Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suarez mala bagladi yine bu macta. Su Paco da ne ise yariyor anlamadim. Bir ara iyi parlamisdi valenciada ama goruyoruz bundan bir yol olmaz bosa edilmis transferler listesinde. Bundansa Munir daha iyiydi hic olmazsa yedekten gelip gol filan atiyordu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayağı iyi olsun diye kaleci alıp iyi kaleci miydi diye bakmazsan böyle olur Barcelona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

Ayağı iyi olsun diye kaleci alıp iyi kaleci miydi diye bakmazsan böyle olur Barcelona

Ayağı iyi olması yeterliyse Suarez kaleye geçsin. Bu ne kardeşim

• Schtroumpf kullanıcısına yanıt
    Hocam Suarez'e hakaret etmezsek yalnız.Suarez iyi kalecidir

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valdes malından kurtulduk bu çıktı başımıza

Yahu bu ter stegen böyle değildi önceden. Efsane kurtarışları vardı ,şampiyonlar ligi maçlarında coşturuyordu .

Ne oldu bu adama böyle ?Yedek kala kala mallaşmış iyice.

Suarez de 50 tane çalım deniyor birini apış arası geçerse olay oluyor.Milletin içinden geçmeye çalışıyor öküz gibi üzerine sürüyor topları . Ha ara sıra fantastik goller atıyor yine övüyor millet ama suarez çok dengesiz oynuyor , saçma sapan işler yapıyor.

Yok arkadaş neymarmış suarezmiş alayı hikaye .Messi nere bunlar nere .O top ayaklarına geldiği zaman Messi güveni veremiyorlar o yetenekleri yok .
  • Joe Hart'ı alacaklardı kelepir fiyata. Size karşı hiç fena oynamadı şampiyonlar liginde, sırf o yüzden alınırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Joe Hart'ı alacaklardı kelepir fiyata. Size karşı hiç fena oynamadı şampiyonlar liginde, sırf o yüzden alınırdı.

Hart kötü kaleci üstelik ayaklarıda iyi değil. O yüzden şutlamadı mı pep ?

• Ayakları iyi olanın kaleciliği kötü, görüyoruz. Önce mevkisinin işini yapsın oyuncu.
    Bence ilk 5 içindedir Hart. Bu sene izlemedim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 3 Ekim 2016; 2:04:04 >
  • quote:

Ayakları iyi olanın kaleciliği kötü, görüyoruz. Önce mevkisinin işini yapsın oyuncu.

Hart iyi kalecidir de ilk 5 mi oha yani neuer de gea cech courtouis lloris simdiden etti 5 bence bravodan da ter stegenden de iyi ama bu yukardakilerden iyi degil

• yusei kullanıcısına yanıt
    Atletico'da oynarkenki Kurtuayı geçemez ama Chelseadekinden burun farkıyla öndedir bence. Diğer 4 ünde hemfikiriz
  • Ajax kalecisi gecer diger mac kesin kaleye.. Barcaya 4 gol yemek hele bu yil berbat celtadan atletic bile dagitti hic yakismiyor.

Bu neymar bey nerde

• Sonuna kadar izleyin adamlar komediyle karışık gerçeği anlatmışlar,sonları efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 3 Ekim 2016; 5:23:50 >
  • MDV kullanıcısına yanıt
    uyumuşum

aferin celta vigo 3-0 dan maci verseydi bu tramva ile nasıl yaşardım.

• Arkadaşlar Barcelona maçlarını nasıl izleyebilirim.
  • Barca stabil defans yapmayı öğrenemedi bi ,top ne zaman ceza sahasına gelse tehlikeli gol pozisyonu oluyor çoğunlukla...

Ayrıca Ter stegen'in ayağının bu kadar kötü olduğunu da bilmiyordum soğukkanlılık da hak getire.

4.golü yemeseydi yenilmezdi barca.
  • Luis Enque: "Yenilginin sorumlusu benim".
    Busquets: "Yenilginin sorumlusu benim".
    Ter Stegen: "Yenilginin sorumlusu benim".

yok benim gk. Tabi sizsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Ayakları iyi olanın kaleciliği kötü, görüyoruz. Önce mevkisinin işini yapsın oyuncu.

Hart iyi kalecidir de ilk 5 mi oha yani neuer de gea cech courtouis lloris simdiden etti 5 bence bravodan da ter stegenden de iyi ama bu yukardakilerden iyi degil

Neuer
    Buffon
    Cech
    Navas
    Oblak

İlk 5 budur.

• Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    kara murat benim

• Bence artık kalecinin yok ayakları iyi vs bu işleri bırakmalılar.Dün maçı 90 dk izledim ve Beşiktaş taraftarı Tolga Zengin'e boşuna kızıyormuş dedim kendi kendime.Ayrıca fazla kimse konuşmamış ama Kaleci kadar bence Mathieu'da suçlu felaket kötü oynadı.Son olaraksa Messi yoksa Arda oynar bu kadar Rafinha , Gomes vs rotasyona gerek yok zaten Gomes neden transfer edildi onuda hala anlamadım.Son olarak bu maçtada Arda'ya laf atan olmuşya cidden baya güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: lori2

Arkadaşlar Barcelona maçlarını nasıl izleyebilirim.

Nesine.com sitesine üye olan herkes bedava La Liga maçlarını tablet ve pc den izleyebiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.