Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.526
Cevap
64
Favori
1.486.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19791980198119821983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en iyi liginin ve dünyanın en güzel takımının maçına 2 gün kaldı. Premier Lig balondur, en iyi lig La Liga'dır ve dünyanın en büyük kulübü de Barcelona'dır. Messi'ye de Barça formasından başka takımda oynamak yaramıyor bu gerçek. Boş ver Arjantin varoşlarını kafanı tamamen Barça'ya ver Messi. Umarım Valverde de hatalarından ders çıkarır ve yeniden UCL'yi kazanırız. Valverde vasatlıklarına devam ederse artık yeni hoca şart. (Umarım Guardiola da bir gün geri döner) Ligi zaten kazanırız, bu sene yine Atletico ile yarışcaz bence Real iğrenç top oynuyor. UCL'de de bizi yenebilecek Liverpool, M. City dışında takım yok ama efsane Barça gibi oynayabilirsek kimin en iyi olduğunu yeniden gösterebiliriz. Şu bir gerçek ki futbolda Barcelona formasını izlemek dünyanın en zevkli şeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neymar yetenekli olsa da mental olarak bitik bir tip. Brezilyalılar hep böyle zaten. Bu çingene karakterli adamın gittiğine seviniyorum, gelirse tabi katkı yapar ama çok da gözünüzde büyütmeyin. Önemli olan Messi. Acaba son yıllardaki hayal kırıklıklarının ardından aynı hırsla oynayacak mı? Aynı motivasyonu yakalarsa prime dönemlerindeki Messi'nin ve Barcelona'nın önünde kimse duramaz. Ne City ne Bayern ne Liverpool...

• neymar hayırlı olsun

açık ara dünyanın en güçlü takımı olduk.Griezmann ve neymarsız geçen sene liverpoola turu verdik kendi elimizle,bunlarla valverde bile durduramaz bu takımı.

Barcanın kültürüne çok ters bu transferler yalnız.Realden daha çok yıldız alıp satıyoruz daha çok para harcıyoruz.La masia kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

neymar hayırlı olsun

açık ara dünyanın en güçlü takımı olduk.Griezmann ve neymarsız geçen sene liverpoola turu verdik kendi elimizle,bunlarla valverde bile durduramaz bu takımı.

Barcanın kültürüne çok ters bu transferler yalnız.Realden daha çok yıldız alıp satıyoruz daha çok para harcıyoruz.La masia kalmadı.
    Kaynak ? Neymar gelirse bizden herkes her hoca korkar valverde felan gerek kalmaz zaten hepsi isi halleder.
    Ayrica de. Jong cok begeniyorum hazirlik maclarinda baktim paslari ve nerde ne yapcani bilmesi enfes hele kesme bir top atti ikinci yari ki superdi. Bunlarla baya is yapariz rakitic devri felan kapanmali artik cl de felan onla is olmaz deplasmanda hele savunmamiz da iyi lenglet bence baya iyi paslari felan olsun cikarken..

Tek is hucumda cok iyi anlasmasi kaliyor oyuncularin cunku gol atmamiz lazim depte evde herkesi yeneriz zaten neymarda geldiyse hele of off

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Kaynak ? Neymar gelirse bizden herkes her hoca korkar valverde felan gerek kalmaz zaten hepsi isi halleder.
    Ayrica de. Jong cok begeniyorum hazirlik maclarinda baktim paslari ve nerde ne yapcani bilmesi enfes hele kesme bir top atti ikinci yari ki superdi. Bunlarla baya is yapariz rakitic devri felan kapanmali artik cl de felan onla is olmaz deplasmanda hele savunmamiz da iyi lenglet bence baya iyi paslari felan olsun cikarken..

Tek is hucumda cok iyi anlasmasi kaliyor oyuncularin cunku gol atmamiz lazim depte evde herkesi yeneriz zaten neymarda geldiyse hele of off

Alıntıları Göster
    yabancı basın banko gözüyle bakıyor artık.

Avukatlarının barca binasında görüntülenmesi ise işi kesinleştirdi.Neymar da bu yaz tatilinde barcelona tatilinde baya bulundu.

1 hafta içinde açıklanacak.

Suarez den sonra Real e yüzyılın transfer çalımı olacak.Neymar paraya doydu artık,yuvaya dönmek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 14 Ağustos 2019; 0:8:16 >

• Neymar hayatının hatasını yaptı ayrılmakla.

Messi onu usta-çırak ilişkisi içinde yetişterecekti,şu anda Messiden daha iyi top oynayacak tecrübeye sahip olabilirdi belki de.Mbappe yetenekli fakat daha çocuk,ondan bir şeyler kapamazdı.

Gelsin Messinin yanına , kral ayarı çeksin coşar gene.
  • neymar bence para için gitti baktı olmuyor psg yi sallamadı resti çekti
  • neymar cok iyi olur ya da mbappe birini almalı barcelona ne yapıp edip. kac sezondur nokta atısı tranfer yapılmıyor gelen tutmuyor messı suarez yaslanıyor orta sahalar skor uretemıyor messı bırakacagı zaman barcelona'nın halını cok merak edıyorum. he ama ben olsam seneye guardıola'yı almaya calısırdım city'den. alacakları hıcbır oyuncu guardıola kadar katkı veremez takıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 14 Ağustos 2019; 12:49:2 >
  • Van Dijk ile yan yana basın toplantısı yapan Mane: "Messi kesinlikle Ballon Dor'u hak ediyor.".

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Van Dijk'in kendisi de söylediği için sıkıntı olmamıştır
  • bu liverpool bizi nasıl 4-0 yendi lan Allah belanı versin v*lverde
  • Pedroyu ne ozlemisim be.

Ayrica Van Dijk 10-11 sezonunda bizle karsilassa futbola kustururlerdi.

• quote:

bu liverpool bizi nasıl 4-0 yendi lan Allah belanı versin v*lverde
    Chelsea'deki orta sahanın yarısı bile etmezdi bizim orta saha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Pedroyu ne ozlemisim be.

Pedro >Suarez .
  • quote:

Pedro >Suarez .

Alıntıları Göster
    ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    Villa

Pedro şahane maç çıkardı özlemişiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Pedroyu ne ozlemisim be.

Ölüsü kupa alıyor o değil birde sancheze bak cenazesi kalkmış Villada iyiydi De Jong ta İniesta yı gördüm bize birde Xavi lazım nasıl olacaksa pek tabi birde guardiola lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    Ağlattın iblis

• 1-1 le baslariz lige, ligin ilk yarisina kadar max 1 maglubiyetle kapatiriz devreyi

• Valverde'Rakitic bizim icin cok onemli topcu.Gecmis 2 yilda bu boyleydi, umarim boyle devam eder'

'Semedo 11 oynamak icin hazir.Bunu ayin 15inde soyluyorum, 31ine kadar cok sey degisebilir.Umarim, bizimle devam eder'

• 
Sayfa: önceki 19791980198119821983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.