Şimdi Ara

FC Internazionale Milano (Inter Milan) Taraftarları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.606
Cevap
13
Favori
160.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Ekleyiver hocam.
    İtalya'da favorimdir Inter.

Bunu dediğimden utanmak üzreyim.
    Son 5 yılın şampiyonunun haline bak.
  • Bu sene sonunda leonardoyu yollayip tecrubeli bi teknik adam getirmeliyiz. takim savunma yapmayı unutu abi ya. ayrıca orta sahaya ciddi iki oyuncu lazm.
  • Luce gelsin.
  • Bugün artık takımımız için tek hedef haline gelen Italya kupasında Roma ile karşılaşıyoruz. Samuel Eto'o sakatlığı neeniyle forma giyemecek
  • Mac kacta ve hangi kanalda?
  • 21:45 te ntvspor dan izleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER
    21:45 te ntvspor dan izleyebilirsiniz

Türkiye almanya saat farkini unutunca ilk yari gitti.

Stankovic atmis.
  • Mac 1-0 bitti, ne interde nede romada is var.
  • Evet arkadaşlar vizeler bitti geri döndüm konuya.
  • quote:

Evet arkadaşlar vizeler bitti geri döndüm konuya.

Bu vizeler yok mu
  • Biraz haberlerden bahsedelim.

Manu, Sneijder i istiyormuş.25 milyon euro yu gözden çıkarmış. Bizimle 2015 e kadar sözleşmesi bulunuyor. Bence dünyanın en iyi 10 numarası olan Sneijder i ne pahasına olursa olsun takımda tutmak gerekir. Daha 26 yaşında, ondan iyisini asla bulamayız

Jose Mourinho nun Inter hakkındaki açıklamaları: " Inter bu sezonu kupasız tamamlasa da, bu durum bir facia değildir. Önümüzdeki sezon toparlanıp yeniden eski başarılarına ulaşabilirler. Çünkü benim Inter'im kazanmasını bilir. Ayrıca başkan Massimo Moratti ve onun ekibi çok zekidirler. Leonardo'nun da iyi bir teknik adam olduğunu düşünüyorum. Takımı çok daha iyi yerlere getirecektir." şeklinde açıklamalar yaptı. Bize tarihimizin en güzel günlerini yaşatan Mourinho ya kapımız her zaman açık

Eski kalecimiz Toldo ise transfer sezonunda Inter in bombaları birer birer patlatacağını düşünüyor. Inter'in yaz aylarını sessiz geçireceği söylentilerine inanmıyor.Inter'in yaza neler yapabileceğini asla tahmin edemezsiniz. Sessiz kalacaklarını söyleseler bile, transfer mutlaka olacaktır." dedi. Bence de ciddi transferler yapmamızın zamanı geldi. Orta sahanın miyadını doldurduğuu açık bir şekilde görülüyor. Aynı zamanda bir tane atletik kanat oyuncusu da güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Evet arkadaşlar vizeler bitti geri döndüm konuya.

Bu vizeler yok mu

Hakikaten bitirdi beni, komadan çıktım resmen
  • Saat 16:00 da başlayan Inter - Lazio maçında Sneijder ve Eto'o nun golleriyle maçı 2 - 1 kazandık

22. dakikada Julio Cesar ceza sahası içinde yaptığı faul sonrası kırmızı kart gördü ve Lazio, Zarate nin penaltı golüyle 1 - 0 öne geçti

Geriye düştükten sonra müthiş bir mücadele veren takımımız önce dakika 40da Sneijder in frikik golüyle beraberliği yakaladı, sonra 53 te eto'o ile öne geçti. 66. dakikada Lazio dan maurini de kırmızı kart görmesiyle iki takım da kalan süreyi 10 kişi tamamladı.

Ayrıca Napolinin Palermoya yenilmesi sonucu 2. sıraya yükseldik
  • Maçı yusuf yusuf izlettiler ama çok şükür kazandılar. Oran da iyidi he.
  • Inter çok iyi mücadele etti , tebrikler...
  • Sneijder in açıklamaları;

Manchester United'ın büyük bir kulüp olduğunu ve böyle bir teklifin kendisini onurlandırdığını dile getiren Hollandalı yıldız, yine de böyle bir teklifi nazikçe reddetmekten geri kalmadı.

Hollanda'nın bölgesel televizyon kanalı olan Studio Ajax'a açıklamalarda bulunan Sneijder, "United iyi bir kulüp ama ben Inter'de iyiyim ve şu an böyle bir düşüncem yok." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz ay bu transfer söylentileri hakkında konuşan Inter Başkanı Massimo Moratti, "Manchester United'ın Sneijder ile ilgilendiği doğru ama açıkçası ben bu teklifle hiç ilgilenmemiştim. Tek düşündüğüm şey, Sneijder'ı daha uzun yıllar takımımda görmek" demişti.

Takımımızın en önemli oyuncularından olan Sneijder den bunları duymak güzel oldu.

• Yarın Cesena ile karşılaşıyoruz. Liigde şampiyonluk iddaamız yok.

Sneijder in sakatlığı var. Oynayıp oynayamayacağı maç saatinde belli olacak.
  • ilk yarı 0 - 0 bitti.
  • 90 da 2 tane kaktırmış Pazzini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

90 da 2 tane kaktırmış Pazzini.

Nevzat çıldırmıştır şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.