Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21692170217121722173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldo manu messi city gidicek seneye ikisinede yaramadı farkli ligler bence bu harika olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt

Efsane olur. Zaten ikisinin de aklı varsa giderler ama premier lig bu yaştan sonra zor olur. Fakat ben messinin barcelona'da kariyerini sonlandıracağını düşünüyorum. Laporta da geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Psg yarın 3 atar. Messi city'ye gider mi yoksa laporta başkan oldu diye takımda kalır mı. Yukarıdaki malum şahıs da efsane başkan laporta laf ediyor aklınca

tsu nun yan çarı, ciddiye almamak lazım. sorsan 30 küsür yaşında çoluk çocuk sahibi adamım diyor, yersen ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club  30 lu yaşlarında sabah akşam ergenler gibi messiyi karalamaya çalışıyorsa durum daha da vahim aslında.

• -BurakBey kullanıcısına yanıt

Hocam onu ciddiye alan olmuyor genelde ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club 

• dembele sen bir odunsun

• Neler kaçıyor neler

• Barcelona şu futbolun yarısını Camp Nou'da oynasa skor tam tersi olurdu.

Bu arada Dembele tam bir öküz.

• dembele liverpoola kıyak geçtiği gibi parise de bi güzellik yapıyor.Katalanların bu adamı ıslak meşe odunuyla şehirden kovalaması lazım

• aha penaltı çaldı gg barca

• Dembele gol atmamaya yemin etmiş. Ben bu kadar beceriksiz bir adam görmedim.

Kritik anlarda pozisyonların içine etti. Barcelona'nın içine yerleştirilmiş ajan gibi.

• Eski messi olsa o topa dokunurdu. Adamı nasıl soğuttularsa kaç senedir, idmanları sallamıyor herhalde fizik kalitesi özellikle geçen seneden itibaren çok düştü. Ayrıca neden messi ile ronaldo'nun kıyaslanmaması gerektiğini şu maçta net olarak anlıyorsunuz. Adam şu haliyle adam geçiyor pozisyon yaratıyor, ceza sahasında pozisyon beklemiyor. Golcü lazım olsa gider haaland'ı mbappeyi alır millet. Oyuna etki edecek topçu lazım.

Lenglet ile dembele sattı maçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 10 Mart 2021; 23:35:56 >
  • DEMBELE futbol tarihinin en buyuk balonu herhalde

• Dembele'nin futbolu bırakması lazım. Tam bir kanserli hücre.

• adamlar iki saat ileride uğraşsın gol için , çıksın takozun biri hiçbir tehlikesi olmayan adama faul yapıp penaltı hediye etsin.Dün merih de yapmıştı benzerini ama onunki gene daha tehlikeli bir pozisyondu.

Bu arada ben messinin yerinde olsam bu dembele varsa ben yokum derdim, ciddi derdim.Neyse barca da gg haaland vs mbappe izleriz umarım

• Messi müthiş gol attı

• O neydi lan,astı adam resmen▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club 

• oha messi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç Messi'nin bu kadar uzaktan gol attığını hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Ben hiç Messi'nin bu kadar uzaktan gol attığını hatırlamıyorum.

valla ben de görmedim dembeleye sinirlendi herhalde yapacağın işi ..... der gibi abandı

• 
Sayfa: önceki 21692170217121722173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.