Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 4.5 G kullananlar için Gani tarifeleri çok iyi. Özellikle çok video seyredenler için. Ama ben 3G ile haber, makale okuduğum için 25 liralık 1500 dakika ucu ucuna yetiyor. Yeni zamlandı 27 TL oldu. Bir de 6 aylık 1 GB hediye verdi. Fakat taşıma yapanlara 28 TL'ye 2500 dk veriyor. Bu çok iyi. Başka operatöre geçip 90 gün sonra tekrar gelmek istiyorum.
    Ganinin eksik tarafı yenilenmemesi-30 gün beklemek şart, veri akışının 30 GB ile sınırlı olması. Tarifenin bitim zamanı gelmeden 30 GB aşılırsa internet kullanamıyorsunuz (kalan gani dk olsa bile). Gene de birçok tarifeye göre daha iyi. Az konuşanlar için de çok iyi. Dakikalar internet yerine kullanılıyor. Wifi hotspot ile 30 GB'ı geçmeden bilgisayarı istediğin gibi kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengiz han kullanıcısına yanıt
    Ben biraz tereddütte kaldım. Şu anda 750dk, 3GB, 1000sms paketini 26TL'ye kullanıyorum. Kullanımım ise genelde 250dk, 1GB, 100sms civarı. Memlekete gittiğim zaman haftada 2.5GB civarı kullanımım oluyor, geneli sayfa gezinme ve metin tabanlı işler, yani düşük hız uzun süreli kullanım şeklinde. Bu durumda benim için uygun değil sanıyorum gani tarifeler...

Çok teşekkür ediyorum paylaşımınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Ben biraz tereddütte kaldım. Şu anda 750dk, 3GB, 1000sms paketini 26TL'ye kullanıyorum. Kullanımım ise genelde 250dk, 1GB, 100sms civarı. Memlekete gittiğim zaman haftada 2.5GB civarı kullanımım oluyor, geneli sayfa gezinme ve metin tabanlı işler, yani düşük hız uzun süreli kullanım şeklinde. Bu durumda benim için uygun değil sanıyorum gani tarifeler...

Çok teşekkür ediyorum paylaşımınız için.
    Ben de mega3gb deyim.. 27 tl 3gb 600dk 1000sms.. sırf bjk sponsoru diye duruyorum.. uzatmış gene :(
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Yazımda da yazdığım gibi, çekmediğini söyleyebileceğim bir çok nokta var kendi yaşadığım bölgede de var, sürekli gittiğim yerlerde de var. Detaylı konum bilgisini gizlilik için vermeyeceğim ama Beşiktaş'ta bir çok noktada özellikle evlerin içerisinde aynı şekilde Maltepe ve Kadıköy'de bir çok konumda hız felaket yavaşlıyor, bazen ziyarete gittiğim apartmanların içerisinde interneti geçtim konuşmak için camın kenarına yaklaşıyordum kullanırken, inanın bunları kötülemek için söylemiyorum hiçbir çıkarımda yok sadece olan bu.

Turkcell'den ne kadar nefret ederseniz edin, isterseniz birlikte buluşup testler yapalım açık ara çok önde hem normal yaşantımız içinde, hem iş seyehatinde, hem de tatilde hepsinde önde. Önde olmadığı tek konu fiyat politikası ama diğerleri ne kadar ucuza verselerde hizmet veremiyorlar.

Bu arada bu konu Vodafone ile alakalı Turkcell hakkında şeyler yazdığım için özür diliyorum herkesten amacım Vodafone'u kötülemek çünkü yaşadığım deneyimler berbattı bunuda abone olmayı düşünenler olursa diye yazmak istedim.

Sadece Turkcell ve Vodafone'u kıyaslamamın sebebi sadece o iki operatörü kullanmış olmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende şunu belirteyim memlekette bizim ilçeden 50 km ötedeki köyümüze kadar vf hiç çekmiyor ara birkaç yerde sadece 2g modu var %95'inde hiç yok. Turkcell ve Avea at başı misali çekerken vf maalesef yok.Avea max. 3g vardı ama Turkcell 4g bile vardı.
    Zamanında köyde kullanmaya çalıştığm için vf'a defalarca kayıt açtırdım ama bir ba istasyonu bile dikemediler.
    Bu tarifede de SABİT FİYAT GARANTİSİ dışında ÇEKMEME durumu bir diğer dikkat edilmesi gerekmektedir.
    Herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 19 Temmuz 2019; 19:3:34 >
  • ben 1 yildir vodafoneluyum banada olurmu acaba bu tarife

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Her yerde 4G yok maalesef, bir de net sürekli açık mail felan gelir diye, bu tarifede hemen bitmesi gerekir diye düşünüyorum. Atladığımız bir ayrıntı mı var, sürekli aç-kapa yapmak gerekiyorsa o zaman sıkıntılı olmaz mı?
    Bu tarife ile ilgili iki konu kafama takıldı..

1) Eposta hareketi nedeniyle sürpriz bir şekilde erken tüketim..
    2 ) Mobildeyken radyo dinlemek..Ben mesela yürüyüş yaparken 1 saat dinliyorum.. bu gani L tarifede 1500dk var 25 saat hak veriyor.. hergün 1 saat internet kullansan son 5 gün mafiş :) Ama zaten mevcut tarifemdeki internet bitmek üzereydi ve tarife yenileme günüm de öyle.. denemek için geçiş yaptım. Anında aktif oldu, gani 1500dk yüklendi.. Mevcut tarife ekranında paket olarak görünce öncesinde bir panik oldum.. tarife değil de sadece paket mi acaba diye:)

• madenci28 M kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş. turkcelle sordum. hiçbir paket almadan geçsem bile illa 1 haftalık 19tl iletişim paketi tanımlıyorlarmış zorunlu. bunu ücretsiz yapmanın bir yolu yok mu
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    ben güvenemiyorum. sitede böyle yazıyor: "Yani 1 dakikada 100 KB'ın altında kalan kullanımlar kotanızdan düşmez."

gani tarifeye geçince acaba int hızını kasıtılı düşürüyorlar mıdır? geçen speedtest yaptım 30 mbps çıktı. ortalama bi hız ama her yerde böyle olmuyor.

1000 dknin tamamı 16 saat internet oluyor.

"1 saatlik videoyu 5 DK'da indirirsen tarifenden 5 Gani DK düşer."

internet hızlı olsa aslında mantıklı gibi. ama kesin bi kötülük yapıp mağdur etmeleri korkutucu.

youtube açsa video ilerlemedikçe tamamını yüklemiyor. video dksi kadar gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 20 Temmuz 2019; 12:44:41 >
  • bimcelden yenilenen 7 gb taşıdım.çalışan elemanların hiçbiri bu tarifeyi bilmiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu tarife mi daha cazip yoksa online s tarifesi var 35 lira 12 gb veriyor 5 i uygulamaya geliyor ?
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Hocam bu tarifeye geçiş yapınca freezone lu olabiliyor muyuz?
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum henüz hat açılmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Hocam açılınca söyleyebilir misiniz rica etsem? Bende geçmeyi düşünüyorum da.
  • numara taşırken 3gb pakete taşıdım daha tl yüklemedim 7 gb lık pakete geçiş yapabilirmiyim
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. numara taşıdım. hat açıldı. sorun yaşamadım. şu anketi oldurduktan sonraki 3gb gelmedi henüz
  • Ramazan 3gb tarifesine nasıl geçiliyor hangi tarife istiyorsunuz deyince bunumu soylicez bayiler bilmiyor

• 12 ay fiyat garantisi yok değil mi?

• Bende bugün gidip başvurayım. Fiyat iyimiş

• Bunda da yarısı gece vs denmemiş direk 8 GB yazıyor. Turk telekom ama faturasız ve 8 gb 27 TL olunca düşünülebilir.

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.