Şimdi Ara

██FB GELMİŞGEÇMİŞ EN İYİ FUTBOLCUSUNU SEÇİYORUZ██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR LİG TARİHİNİN EN ÇOK ŞAMPİYON OLAN TAKIMI, BİRÇOK GOL KRALLARI ÇIKARAN TAKIMI, EN BÜYÜK TRANSFERLERİ YAPAN TAKIMI, EN İYİ STADI OLAN TAKIMI, EN ÇOK TARAFTARI OLAN TAKIMI VE SAYISIZ BAŞARILARI. PEKİ BU TAKIMIN EN BÜYÜK FUTBOLCUSU KİMDİ??? BAKALIM SONUÇ NE ÇIKACAK.

NOT: SADECE İSİM YAZALIM YORUM DEĞİL. GESE VE BJKDEN KİMSE BİŞEY YAZMASIN. BEN BAŞLIYORUM.

LEFTER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahittcan -- 22 Eylül 2005, 19:23:23 >

• biz görmedik ama sanırım ZEKİ RIZA SPOREL 498 GOLÜ VAR FENERBAHÇEDE...
  • Anelka.

şaka yav,ilk baştaki arkadaşa aktılıyorum,Lefter'dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şiprehenzi doç -- 21 Eylül 2005, 18:14:35 >
  • LEFTER
  • valla ben tanıdıklarımın içinde rıdvan dilmen birde müjdat yetkin ikiside efsanedir lefter iyi olabilir ama jenerasyon farkı var aramızda
  • ben eskileri tanımam
    1 rıdvan
    2.oguz
    3.aykut
  • 1950-1960 senelerinde oynanan futbola inanmıyorum sağlıklı yaşam sporuna benziyor onun için o dönemden birisini yazmayacağım. Benim izleme şansına sahip olduğum en yetenekli FB li tabiiki Rıdvan Dilmen.Ama en kaliteli futbolcu kim derseniz (bu farklı bişey) Anelkadır.
  • Tanju Çolak
  • GÖNLÜM
    RIDVAN DİLMEN DİYOR AMA:
    BENCE DE
    LEFTER
  • hiç biri fenerbahçede büyük oyuncu ne arar haa bide gese diil GS
  • Lefter Küçükandonyadis abicim.
    lafı bile olmaz...
  • İlkerciim güzel kardeşim kaç kez izledin lefteri?
  • Lefteri hiç görmedim o yüzden bişey diyemiyceğim ben 30 yaşındayım ve gördüğüm en iyi futbolcu
    Rıdvan Dilmen
  • LEFTER - CAN BARTU

Aslında Can Bartu daha iyi...

Aynı zamanda adam basketçi...

Adam TR Basket Milli takımının bir maçta en çok skor yapan oyuncusu 100 sayı mı etmış bir maçta. Hatta dünya rekoru bile onda olabilir...

Düşünsenize ya adam son nokta, hem futbolcu olarak gitmiş adam İtalyada gol kralı falan olmuş İtalyanın en baba adamı olmuş hemde adam Fenerde deli oynamış, hemde Basket milli takımında rekor kırmış var mı böyle bir adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: moryeel

İlkerciim güzel kardeşim kaç kez izledin lefteri?

sen kaç kez izledin
  • Rıdvan Dilmen..
  • gs li ve bjk li ler niye yazmasın?

rıdvan
  • Rıdvan - Aykut - Oguz - Atkinson :D

Unutulurmu be Atkinson
  • Rıdvan Türkiyenin gelmis gecmis en buyuk futbolcusudur.Tanju Colak bile itiraf etmistir kendini begenmis biri olmasına ragmen.
  • +1 Rıdvan
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.