Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.025
Cevap
14
Favori
73.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turksat SD yayın çöp. Fiyatlar tam bomba .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Sipariş verdim bakalim, nasil birseymis. Bana zaten lazim olan belgesel Kanalları, en kötü ihtimalle 3 ayda bir 10 tl yüklerim, o da bitirince paket alirim.
    Simdi aklıma takilansa su; hediye kontörlerde paket alsam giriş paketinin Suresi uzar mi acaba? Eğer uzarsa o 60 tl ile 5 Yetişkin paketi alsak giriş paketi 15 ay uzar ama hanım farkederse beni keser. En kötü ihtimalle 2 ay sinema paketi alsam, 6 ay daha uzatmış olurum. Dur bakalim ne olacak.

hayırlı olsun şimdiden
    izlenimlerinizi paylaşırsınız
    güzel düşünce ama onun kullanma süresi 45 gün o sürede zaten paketin olacağı için en fazla 45 gün karın olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 16 Eylül 2015; 17:04:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Sipariş verdim bakalim, nasil birseymis. Bana zaten lazim olan belgesel Kanalları, en kötü ihtimalle 3 ayda bir 10 tl yüklerim, o da bitirince paket alirim.
    Simdi aklıma takilansa su; hediye kontörlerde paket alsam giriş paketinin Suresi uzar mi acaba? Eğer uzarsa o 60 tl ile 5 Yetişkin paketi alsak giriş paketi 15 ay uzar ama hanım farkederse beni keser. En kötü ihtimalle 2 ay sinema paketi alsam, 6 ay daha uzatmış olurum. Dur bakalim ne olacak.

hayırlı olsun şimdiden
    güzel düşünce ama onun kullanma süresi 45 gün o sürede zaten paketin olacağı için en fazla 45 gün karın olur

Uydu alıcı geldi ama henüz digiturk aktivasyonunu yaptırmadım. Uydu alıcıyı 19" bir tv'de kullanacağım için çözünürlük konusunda net detay veremeyebilirim. 55" olan da dsmart var belki bi ara ikisini birden takıp deneyebilirim.
    Siz yazınca dikkatimi çekti, giriş paketi için "Her TL yükleme veya paket satın almada 3 ay uzar." denilmiş. Ben bunu tl yükleme ve paket almada 3 ay eklenir şeklinde düşündüm. Ama siz uzama tarihinden itibaren 3 ay kullanılır olarak algılamışsınız. Digiturk'ün çalışma şeklini düşünürsek muhtemelen sizin dediğiniz gibi bir uygulama yapılacak. Onu da ancak digiturk aktivasyonu yapılınca deneyebilirim.
    Dediğim gibi bu uydu alıcıyı mutfakta kullanmayı düşünüyorum ve benim için önemli olan sadece İz tv ve history, bu yüzden çok sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. ama birincil uydu alıcı olarak kullanmak isteyenlerin iyice bir düşünmesi gerek.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun şimdiden

Uydu alıcı geldi ama henüz digiturk aktivasyonunu yaptırmadım. Uydu alıcıyı 19" bir tv'de kullanacağım için çözünürlük konusunda net detay veremeyebilirim. 55" olan da dsmart var belki bi ara ikisini birden takıp deneyebilirim.
    Siz yazınca dikkatimi çekti, giriş paketi için "Her TL yükleme veya paket satın almada 3 ay uzar." denilmiş. Ben bunu tl yükleme ve paket almada 3 ay eklenir şeklinde düşündüm. Ama siz uzama tarihinden itibaren 3 ay kullanılır olarak algılamışsınız. Digiturk'ün çalışma şeklini düşünürsek muhtemelen sizin dediğiniz gibi bir uygulama yapılacak. Onu da ancak digiturk aktivasyonu yapılınca deneyebilirim.
    Dediğim gibi bu uydu alıcıyı mutfakta kullanmayı düşünüyorum ve benim için önemli olan sadece İz tv ve history, bu yüzden çok sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. ama birincil uydu alıcı olarak kullanmak isteyenlerin iyice bir düşünmesi gerek.

kurulum demişsiniz ama gelisimavm sitesinde şöyle bir not gördüm.
    sözleşmeyi kargoyu getiren kurye kapıda imzalatıp alıyor sanırım

Aktivasyon bedeli 30 TL DAHİLDİR
    tak çalıştır servise gerek yok
    (Sözleşme size kargo poşetinde gelecektir tek yapmanız gerekli yerleri imzalayıp kargo görevlisine kapıda teslim etmektir. GelisimAVM size her zaman en doğru en düzgün hizmeti vermektedir. Boş sözleşme yada sizin yerinize atılan imzalı sözleşme iki ay sonra digitürk tarafından yayınlarınızın kapanmasına neden olmaktadır.)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun şimdiden

kurulum demişsiniz ama gelisimavm sitesinde şöyle bir not gördüm.
    sözleşmeyi kargoyu getiren kurye kapıda imzalatıp alıyor sanırım

Aktivasyon bedeli 30 TL DAHİLDİR
    tak çalıştır servise gerek yok
    (Sözleşme size kargo poşetinde gelecektir tek yapmanız gerekli yerleri imzalayıp kargo görevlisine kapıda teslim etmektir. GelisimAVM size her zaman en doğru en düzgün hizmeti vermektedir. Boş sözleşme yada sizin yerinize atılan imzalı sözleşme iki ay sonra digitürk tarafından yayınlarınızın kapanmasına neden olmaktadır.)

Ben Samsun'da bi firmadan aldım bana yakın diye :) Dediğiniz gibi sözleşme kargoyla geldi, dün geri gönderdim, bugünde firma aradı aktivasyonunuzu yaptık diye ama malum mesai saati olduğu için eve gidip deneyemedim. Boş vaktim varken online işlemlerin şifreisini alayım dedim ama beceremedim. İlk defa giriş yapıyorum diyorum benden şifre istiyor; şifreyi değiştiriyim dedim telefona onay kodu gelmiyor. Velhasıl bilgisayar ve elektronik işlerinde vasatın üstünde olan ben beceremedim bu işi. Eve gidince bakıcam artık.
    Bu arada benim aldığım firma göz göndermedi, zaten göndereceğini söylememişti ama cihaz gerçekten ufak ve saklanabilir durumda. Bu konuda gelişimavm tercih edilebilir.

• quote:

izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

her paket aldıgında hd kanallar 1 yıl, giriş paketi ise 3ay uzar :)
  • Alan arkadaş varsa görüntüsünü memnuniyetini falan bi anlatsın

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Alan arkadaş varsa görüntüsünü memnuniyetini falan bi anlatsın

sizler için vıdeo cektık hocam
    buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=dPRHcJf05mM
  • candostum2007 C kullanıcısına yanıt
    Ben izledim onu zaten eyvallah:-) bide müşterilerin alanların görüşünü öğrenelim

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Ben izledim onu zaten eyvallah:-) bide müşterilerin alanların görüşünü öğrenelim

alan arkadaslar hadı bakalım paylaşın olumlu olumsuz eleştirilerinizi beklemedeyız :)
  • Cihaz gerçekten kucuk, kucuk tv de izlediğim için görüntü kalitesi benim için yeterli. 55" tv de biraz denedim cok kötü degil ama sd sonuçta. 1 ay hediye edilen lig tv sd, Superlig macı olunca lig tv 2 de acik oluyor. Super paket birkaç gündür acik sanırım bayram nedeniyle, pek düzgün film rastgelmedi. Daha once de söylediğim gibi ben sırf history için almıştım, yemek yerken biraz izliyorum bana yetiyor.
    hd uydu almayı düşünüp en azindan istediğim zaman paket alirim diyenler için uygun bir Alıcı ama dijital platform olarak pek tatmin edici degil açıkcası.
     FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI

candostum sana rakip gelmiş:)
    https://www.youtube.com/watch?v=YYMcqReGKy0
  • iyi bir kampanya yapmalarını beklemek hataydı zaten
  • Lig TV 1,2,3,4 ve Eurosport 2 HD yayını var mı?
  • Yıllarca milletin kanını emen bir firmadan ne bekliyordunuz ki.
    Maç izleyenleri yeterince sömürdük şimdi de ayda yılda bir iki maç izleyenleri sömürelim kampanyası.
  • bari tek maç fiyatlarına çeki düzen verselerde öyle izlesek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hemen kargo yapıldı. Sözleşmeyi kapıda imzalayıp ürünü teslim aldım. Çok ilgili ve dürüst bir firma. Sorularıma telefondan sürekli destek verdiler. Daha ne olsun. Teşekkürler.
    ilgilenen arkadaşlar için bilgi amaçlı paylaşayım dedim. sözleşme için bayiye gitmeye bayi aramaya gerek yok kapıda işlem bitiyor.
    http://www.gelisimavm.com/digiturk-turksat-4a-aylik-fatura-odemesiz-kontorlu-uyelik-urun1059.html
  • Cihazda interner baglantısı ve dilediğin yerde menüsü varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKaLiPTuSsSs

Cihazda interner baglantısı ve dilediğin yerde menüsü varmı?

cihazda internet bağlantısı yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.