Şimdi Ara

Faturalı Uyumlu Genç 7GB geçiş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mevcutta faturasızım bu tarifeye geçmek istiyorum fakat geçmek için bir yol göstermemişler müşteri hizmetleri ile geçmem mümkünmü yoksa illa vodafona bayinemi gitmem lazım? Birde yaşım büyük olduğu için kardeşim tanımlı kullanıcı olarak sıkıntı çıkarmı?

Faturalı Uyumlu Genç 7GB geçiş hakkında

• 542 yi ara faturalıya geçecem de sana tarife önerirler bunu istediğini belirtirsen bence verirler belki de daha iyisini verirler.faturalıya geçirmek için avantaj sunuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatyilmaz_

542 yi ara faturalıya geçecem de sana tarife önerirler bunu istediğini belirtirsen bence verirler belki de daha iyisini verirler.faturalıya geçirmek için avantaj sunuyorlar
    aradım 1gb içeren tarife gözüküyormuş sadece.üsttekine geçmem için cepmerkezine gitmem lazımmış. Onlarda yanımda uygulamasındaki gibi teklif varmı diye bakıyor pek fark yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 17 Mayıs 2020; 21:8:42 >
  • Valla garip faturalıya geçirmek için 1gb lik paket mi önermişler .faturalıya geçmek istiyorum uygun paketiniz yok mu deseydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.