Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.728
Cevap
18
Favori
345.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Poşette winnnerlik yok. Pep, Poşet, Tuchel ve Ten Hag konuşuluyor.Pep Bayernde başarisiz oldu.Bayern ligi hocasiz da kazanir, Bayern için önemli olan ŞL. Pep Cityle de ŞLde başarisiz. PSG, ŞLden erkenden elenip Tucheli kovarlarsa Tuchel mümkün olabilir.Ten Hagi ŞL maçlarindan taniyorum.3-0dan Tottenham tur vermesi bende onun hakkinda soru işaretleri yaratsa da, Chelsea maçindaki tutumunu beğendim.9 kisiyle takimini geriye çekmedi bu kez. Poşet mi? Ten Hag mi? Bayern Ndidiyi alirsa, savunmayi sağlama alir.Ten Hagla hucumda sorun yaşamazlar.Ajaxin zayif bölgesi, savunmasi. Bu yüzden,savunmayi sağlama almasini önemli görüyorum.

Hocam, bu konuda sen ne düşünüyorsun? Mourinhoyu istemiyordun. Hangi hocayi istiyorsun? Görüşünü merak ettim.

Bayernin imkanlari büyük.Liginde monopol statüsüne sahip.Alman futbol kültürü, oyuncu geliştirmede en iyilerden birisi.Uli Hoeness zamaninda bu imkanlari Bayern doğru düzgün kullanamadi.Uli Hoenesse ragmen, 1970lerden itibaren ŞLde Realden sonra en başarili takim Bayern.Bayernin gerçek tarihi o zaman başliyor.ilk kez ligide o dönemde kazanmişlardi diye hatirliyorum.Tuttuğunu koparan, vizyonlu bir başkanla daha iyi bir seviyeye çıkabilir.Uli Hoeness, bundan önceki jenerasyonu ziyan etti.Kimmichler Gnabryler 24 yaşina geldi.Bu jenerasyonu da ziyan etmeye başlamişti.Prime zamanlarina yaklaştilar.Bayernin öyle genç alip geliştirme lüksü de kalmadi, mecburen world class oyunculara büyük paralar harcamak zorundalar.Sane transferi bitmiş olduğu söyleniyor.Havertz ismi konuşuluyor.Havertzi bu sene ŞLde izledim, maçlari en güzel yerden izledi. Havertze kimse büyük paralar vermez.O paralari verdiğin oyuncu büyük maç alacak.Havertz işikta vermiyor.Salzburg, Haalandi 5 milyona almis 2019 Ocakta, Kasimda 100 milyon avro istiyorlar.Piyasada fiyatlar çok çabuk şişiyor.Havertzde 20 yaşinda, geçen sezon iyi sezon geçirdi diye 100den fazla istiyorlar.
    Hocam şu an Klopp hariç hiçbir hoca bayerni cl de hedeflerine ulaştıramaz kaldı ki klopp gelir mi emin değilim. Takımın iskeleti iyi ama yedek kulübesi çok zayıf.

2012 yılının yaz ayından beri her yıl orta saha alıyoruz ama halen daha orta sahaya ihtiyacımız var takımda sorunlar var .

Yazın leroy sane ile en kötü marc roca ya da emre can alınsaydı bile sorunlar çözülürdü.

• Pep Bayern’e mi gelir yav bu saatten sonra?

Dünyanın en iyi hocasının yeri, dünyanın en iyi takımıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Pep Bayern’e mi gelir yav bu saatten sonra?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bayernin ligi kazanmasi zor olsa, o zaman Pepi isteyebilirler.Fakat, Bayernin hedefi ŞL ve ligi Kovacla da kazaniyor.Pep olsa, 5-10 puan fazla toplarlar ligde, tek fark bu olur.Pep, Bayernde başarisiz oldu.Denenmiş, başarisiz olmuşu tekrar neden geri getirsinler? Pepin Bayerni de Citysi de savunma yapamayan takimlardi.ŞLde savunnmanla başarili olursun.ilk çıkan biraz güçlü takim senelerdir Pepin takimlarini eliyor ŞL'de.

Dünyanin en iyi hocasi, Klopp. Pep değil.Liglerin en büyük bütçeli, en iyi kadroylariyla ligi kazanmak dişinda son 6-7 yildir Pepin ne başarisi var da dünyanin en iyisi oluyor, onu anlamiş değilim.

Pep, sadece yüksek bütçeyle çalişabiliyor.Kloppsa düşük bütçeyle de çalişabiliyor.Buna karşin işini Pepten daha iyi yapiyor. Pepin düşük bütçeyle neler yapabileceğini görmek istiyorum.Bir gün düşük bütçeli bir takim çaliştiracak kadar cesur olur mu, orasini bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Hocam şu an Klopp hariç hiçbir hoca bayerni cl de hedeflerine ulaştıramaz kaldı ki klopp gelir mi emin değilim. Takımın iskeleti iyi ama yedek kulübesi çok zayıf.

2012 yılının yaz ayından beri her yıl orta saha alıyoruz ama halen daha orta sahaya ihtiyacımız var takımda sorunlar var .

Yazın leroy sane ile en kötü marc roca ya da emre can alınsaydı bile sorunlar çözülürdü.

Alıntıları Göster
    Liverpool kadrosu doyana kadar Klopp ayrilmaz. Büyük ihtimalle, sözlesmesini bitirecek.

Ten Hag gelirse, eğer Ndidi gibi birini alip, savunmayi sağlamlaştirirlarsa, ben Bayernin Sane, Ndidi, Ziyech gibi transferlerle ŞL sampiyonluğuna oynayacağini düşünüyorum. Daviesi kazandilar, sol bek ve kanadi yedekler. Ziyech gibi bir transfer kanatlari ve 10 numarayi yedekler.Birde stoper ihtiyaci olabilir.

DM almiyorlar ki hocam. Ayni tip orta saha koleksiyonu mu yapiyorlar nedir, ben bu işten bir şey anlamadim.Sanches, Goretzka,Tolisso, Cuisance. Hepsi ayni tip. Adamlar yetiştirmek için bile DM ihtiyaci varken gidip yine ayni tip orta saha Cuisanceyi aldilar.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Klopp takimi kume dusurmezse 2022'ye kadar kalir, sonra da ayrilir. Su anki iskeletten bekler ve Gomez haric herkes 30larina gelecek ya da gecmis olacak,ligi de kazanirsa zaten misyonunu tamamlamis olacak.
    Bayern'e gidecegine pek ihtimal vermedim. Dortmund yapar bence, cl ukte kaldi orada adamin icinde.

• quote:

Dünyanın en iyi takımı kimmiş peki?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Chelsea
    Bayern
    Barcelona

• Beyler Chelsea konusu sarmıyor ya. Kimse muhabbet etmiyor. Ben de Almanya’daki yarim Bayern’in konusuna yazayım diyorum.

Öyle babadan, dededen yabancı takım tutuyorum diyen romantiklerden değilim. Her ülkede bir takıma sempatim var diyebilirim ama hepsine eşit yaklaşmaya çalışıyorum. Logoyu sonra değiştirebilirim belki belli olmaz

• Dajaku,Oliver Batista,Zirkzee ve Singh ilk yari sonuna kadar as takimla calisacakmis.

Singh reis, Coutinho, Muller kadar top oynar.Gecen irlanda macinda irlandanin hocasi mac sonu Singhi ovuyordu.munihte niye as takimda yer almiyor, anlayamadigim konulardan birisi.Oliver Batista, sakatliktan sonra toparlanamadi.Hadi, onu anlarim.

Benim tanidigim Rummenigge, Ndidi ve Ziyeche 100 vermektense sirf genc diye o parayi Havertze harcar.Onda o potansiyel fazlasiyla var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007D66956

Chelsea
    Bayern
    Barcelona

Çeyrek finalde elenince Messi'yi savunmak için takım arkadaşları çöp demesin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Çeyrek finalde elenince Messi'yi savunmak için takım arkadaşları çöp demesin o zaman.

Alıntıları Göster
    Barcelona'nın son durumu hakkındaki yorumlarımı Barca konusuna yazdım.

Ayrıca sen neden Messi'ye taktın bu kadar yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Bayernin ligi kazanmasi zor olsa, o zaman Pepi isteyebilirler.Fakat, Bayernin hedefi ŞL ve ligi Kovacla da kazaniyor.Pep olsa, 5-10 puan fazla toplarlar ligde, tek fark bu olur.Pep, Bayernde başarisiz oldu.Denenmiş, başarisiz olmuşu tekrar neden geri getirsinler? Pepin Bayerni de Citysi de savunma yapamayan takimlardi.ŞLde savunnmanla başarili olursun.ilk çıkan biraz güçlü takim senelerdir Pepin takimlarini eliyor ŞL'de.

Dünyanin en iyi hocasi, Klopp. Pep değil.Liglerin en büyük bütçeli, en iyi kadroylariyla ligi kazanmak dişinda son 6-7 yildir Pepin ne başarisi var da dünyanin en iyisi oluyor, onu anlamiş değilim.

Pep, sadece yüksek bütçeyle çalişabiliyor.Kloppsa düşük bütçeyle de çalişabiliyor.Buna karşin işini Pepten daha iyi yapiyor. Pepin düşük bütçeyle neler yapabileceğini görmek istiyorum.Bir gün düşük bütçeli bir takim çaliştiracak kadar cesur olur mu, orasini bilemem.

Alıntıları Göster
    jürgen klopp'un liverpool'da transfere harcadığı para: 561 milyon euro

pep guardiola'nın manchester city'de transfere harcadığı para: 607 milyon euro

Matematik bilmeyenler için fark 46 milyon euro :)

Soran olursa Klopp düşük bütçeyle çalışıyor dersin knk :)

• quote:

jürgen klopp'un liverpool'da transfere harcadığı para: 561 milyon euro

pep guardiola'nın manchester city'de transfere harcadığı para: 607 milyon euro

Matematik bilmeyenler için fark 46 milyon euro :)

Soran olursa Klopp düşük bütçeyle çalışıyor dersin knk :)

Alıntıları Göster
    Yalan ve yanlış bilgiler.

Klopp harcanan: 564 milyon euro
    Klopp kazanılan: 453 milyon euro
    Gelir/Gider: -111 milyon euro
    (5 sezon)

Guardiola harcanan: 777 milyon euro
    Guardiola kazanılan: 249 milyon euro
    Gelir/Gider: -527 milyon euro
    (4 sezon)

Senin için işlemi de yapayım matematik bilmeyen kardeşim. 777-564=213 milyon euro bonservis harcaması önde Guardiola. Gelir gidere bakarsak durum daha vahim. 416 milyon euro fazlası var. Üstelik bir sezon sonra geldi PL'ye.

Not: Küsüratlar yazılmamıştır.
    Kaynak:https://www.transfermarkt.com.tr/premier-league/einnahmenausgaben/wettbewerb/GB1/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2016&saison_id_bis=2019&nat=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 22 Kasım 2019; 23:51:2 >

• Derdim bunla Messi değil.

• FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

• Manuel Bonke, Munih yonetiminin Adrian Feinin guclu gelisiminden memnun oldugunu, gelecek yaz munihte as takimda rol oynayacagini yazmis.

Pep hocayi severim.Dunyanin en iyi lig hocasidir, lakin hedefi SL olan takimin Pepi getirmesi cok sacma olur.
    Cunku, sistemindeki defansif omurga cok zayif.Rakibin oyununu bozma konusunda zayif.Sisteminde zaaflar var bunlar gibi.Duran top savunmasi sorunlu.Alan savunmasi sorunlu, kolay pozisyon veriyor.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Emekli olmazsa %99 diyorum Dortmund donusune.

• Munih, Flick hocayla onde basip, yuksek presle oynuyor.Topu kaptirinca, hemen kapmaya calisiyorlar.Coskulu oynuyorlar.Hucumdaki topcular birbirine yakin oynuyor, bu sayede rahat pozisyon buluyorlar.Bu sistem, ozellikle otobusu ceken takimlara karsi fazlasiyla ise yariyor.Mullerden bile, iyi verim aliyor.Guclu takimlara karsi, ortasahayi kuvvetlendirmezse isi zor olur, tabii.Daha iyi alan parsellemeleri ve oyunu daha iyi tutmalari lazim ortasahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

Emekli olmazsa %99 diyorum Dortmund donusune.
    Kloppa bu sorulmuş, her şey mümkün, karar vereceğim demiş.Bayern sorulunca, şartlara bağli cevabi vermiş.Kadro ve transfer bütçesini,verilecek yetkiyi vs kastetti sanirim.

Büyük ihtimalle, Bayern,Realden birine gidecek. Şartlara bağli olacak bu. Almanya milli takiminin başina geçmesine de kesin gözle bakiliyor.Bende Dortmunda döneceğini düşünüyorum.Fakat, kariyerinin sonlarina doğru.
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.