Şimdi Ara

Favori Bayan Anime Karakterleriniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Okeanix

Fate Zero bu 3 rota olan Fate / Unlimited Blade Works / Heaven's Feel öncesini anlatıyor ve %100 canon.

Bu 3 rota fate zero'dan 10 yıl sonrasını anlatıyor.

Rotalar alternatif evrenler değil sadece belli başlı kararlar farklı. Yani başta farklı kararlar veriyor sonu komple değişiyor. Alternatif Evren direk tüm karakterlerin ve tarihin farklı olduğu evren olarak bahsediyorsunuz sanırım hayır rotalarda tüm karakterler aynı ama bazı karakterler erken ölüp, başka karakterler çıkabiliyor.

İlk Rota Fate 2006 Deen tarafından adaptasyonu yapıldı ve beğenilmedi ben bile izlemedim.
    İkinci Rota Unlimited Blade Works dünyanın en iyi anime stüdyolarından biri olan Ufotable tarafından yapıldı ve izleyicilerin öncelikle Fate Zero izlemiş olduğunu varsayarak adapte etmişler.
    Üçüncü Rota Heaven's Feel'da Ufotable tarafından yapılan ve çok farklı kafada bir rota ne desem spoiler olur. UBW izlemiş olduğunu varsayarak adapte etmişler.

Bu üç rotanın başlangıcı aynı ama orta ve sonları tamamen farklı. Heaven's Feel'da mesela UBW başlangıcını çok kısa gösteriyorlar izleyiciler zaten izlemiş diyerek onu iyi ayarlamışlar.

Sen dediğim sırayla izle kafanda soru işareti kalmaz.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam bütün taşlar yerine oturdu

•  Favori Bayan Anime Karakterleriniz?
  • OVERLORD - Albedo

• Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Fate evreni konusu açmıştım ben daha yeni, oraya bakabilirsiniz eğer diğer serileri de merak ediyorsanız.
    https://forum.donanimhaber.com/fate-evreni-nedir-nasil-giris-yapilir--140309106
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Fate evreni konusu açmıştım ben daha yeni, oraya bakabilirsiniz eğer diğer serileri de merak ediyorsanız.
    https://forum.donanimhaber.com/fate-evreni-nedir-nasil-giris-yapilir--140309106
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayan deyince hepsinin havası gidiyor. Kadın olarak değiştirebilir misiniz başlığı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-023BD6D30

OVERLORD - Albedo

Resim çıkmıyor
  • Jormungand Valmet,Chiqueta ve Karen. Chiqueta karekteri ne kadar az gösterilmiş olsa da hal ve hareketleri favorim yaptı. Valmet'i almamın sebebi biraz aynı olsa da esnek bir karekter kalıyor. Karen Chan ise Chiqueta'dan farkı yok ama biraz geri planda.

• Sword Art Online - Asuna

Favori Bayan Anime Karakterleriniz? Favori Bayan Anime Karakterleriniz? Favori Bayan Anime Karakterleriniz? Favori Bayan Anime Karakterleriniz? Favori Bayan Anime Karakterleriniz? Favori Bayan Anime Karakterleriniz?

• Tartışmasız Favori Bayan Anime Karakterleriniz?
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    Ordinal Scale filminde çok iyiydi rolü özellikle bir sahnede kişiliklerini çok güzel yansıtmışlardı.
  • KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Rüzgarlı Vadi :) favori Miyazaki filmim

Asuna benimde favorim ama son sezonda hiç yer verilmiyor çok mutsuzum.
    Miyazaki mükemmel değil mi ama, ben hiçbir şekilde kıyaslayamıyorum eserlerini..

Ama favori karakterim San
     Favori Bayan Anime Karakterleriniz?

• Uğruna nick adadığım karakter....
     Favori Bayan Anime Karakterleriniz?

• Hadi ben yeni izledim de niye hiç kimse Chitanda dememiş?

Bu arada gif nedense bu sitede kasıyor. Başka sitelerde kasmıyor.
    Chitanda Eru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 20 Nisan 2020; 19:14:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Hadi ben yeni izledim de niye hiç kimse Chitanda dememiş?

Bu arada gif nedense bu sitede kasıyor. Başka sitelerde kasmıyor.
    Chitanda Eru
    Çünkü daha izlemedim.Chitanda anime başlattır.Tıpkı konsol aldıran oyunlar gibi anime başlatan waifular var

• Loli olmayan ve kısa saçlı tüm karakterleri bir şekilde severim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.