulundun?

1
  • quote:

quote:

Kaç kere bulundun?

1

Do you wonder how many times I have been there.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 19 Eylül 2017; 21:5:3 >
  • quote:

quote:

quote:

Kaç kere bulundun?

1

hayır
  • Ok.

Bologna köy.

• Bologna güzel yer. Kolezyum ordaydı sanırsam

• quote:

quote:

quote:

Kaç kere bulundun?

1

İngilizce konuşan Inter taraftarı mi olur plastiklik bu

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    quante volte sei andato a bologna?
  • quote:

quante volte sei andato a bologna?

0

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.