Şimdi Ara

FB ve GS nin UEFA ilk maçları ITV den naklen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzelmiş azeri kanallarının yayın kalitesi kötü oluyor genelde ama idare edicez artık seside kıstıkmı tamamdır
  • Güzel bir haber saolasın
  • Digitürk kullananlar eğer yayınınız Türksat üzerinden yayımlanıyorsa kanalı ekleyebilirsiniz,

Az önce ekledim ve kanal çekiyor, inşallah maç günü bir problem çıkmaz
  • Şifre Olayı Olmaz İnşallah. Güzel Haber Bu
  • Dostlar Digitürk'e nasıl eklenir bu kanal ? Şimdi uyduyu çıkarıp uğraşmazlar
  • D-Smart CL maç yayını yapan Azeri kanalını şifrelettirmişti.

Yüksek ihtimal bu kanalı da şifrelettirecektir.
  • Digitürke ekleyemezsiniz arkadaşlar...
    Digitürk Eutelsat denen uyduya bakar...Türksat ve Hotbird farklı uydulardır. DT çanağınız varsa göremezsiniz
    DT nin türksat üzerinden yayını 4-5 kanalla sınırlıdır. Oda zaten digitürk degil, türksata bakar ve normal receiverla alınıyordur, bu durumda üstteki Türksat frekansından arama yapabilirsiniz

Uydu aramalardan , manuel Transponder arama ya (benzer bir menudur), girip, üstteki frekansları yazın, 3/4 vs gerek yok, aratın çıkması lazım...
  • bende digiturk var 2 sene once verdigi 10 tl ye digiturkten kayıt oldum sonra butun kanalları actirdim simdi 48 tl oduyorum..
    merak ettigim ben buna 2 nci canak baglayabilirmiyim.. ( 10 tl kayıt oldugumda verdikleri recevirı kullanıyorum..

bu konuda hic bilgim yok..

1 nci si : Eutelsat
    2 nci si : turksat 3
  • Insallah mac sirasinda sifrelemezler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Digitürke ekleyemezsiniz arkadaşlar...
    Digitürk Eutelsat denen uyduya bakar...Türksat ve Hotbird farklı uydulardır. DT çanağınız varsa göremezsiniz
    DT nin türksat üzerinden yayını 4-5 kanalla sınırlıdır. Oda zaten digitürk degil, türksata bakar ve normal receiverla alınıyordur, bu durumda üstteki Türksat frekansından arama yapabilirsiniz

Uydu aramalardan , manuel Transponder arama ya (benzer bir menudur), girip, üstteki frekansları yazın, 3/4 vs gerek yok, aratın çıkması lazım...

dostum bende digitürk kullanıyorum,hangi paket bilmiyorum ama turksat üzerinden yayın sağlanıyor, ben gece kanalı ekledim ve gayette iyi çekiyor.

• Turksat Kablo Tv'de yok sanırım.
  • fb ve gs ın 6 maçınıda cnntürk şifresiz verecek

http://www.yazete.com/UEFA-Avrupa-Ligi-maclari-sifresiz_23349.html

UEFA Avrupa Ligi maçları şifresiz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın, kupada yapacağı 6 maçın CNN Türk'ten yayınlanacağı bildirildi.

UEFA Avrupa Ligi maçları CNN Türk'te

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın, kupada yapacağı 6 maçın CNN Türk'ten yayınlanacağı bildirildi.

CNN Türk Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand'dan futbolseverlere müjde geldi! Kanaldhaber.com.tr'nin haberine göre, İşte Birandın müjdesi:

"CNN Türk için çok önemli bir konu açıklıyorum. Önümüzdeki yılbaşına kadar 6 UEFA Avrupa Ligi maçını CNN Türk yayınlayacak. Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın yapacağı maçlar bundan sonra CNN Türk'te yayınlanacak.

Onun için tavsiyem var sayın seyirciler hemen kumandalarınıza CNN Türk'ü yerleştirin çünkü aynı zamanda CNN Türk karasal yayına da geçti. Karasal frekansımızı aldık. Türkiye'nin her yerinde izlenme noktasına geldi."

• Doğruysa süper haber ama bir kolpa olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC GRADY

Doğruysa süper haber ama bir kolpa olmasın.

iyide bi kanalın anchormani niye kolpa haber versinki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chæm1stry

quote:

Orijinalden alıntı: MC GRADY

Doğruysa süper haber ama bir kolpa olmasın.

iyide bi kanalın anchormani niye kolpa haber versinki

Haber yalan olur demek istiyorum. Haberi yapan salladıysa diye
  • quote:

FB ve GS nin UEFA ilk maçları ITV den naklen

Bende oturma odasındaki dandik uyduda varmış yahu. Çok mutlu oldum.
    Bilgi için teşekkürler.
  • ŞU CNNTURK İŞİNE Bİ AÇIKLIK GETİREN OLACAK MI?
  • CNN TÜRK YAYIN AKIŞINDA MAÇ GÖZÜKMÜYOR YARIN

İctimai Televiziya (İTV) futbol azarkeşleri üçün asl sürpriz hazırlayıb. Ölkenin 1 nömreli televiziyası Türkiyenin “Qalatasaray” ve “Fenerbaxça” klublarının azarkeşlerini sevindirib.
    Bele ki, “Cim Bom”un sadiq azarkeşleri sevimli komandalarının Avropa Liqasındakı oyununu İTV vasitesile canlı izleye bilecekler. Sentyabrın 17-de “Qalatasaray”ın Yunanıstanda “Panatinaikos”la görüşü saat 22:00-da birbaşa gösterilecek.
    Bu qarşılaşmanın ardından ise “Fenerbaxça” fanatları ekran qarşısına keçe bilerler. Diger İstanbul temsilçisinin “Tvente” ile görüşünü de eyni günde saat 00:00-da canlı yayımlanacaq.
  • Şükür buldum ya kanalı yayın kalitesi biraz bozuk gibi geldi ama olsun her türlü izleriz.
    İnşallah şifreye falan girmez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.