Şimdi Ara

FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
31.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kışlık lastiklerle sürüste titreme yapiyor mu yada araca zarar veriyor mu nedir durum ? Birde aynı ebatta mi bulmak lazim genislik olarak janta uysun diye ?
  • Ön park sensörüm serviste 250 tl yd takıldı. Ön -arka beraber.
    Geri vitese takıldıpında tüm sensörler aktif oluyor.2 dk süreyle vites ne olursa olsun aktif kalıyor. Anahtar vs ekstra düğme yok.
    Ekranı hoş değil ayna üzerşn ayrı bir led ekranı var. Park esnasında kullanıldığı için bu sistemden ben çok memnunum.

Bu arada attilakhan bende bloklu olduğu için mesjaları görünmüyor, bilgisine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 3 Ocak 2014; 18:14:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temizyurek kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sorumun cevabını aldım, ayrı bir ekrandaysa hoş olmaz diye düşünüyorum. Arka sensör gibi i-mid ekran bağlansaydı bende taktıracaktım ama bu durumda vazgeçtim.
  • Malum 2013 modellerde arka park sensörü yok. Genelde hediye olarak sonradan takılıyor. Arka park sensörü sonradan takıldığında i-mid ekranından görünüyor mu?
  • torpidodan gacır gucur ses gelenlere.
    sesin kaynağı burasıdır.
    üzerine basınca, kolunuzu koyunca gıcırdıyorsa.
    hemen bir arko krem ile işaretli bölgeleri kremliyorsunuz.
    ve anında ses kesiliyor..

FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

not : fdh e fotoğraf yüklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 5 Ocak 2014; 18:03:18 >

• İç ortamdan bir kaç kesit ;

vites önündeki ped i , dx.comdan almış kesip biçerek oraya uydurmuştum. ama sonradan kırmızı civic yazılı mat'lar gelince o ped rafa kalktı.

ipod kablosunu tekrar torpido içine aldım. ipod elimin altında dursun diyordum ancak baktım son zamanlarda ipodu değil navitech cihaz üzerinden kumanda ediyorum, kalabalığa gerek yok dedim.

karanlık ortamdaki foto ise favorim, çok hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

torpidodan gacır gucur ses gelenlere.
    sesin kaynağı burasıdır.

Evet hocam aynı ses bende de oluşmuştu, plastik parçaların bakımı için kullandığım meguiars supreme shine parlatıcı ile sesi gidermiştim.

Bir süre sonra bardaklık kapağıda açıp kapatırken gıcırtı şeklinde ses yapıyordu, oradaki sesi de aynı şekilde çözmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: xNofear

quote:

torpidodan gacır gucur ses gelenlere.
    sesin kaynağı burasıdır.

Evet hocam aynı ses bende de oluşmuştu, plastik parçaların bakımı için kullandığım meguiars supreme shine parlatıcı ile sesi gidermiştim.

Bir süre sonra bardaklık kapağıda açıp kapatırken gıcırtı şeklinde ses yapıyordu, oradaki sesi de aynı şekilde çözmüştüm.

bardaklıktaki gıcırtıya net bir çözüm bulamamıştım, sizden öğrendiğim çok iyi oldu.

• quote:

bardaklıktaki gıcırtıya net bir çözüm bulamamıştım, sizden öğrendiğim çok iyi oldu.

Hocam plastik aksamlarımız sert olduğu için yağlanmak istiyor, kuru kalınca gıcırtı tıkırtı şeklinde ses yapıyor, meguiars supreme shine tarzında bakım ürünleri plastikleri yumuşamasına ses yapmamasında oldukça işe yarıyor.
    Göğüslük ve kapı plastiğinin yüze yüze örtüştüğü yerden de bazen sesler gelebilir burayıda bu şekilde çözebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ewdal

Bahsettiginiz gicirtilardan ben de kurtulmak istiyorum. Bahsettiginiz ürünü bu mu?
    http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-supreme-shine-viniltorpidokaucuk-parlatici-losyon-854016/productDetails.aspx?productId=otm854016&categoryId=20035756&SKU=OTM854016&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotm854016%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dMEGU%255cu0130ARS%255cu0020SUPREME%255cu0020SHINE%26fh_refview%3dsearch

Araç içi için bir kaç tane ayni marka ürün var. Hangisi olabilir diye kararsiz kaldim.

Evet hocam benim kullandığım ürün bu, fakat bu ürün göğüslüğü biraz parlak gösteriyor, görüntü olarak orjinal olsun parlak olmasın derseniz aşağıdaki ürünü öneririm.
    Benim ürün bittikten sonra bende linkteki üründen kullanmaya başlayacağım.
    Ürünler biraz pahalı fakat her anlamda işinize yarayacaktır, Uv korumalı olduğu için güneşin göğüslüğünüze zararını azaltacaktır.

http://www.westmarine.com.tr/Urun/303-koruyucu-aerospace/2566/

• quote:

Orijinalden alıntı: xNofear

quote:

Orijinalden alıntı: ewdal

Bahsettiginiz gicirtilardan ben de kurtulmak istiyorum. Bahsettiginiz ürünü bu mu?
    http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-supreme-shine-viniltorpidokaucuk-parlatici-losyon-854016/productDetails.aspx?productId=otm854016&categoryId=20035756&SKU=OTM854016&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotm854016%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dMEGU%255cu0130ARS%255cu0020SUPREME%255cu0020SHINE%26fh_refview%3dsearch

Araç içi için bir kaç tane ayni marka ürün var. Hangisi olabilir diye kararsiz kaldim.

Evet hocam benim kullandığım ürün bu, fakat bu ürün göğüslüğü biraz parlak gösteriyor, görüntü olarak orjinal olsun parlak olmasın derseniz aşağıdaki ürünü öneririm.
    Benim ürün bittikten sonra bende linkteki üründen kullanmaya başlayacağım.
    Ürünler biraz pahalı fakat her anlamda işinize yarayacaktır, Uv korumalı olduğu için güneşin göğüslüğünüze zararını azaltacaktır.

http://www.westmarine.com.tr/Urun/303-koruyucu-aerospace/2566/

Bilgi için teşekkürler. Sık kullanılanlara ekledim bunları. 2 haftaya kadar siparişi veririm.

• Maşallah

• quote:

Ön park sensörüm serviste 250 tl yd takıldı. Ön -arka beraber.
    Geri vitese takıldıpında tüm sensörler aktif oluyor.2 dk süreyle vites ne olursa olsun aktif kalıyor. Anahtar vs ekstra düğme yok.
    Ekranı hoş değil ayna üzerşn ayrı bir led ekranı var. Park esnasında kullanıldığı için bu sistemden ben çok memnunum.

Bu arada attilakhan bende bloklu olduğu için mesjaları görünmüyor, bilgisine..

Hayrola yaw, niye blokladın
  • bugün car dvr için aldığım usb kabloyu döşedim tekrar.

teknosadan 16.90 tl , internette var sadece, bir de istanbulda tabi.

http://www.teknosa.com/urunler/125040865/hama-41534-usb-a-plug-mini-usb-b-plug-3m-usb-2-0-k

dx.comdan da mobil güç kaynağı siparişi vermiştim. onu bekliyorum. böylelikle kamera 24 saat yayında olac ak.üstelik akü bağlantısı yapmadan , risk almadan.

sn. sk67a nın katkıları ile mobil güç kaynağının kameraya uzun süre enerji sağladığını tespit ettim.

http://dx.com/p/portable-dual-usb-20000mah-external-battery-power-bank-w-adapter-for-iphone-ipad-ipod-black-184379

mobil güç kaynağında iki adet USB girişi var. arkaya bir mini0801 almayı daha düşünüyorum.
    böylelikle iki kamerayı mobil güç kaynağına , güç kaynağını da 12v çakmak girişine takacağım. araba çalışırkende şarj olacak.
     FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizyurek -- 11 Ocak 2014; 22:28:27 >

• temizyurek kullanıcısına yanıt
    Piller zamanla ölebilir ama çook uzun süre gider kesin

• quote:

bugün car dvr için aldığım usb kabloyu döşedim tekrar.

teknosadan 16.90 tl , internette var sadece, bir de istanbulda tabi.

http://www.teknosa.com/urunler/125040865/hama-41534-usb-a-plug-mini-usb-b-plug-3m-usb-2-0-k

dx.comdan da mobil güç kaynağı siparişi vermiştim. onu bekliyorum. böylelikle kamera 24 saat yayında olac ak.üstelik akü bağlantısı yapmadan , risk almadan.

sn. sk67a nın katkıları ile mobil güç kaynağının kameraya uzun süre enerji sağladığını tespit ettim.

http://dx.com/p/portable-dual-usb-20000mah-external-battery-power-bank-w-adapter-for-iphone-ipad-ipod-black-184379

mobil güç kaynağında iki adet USB girişi var. arkaya bir mini0801 almayı daha düşünüyorum.
    böylelikle iki kamerayı mobil güç kaynağına , güç kaynağını da 12v çakmak girişine takacağım. araba çalışırkende şarj olacak.
     FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

Arkadas, kablo doseme uzmani misin sen yahu? Ben servise monte ettiriyorum kabloyu.
    Sen ise kendin hallediyorsun. Bravo. Elin yatkin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

evet muhtemelen pil zarar görür , sık şarj olayından ancak mümkün olduğu kadar az yapılır.
    ayrıca komple pil gitse bile sorun değil. 25 dolar..
    15 dolarlık olanlarda var.. mah kapasitesine göre tabi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

evet muhtemelen pil zarar görür , sık şarj olayından ancak mümkün olduğu kadar az yapılır.
    ayrıca komple pil gitse bile sorun değil. 25 dolar..
    15 dolarlık olanlarda var.. mah kapasitesine göre tabi.

1 sene en az gider abi ucuz zate sabahlar olmasın

• bir pil 25 dolar....
    çok değilmi yaw...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.