Şimdi Ara

FBliler başkasına güleceğine kendi haline ağlasn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşleri güçleri Galatasarayın transfer politikasıyla dalga geçmek. Gereken eleştirileri zaten Galatasaray taraftarı en iyi şekilde yapıyor.
    Fenerbahçe o gurur duydukları paralarıyla aldıkları futbolcularla 3 maçta zorla bir galibiyet çıkarırken dalga geçip güldükleri Galatasaray lider ve Türkiye liginin en iyi,en tempolu futbolunu oynuyor. Siz Appiahı, Anelkayı aldınız. Hani neredeler???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_ -- 23 Ağustos 2005, 15:48:10 >

• harbi ya bende sinir oluyom kendi hallerine bakmadan başkalarıyla dalga geçiyolar anelka nerde siz bana bunu söyle bakiim.alex nerde appiah kurtarsın sizi .semihle çıkıyosunuz maça hala konuşuyosunuz nerde o fenerbahçenin zengin kadrosu yedekte bekleyen adam yok sizi selçuk kemal mahmut denizkurtarsın bu kadroyla cl den nası çıkacaksa artık .
  • Ben ortada ağlanacak bir durum göremiyorum..
    Lig daha yeni başladı. Neyin ne olacağı daha belli olmaz..

Birde ne ekersen onu biçersin derler. FB'li topic açar ardından GS'lı daha sonra Tekrar FB'li............
    Bu bir kısır döngüdür böyle sürüp gidecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 23 Ağustos 2005, 16:26:20 >
  • bizim alex appiah anelkamız sahada gözümüzün önünde peki ya sizim pires ribery kly gonzalesiniz nerede

• Oynanan futbola bak.Yemişim sahada gezinen oyuncularınızı.Alın müzeye koyun yıldızımız var diye
  • quote:

jeremy
    Bİr paragrafda diğer takımlarla kıyaslamaya ayıralım..

FB , şuana kadar ligde en çok gol pozisyonu üreten , kaleye en çok şut çeken futbol takımı...sakın ola bir umutsuzluga kapılmayın..Gazetelerin "iyi" dedigi takımlardan daha iyi durumdayız..Tek sıkınttımız "gol" vuruşlarındaki yetersilizğmiz...
  • fbnin en çok şut atan ve en çok pozisyona giren takım olduğuna beni kimse inandıramaz. gsnin maçını izlemeyen arkadaşlara da tavsiyem inanmamaları. ben fbnin 3 maçını da izledim. tempo yok hırs yok. pozisyon rize maçında biraz vardı ama bizim son iki maçta 30ar şut attığımızı herkes gördü ya da okudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somali -- 23 Ağustos 2005, 16:49:00 >
  • FENERBAHÇE YENİ BİR TRANSFER YAPACAKMIŞ, NOBRE'Yİ DE VOLEYBOL TAKIMINA GÖNDERECEKMİŞ.
  • En büyük TRABZON...
  • mantığa bak Fb hakkında topic açarsan Gs hakkında topic acarim tiplere bakin ya
  • Birisi elemanı fazla kızdırmış...
  • Ulan belki biz cl den çıkamıycaz da gidip cafercanlı kadronuzla siz mi çıkacaksınızüst üste üç maç kazanınca resmen bi yeriniz kalktı

EŞŞEĞİ HER KÖYDE ASLANI KADIKÖYDE DÜZERLER

• size birşey demiyorum. Cafercanın bu sene hangi takımda oynayacağını iyi araştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_ -- 26 Ağustos 2005, 12:48:34 >
  • ege yapma böyle şeyler yaw takımdaş ve adaşızgördüğüm kadarıyla düşürme bu forumu birbirine tamam kötü oynadılar ama sen neden dalga geçiyorsun onların durumuna düşürme kendini

fb liler sizde hemen saldırıya geçmeyin fb dediğimiz anda yok pires yok gonzales yok stad yok para yok ribery.çok düşük seviyedesiniz(bunu asla söylemek istemezdim ama forumda geçirdiğim sekiz ay boyunca bir değişme olmadı)adam dalga geçmiş tamam siz ona en iyi karşılığı mesaj atarak dalga geçerek değil topice uğrmayarak mesaj atmayarak vermelisiniz.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: somali

fbnin en çok şut atan ve en çok pozisyona giren takım olduğuna beni kimse inandıramaz. gsnin maçını izlemeyen arkadaşlara da tavsiyem inanmamaları. ben fbnin 3 maçını da izledim. tempo yok hırs yok. pozisyon rize maçında biraz vardı ama bizim son iki maçta 30ar şut attığımızı herkes gördü ya da okudu.
    Dostum inanmıyorsan bugün Vatan veriyrdu istatistik tablosunu Fenerbahçe ayrıca ligin en çok top çalan takımı Appiah ın kalitesini tartışanlara
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Wolqanyc

quote:

Orijinalinden alıntı: somali

fbnin en çok şut atan ve en çok pozisyona giren takım olduğuna beni kimse inandıramaz. gsnin maçını izlemeyen arkadaşlara da tavsiyem inanmamaları. ben fbnin 3 maçını da izledim. tempo yok hırs yok. pozisyon rize maçında biraz vardı ama bizim son iki maçta 30ar şut attığımızı herkes gördü ya da okudu.
    Dostum inanmıyorsan bugün Vatan veriyrdu istatistik tablosunu Fenerbahçe ayrıca ligin en çok top çalan takımı Appiah ın kalitesini tartışanlara

tabi

• ya yemişim vatan gastesinin istatistiğini. ben her iki takımın da 3 maçını izledim. herkesin dilinde gsnin oynadığı ofansif futbol ve her maç atılan en az 20 şut varken ben vatan gastesine inanmam. taraflı tarafsız herkes şu ana kadar en keyif veren futbolu gsnin oynadığını söylüyor.. ben de öyle. siz isterseniz kendinizi kandırın en çok şut atan takım biziz diye.
  • Biz dedigimizi aliyoruz siz ne yiyorsunuz allah askına buraya gelip yazi yazmakla olmuyor biraz daha sakin olun ortami fazla germeyin lig yeni basladi hem
  • de get somali..hangi maçını izledin FB'in de GS'ın daha çok gol poaziyonu oldugunu idda ediyorsun..
    GS şuan methediliyor çünkü gecen sende ye göre çok farkLı , korkak Hagi futbolundan kurtulmuş daha cezur ama fütursuza atak yapıyor..Ama bu yüzden kalesinde de akıl almaz hatalar yapıyor..Gs maçlarında methedilen sadece GS değil dikkat ettyiysen..

FB'nin Rize maçının ilk 28 dakikasında yakaladıgı pozisyonlar , GS 3 maçta yakaladıgı pozisyonlardan daha fazladır..

üstelik kimse sana birşey inandıraqmk zorunda değil..ister inan ister inanma , ister anla ister anlama bize tın!!!
  • Somali hocam istaistiklere inanmayacaksın da neye inanacaksın ki?Sadece özetleri izliorsunuz yorum yapıyorsunuz.....Appiahı yerden yere vurdular yine topicte...Fener Ronaldinho'yu bile getirs yaranamaz zaten hemen eleştirlir futbolculugu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.