Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bayern yada Real gelirse vay barçanın haline. Final hayal.

Barça için turu geçmesi hayal diyebileciğimiz bir eşleşme mi varmış ? Ne zamandır barça bu kadar düştü ? Kötü futbol oynuyor diye yerin dibine soktunuz iyice.Bu takım kötü futbol oynasa da potansiyelinden birşey kaybetmiş değil.4-0 'lık Milan maçı bunun en büyük örneğidir.

Skora yönelik oyun oynayan madrid ve chelsea, oyunu domine edemiyor dediğimizde önemli olan futbol değil skordur,kazanmasını bilmektir deniliyordu.Konu barça olduğunda hiç iyimser davranılmıyor .Kaldı ki bayern münih-chelsea finalinde chelsea çok daha rahat top oynamıştı barça yarı finaline göre. Barça finale çıksaydı büyük olasılık uzatmalara götürmeden kupayı alabilirdi.Ayrıca son senelerde barça-münih karşılaşmasını hiç izlemedik.Bu kadar kesin konuşmamak lazım .Messi'nin alman takımlarına karşı oynadığı futbolu biliyoruz sonuçta .

Puyol YOK,Mascherano YOK,Adriano YOK

kisacasi DEFANS YOK.. ISpanya ligindeki köy takimlarina defans olmadanda oynarsin ama CL'de..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Nisan 2013; 2:46:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Bayern yada Real gelirse vay barçanın haline. Final hayal.

Barça için turu geçmesi hayal diyebileciğimiz bir eşleşme mi varmış ? Ne zamandır barça bu kadar düştü ? Kötü futbol oynuyor diye yerin dibine soktunuz iyice.Bu takım kötü futbol oynasa da potansiyelinden birşey kaybetmiş değil.4-0 'lık Milan maçı bunun en büyük örneğidir.

Skora yönelik oyun oynayan madrid ve chelsea, oyunu domine edemiyor dediğimizde önemli olan futbol değil skordur,kazanmasını bilmektir deniliyordu.Konu barça olduğunda hiç iyimser davranılmıyor .Kaldı ki bayern münih-chelsea finalinde chelsea çok daha rahat top oynamıştı barça yarı finaline göre. Barça finale çıksaydı büyük olasılık uzatmalara götürmeden kupayı alabilirdi.Ayrıca son senelerde barça-münih karşılaşmasını hiç izlemedik.Bu kadar kesin konuşmamak lazım .Messi'nin alman takımlarına karşı oynadığı futbolu biliyoruz sonuçta .

Puyol YOK,Mascherano YOK,Adriano YOK

kisacasi DEFANS YOK.. ISpanya ligindeki köy takimlarina defans olmadanda oynarsin ama CL'de..........

önceden çok mu farklıydı ? Zaten kötüydük, iyice kötü olduk defansta .

Barça defansıyla kazanan bir takım olmadı ki zaten.Ben hücum ve ileri ofans hattına güveniyorum sadece . Full kadro çıksak yine saatli bomba gibi barça defansı.İşimiz defansa kalırsa tur gider zaten.

• Barça - Dortmund
    Real - Bayern

Final: Barça Bayern

• quote:

Orijinalden alıntı: Red-

Barça - Dortmund
    Real - Bayern

Final: Barça Bayern
    Kuralar ne zaman çekiliyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Tyler

Messi olmadan gördük Barca'nın halini

Peki Messi olduktan sonraki Barçanın halini de gördün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Kuralar ne zaman çekiliyor acaba?

Yarın saat 13:00 te imiş kura çekimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

karın ağrısı oldu maç yahu. son dakika süprizi olmadı iyi bari. iniesta nın pozisyon gol olsa dehşet olurdu.

mideme ağrı girdi su içiyorum geçmiyor kanser edicek bu takım beni

hafta içi mallorca maçında messi yetişmeyecek diye sanchez, fabregas birlikte ön hazırlık yaptı dedim herhalde 5-0da.. ama bu maç sanchez de yoktu cescde tırttı. ucuz yırttık nerdeyse diyecem. böyle giderse bu sene ne real ne barça kupa zor. almanlar gümbür gümbür bu sene.

şimdi
    dortmund-real
    bayern-barca eşleşirse ki uefa da ister alman-ispanyol finali. sıktı artık barca-real finalleri, bu sene bayaa karşılaştılar zaten. dortmund reale ters geliyor. bayern de sakat amafinal dortmund-barça olur.. ve barça kupayı alır hadi bakalım tahmini mi yaptım şimdiden. barça alamasa da dortmund alsın bari nuri-ilkay sevinsin hiç yoksa. reale su yok
    Çok iyimsersin

dortmund ölüm grubundan yenilgisiz çıktı. reale iki maçta da yenilmedi. reali harcarlar.. ama bayern barca konusunda biraz iyimser davrandım bayern her şeyiyle iyi. bakalım artık tam konsantrasyon ve motivasyonla barça rakip tanımaz ama bu sene bi ayarsızlık var.

Grup maçlarıyla yarı final maçlarının havası çok farklı olur.. O yüzden grup daki maçlara bakıp konuşmak yanlış bence.. Dortmund ın finali göreceğini pek düşünmüyorum. Bayern de tam tersi, Şu an en tehlikeli takım ne yapacağı belli olmaz..

Real için konuşursam, ilk sırada tabi ki Dortmund'ıun çıkmasını isterim kuradan sonra Barca, en son Bayern..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 11 Nisan 2013; 9:07:50 >

• quote:

Yukarda bi arkadaş yazmıştı "Messi olmadan da oynar bu takım." Ona yönelik yazdım bunu

Messi olunca da görüyoruz dostum, sabah-akşam yeniyoruz sizi

NOT:Madridliyim

Sabah akşam ha, o da iyiymiş.

2000 yılından beri oynanan El Clasicolar.

• Açık konuşmak gerekirse Bartra veya Song kısa bir süreliğine Beckenbauer olmadığı sürece kupayı ellerimizin arasına almamız hatta final görmemiz bile zor. Özellikle son 2 senedir Puyol'un eski Puyol ile bağlantısının kalmaması ve kaleci Valdes'in hataları ile çok sıkıntı çektik ve başarısız sonuçlarımız da hepsinin mimarı idiler. Jordi Alba transferi hem fiyatı hem oyuncu bakımından çok beğendiğim bir transfer oldu ama Song ve gereksiz forvet spekülasyonları yüzünden stoper almadık. Yine de kimsenin engelleyemediği klasik futbolumuzu sahaya tam istediğimiz bir şekilde ortaya koyarsak şansımızın diğer takımlardan üstün olacağını düşünüyorum, hala ofansif anlamda atak organizasyonları yapabilecek en iyi oyunculara sahibiz.

Diğer takımlara gelince Bayern tehlikesini herkes biliyor. Bu sene ligi şimdiden bitirdiler, CL'ye bileniyorlar. Bence favoriler. Dortmund ve Real ise eşit tehlikede gibi. Bu 2 takımın gelmesi bizim için iyi olur Dortmund'un sıkı oyun anlayışı biraz sıkıntı yaratabilir. Real ise zaten biliyoruz arkada tekme tokat, önde hızlı çık işte. Valdes gününde olursa sıkıntı yok.

• quote:

quote:

Yukarda bi arkadaş yazmıştı "Messi olmadan da oynar bu takım." Ona yönelik yazdım bunu

ben barcelonalı değilim 2 takımda umurumda değil ancak beni bile güldürdün biliyormusun

• quote:

quote:

Biz son 5 senedir sözde Barcelonalıyız ya onlarda son 2 senenin maçlarını falan veriyorlar.

• Barca bu sene cidden kötü.Alttan oyuncuda çıkmıyor.Artık defans ve kale hattına yeni çok iyi oyuncular yerleşmeli.CL'de favori değiliz ama yinede şansımız var belki kupayı alırız zorda olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Xavi Psj karşısındaki pas sayısında 96/96 yapmış

ee messi siz ne faydası var ?

Sadece bir istatistik. Zaten dünkü maçta Xavi'nin performansının çok iyi olduğu söylenemez
  • Anlamıyorum niye adam gibi okumadan laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz.Ben favorimi yazmışım.
  • Barcelona'dan bir rekor daha!

http://www.ntvspor.net/video-galeri/barcelonadan-bir-rekor-daha

üst üste altı kez yarı final.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

quote:

Xavi Psj karşısındaki pas sayısında 96/96 yapmış

ee messi siz ne faydası var ?

Sadece bir istatistik. Zaten dünkü maçta Xavi'nin performansının çok iyi olduğu söylenemez

ben her zaman iddaa ettim
    bu barcelona messi olmasın ispanya liginde bile şampiyon olamaz
    isterse 10000 pas yapsın hepsi hikaye sonuça gidecek adam yok çünkü xavi-iniesta sayesinde messi oynuyor diyenler
    FUTBOL CAHİLİDİR

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Barca bu sene cidden kötü.Alttan oyuncuda çıkmıyor.Artık defans ve kale hattına yeni çok iyi oyuncular yerleşmeli.CL'de favori değiliz ama yinede şansımız var belki kupayı alırız zorda olsa.

CL'de favori misiniz ?
    2 favorisi var bu kupanın, biri Real biri de Bayern.

Real mi favori

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Anlamıyorum niye adam gibi okumadan laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz.Ben favorimi yazmışım.

Moruk yanlış okumuşum pardon
    Ben bile güldüm lan asdfghj

Evet favori hala Barcelona. Gİt dünya otoritelerine bak bakalım en az şampiyonluk oranı kime veriyorlar.Barcelonanın mental sorunu var.Gerçekten maçı istediklerinde kimse duramaz karşısında.Trollük yapmak hoşunuza mı gidiyor.Muhaaaları anca bir trol bu kadar kullanır.

• MEssi Barcelonanın herşeyi demekte çok saçma.Tıpkı Messi tamamen barça yüzünden başarılı demek gibi.Bu tur tamamen platininin yüzünden bu kadar zor oldu.İlk maçta işi bitiriyordu barça aslında.Fakat hakemle tura ortak oldu Psg.2. maçta Barça atak mı yapayım yoksa gol yemeyeyim mi arasında kalınca böyle bir durum ortaya çıktı.Çok net söylüyorum.Eğer barcelona 2-1 kaybetseydi ilk maçı, bu maçı çok daha rahat alırdı.

Barcelonanın tamamen mental sorunları var.Tabi birde stoper.Bu eksikliklere rağmen hala Barça favori.

Çok istiorum Real gelsin.Fİnalde de Bayern.Bu sefer td süz formsuz barcelonayı görecek real
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.