Şimdi Ara

[SATILDI] FC 24 STEAM ACCOUNT - 7.7 Milyon Coins. 93 Hamm, 92 Putellas and 95 Sakina Karchoui- 91 Henry-Puskas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 FC 24 STEAM ACCOUNT - 7.7 Milyon Coins. 93 Hamm, 92 Putellas and 95 Sakina Karchoui- 91 Henry-Puskas

7.7 Milyon Coins ve gayet iyi bir kadroya sahiptir. elite liginde mücadele etmektedir, market yasağı ya da her hangi bir yasak ve uyarısı yoktur. web app açıktır. ücreti 3200 tl idir.

steam hesabı bana aittir mail adresi ile devredilecektir, steam hesabında king of fighters 13 ve overcooked 2 oyunu da bulunmaktadır hesabı alan kişi oyunların da sahibi olacaktır.

[SATILDI] FC 24 STEAM ACCOUNT - 7.7 Milyon Coins. 93 Hamm, 92 Putellas and 95 Sakina Karchoui- 91 Henry-Puskas

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Dm kapalı ulaşamıyorum size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgrl1905 T kullanıcısına yanıt

açtım hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.