Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi oynuyodu Real Madrid ama 2-0 geriye düstü, yazik oldu onlar için.

Simdi tahminim, çok gergin olacaklar, umarim sakat çikmaz kirmizi kart çikmaz temiz bi oyun olur ama zor gibi görünüyor...
  • Kimse kusura bakmasın adamlar ecel terledi döktürdüler bize.

Yalnız şöyle de bir olay var 2-3 kişi rahat atılabilirdi Madridden.Hakem ılımlı davrandı.

Neyse , zor da olsa geçtik turu.Hadi hayırlı olsun.
  • 2. yarinin basindaki oyunla 5 bile atabilirdi Barca
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Kimse kusura bakmasın adamlar ecel terledi döktürdüler bize.

Yalnız şöyle de bir olay var 2-3 kişi rahat atılabilirdi Madridden.Hakem ılımlı davrandı.

Neyse , zor da olsa geçtik turu.Hadi hayırlı olsun.

Madrid'e elenmekten çok Iniesta ve Alexis'in sakatlanması üzerdi öylede oldu allah belalarını versin

Maç için bişey söylemeye gerek yok berbat oynadık ama Messi farkı.. Madrid'de olsa en az 5-2 biterdi bu maç
  • Ligde alenen yaptıkları şike ta Kral Kupasındaki El Perişanos'a kadar sıçramış. Pes! Çirkefler Kulübü'nün rahat 7 kişiyle bitirmesi gereken bi maçtı. Verilmeyen penaltımızı, saçma sapan ofsayt diye kesilen pozisyonlarımızı saymıyorum bile. Bu kadar çirkef, gurursuz, aciz adamı vallahi istesenizde toplayamazsınız, Real Madrid bunu başarmış en azından. 10 sayfadır bağırıyoruz en kral şike İspanya'da dönüyor diye. Birileri dur desin artık. Neyse yine tokatladık geçtik, bi an umutlanmışlardı oysa ki.
  • Iniesta 2 hafta yok garanti. Alexis geri döner bi şi olmadı ona.
  • Beyler Real Madrid güzel futbol oynadı, bu maçı daha çok istedi bizi sıkıntıya soktu fakat 2 maçlı elemelerin avantajını yaşadık. İlk maç oyun ve skor olarak üstündük ve turu aldık nihayetinde. Sahada hatalı kadro vardı ve oyuncu değişikliklerimiz de tatmin edici değildi. Kalede pinto kesinlikle güven vermiyor diğer yandan iniestanın sakatlanması kötü oldu. Neyse inş kupayıda alırız. Bu arada 3-4 gün hakem diye ağlarlar sonra durulur ortalık merak etmeyin.
  • Ne maçtı ya öldüm resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Ne maçtı ya öldüm resmen

Hiç sorma ya.

Bence bu maç Madrid'in iyi olmasının nedeni maçin onlar için bir prestij, Barcelona için ise normal bir maç olmasıydı. Madrid'in bu kadar çok pozisyon bulmasının tek nedeni Barcelona'nin kötü olmasıdır. Çoğu pozisyon bireysel hatadan geldi zaten.

Madrid'in bizi bir daha bu kadar kötü bulabileceğini düşünmüyorum. Şu da gözüküyor ki şansın da yardımıyla bile olsa Barcelona'nin bu hali bile Madrid'e yetiyor. Tıpkı yine 2-2 biten ilk süper kupa maçı gibi.

• İstatistiklere göre 29 kere Faul ve 9 sarı kart yemişler.. Şans mans geçtim bunları. Bizim takımı durdurmak içi faulden başka çareleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

İstatistiklere göre 29 kere Faul ve 9 sarı kart yemişler.. Şans mans geçtim bunları. Bizim takımı durdurmak içi faulden başka çareleri yok.

Dün bizim takım kendi kendini durdurdu çok kötü bir futbolla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

İstatistiklere göre 29 kere Faul ve 9 sarı kart yemişler.. Şans mans geçtim bunları. Bizim takımı durdurmak içi faulden başka çareleri yok.

Bunda yapılan 29 tane çirkef faulun çok büyük etkisi var. Şans mans bal mal diyip durmasın kimse. Her ceza sahası önündeki pozisyonda biçtiler bizimkileri.
  • quote:

quote:

quote:

Bunda yapılan 29 tane çirkef faulun çok büyük etkisi var. Şans mans bal mal diyip durmasın kimse. Her ceza sahası önündeki pozisyonda biçtiler bizimkileri.

Şans mans bal mal

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasener

quote:

quote:

quote:

Şans mans bal mal

• kuduruyorlar resmen læ iyiki eledik şunları delirdiler dün
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

kuduruyorlar resmen læ iyiki eledik şunları delirdiler dün

Ne kudurması ya Real başlığında övünüyor adamlar, Real adamı böyle korkutur falan diyorlar. O haldeki Barcelona'yı bile yenemediler hala konuşuyorlar, artık beraberliğe seviniyorlar.
  • İlk dklarda bence pepenin sancheze yaptığı müdahale penaltı direk ayağına giriyo
  • İlk golden sonra ağlayan Ronaldo'yu gördünüz mü?

Öldüm gülmekten

3.26 dan sonra,

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.