Şimdi Ara

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
10
Favori
16.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam dijital operatörden faturaliya geçiş e tıklıyorum paket secmemi.istiyor , fakat paketlerde Maxi plus paketini 5 GB gosteriyor,
    Faturalı midi paketi ise 1.5gb li halini 25 TL gosteriyor normal mi acaba bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasyaka T kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar normal, nasıl normal o GB'lar taahhütsüz, aylık halleri, katlanma kampanyası var 12 ay boyunca. Sözleşme aşamasına girdiğiniz de mesela Fatura Maksi Plus orada size 10 GB olarak gözükecektir.

• Dediğiniz gibi ilerledim ve gözüktü hocam , en son telefona onay mesajı kısmında işleminizi şuanda gerçekleştiremiyoruz dedi yarın tekrar denicem inşallah olur ,hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim

• Tasyaka T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, şimdiden hayırlı olsun İnşallah

• Bu arada geçiş yapmak isteyenler; Soru Cevap listesini güncelledim.

Yeni bir soru ve cevabını ekledim, ilk sayfadaki listeyi okursanız aklınızda soru kalacağını zannetmiyorum

• Merhaba Vodafone faturasızdan turkcell faturasıza gectim. Geçerken TIM e 30 tl olan 5GB lik faturali fırsat midiye geçmek istediğimi söyledim. Onlar da olmaz faturasizda en az bir ay durmanız gerekli dedi. 532 yi aradım. Onlar da aynısını dedi. Dijitak operatörden faturakiya geçişi tıklıyorum orda 25 ve 39 TL lik oaketker çıkıyor. İstediğim 30 TL lik paket çıkmıyor şansa :) Nasıl yapabilirim sizce tavsiyeniz var mı?
    Yoksa hosgeldin 5GB faturasiza geçeceğim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibnisinai -- 27 Ağustos 2020; 7:28:3 >
  • Bir de 3GB 25 liralık olanı yapsam aylık 5-6 gb hediyeye denkleyebilir miyim hoş geldin hediyeleri vs yok mu?

• ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Hocam denkleyebilirsiniz, bunun salla kazanı var, goller ceptesi artı paketleri var, Bip hediye yarışı, Bip yıldızları, Kim 1 GB ister, Bil Kazan, Bizce kuponları, GNÇ yumurta çatlat bunlarla bolca internet alabilirsiniz.

Zaten o pakete geçince ilk ay 10 GB, haftalık 2 GB, hediye havuzun da hediye seçenekleri gibi hediye seçenekleriniz olacak.

Hocam 1 ay şartı falan yok (aslında var ama uygulamıyorlar) başka TİM'lere uğrayın bir de, ben Turkcell Faturasız'a gelir gelmez bayi ile geçiş yapmıştım.

• Dk acil olduğu için hoş geldin 5gb yaptım 1 ay duralım bakalım sonra olursa yaparız. Yardımınız için sağolun hocam

Rica ederim hocam

• Başlıktaki söz konusu paketler 31.12.2020'de sona erecektir, mevcut müşteriler yararlanmaya devam edecektir.

• Faturalı maksi plus dan faturasıza geri geçtim. Fatura tarihini değişti diye ek fatura çıkarmışlar. 5 gün için 9 lira kazıkladılar sağolsunlar. Aslında direk taşıma yapmak lazımdı ama o da abartı olurdu.

Edit: 9.90 yani 10 liraymış...
    Edit2: Talebime geri dönüş olarak aradılar, mh hata yapmış fatura silindi. Faturalı maksi plus dan devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 4 Eylül 2020; 11:34:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hediyeye devam dostum faturalı maksi plus :) yine haftalık 2gb seçtim
    Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ)

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam

• Sağolasın dostum, birşey soracağım bu senin profil fotoğrafı karşısında turkcell logosu var onu nasıl ayarlıyoruz?

Altta görmüş olduğunuz linke giriş yapın hocam

https://forum.donanimhaber.com/systems.asp

Orada Operatör bölümün de Ekle butonu var hocam, oraya giriş yapın, tamamdır

• Mağazaya gidip dijital çark çevirdik 1 adet lifebox ve bu geldi :)
    Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ)

Hayırlı olsun hocam

• Merhaba. Konuyu okudum baya bilgilendim başta konuyu açan ve bilgilendiren @yokizm olmak uzere mesaj gönderen herkese teşekkürler. Ben Vodafone faturalıda taahhüdümün son günlerindeyim. Faturalı maksi plusa aynı gün geçmek istiyorum. Bunun için de Ankarada 4 tane bayiye sordum abonelik işlemlerini yapan. Hepsi de olumsuz faturasıza geçersiniz 30/45 gun kalırsınız ondan sonra faturalı maksi plusa geçebilirsiniz dediler. Hatta biriyle tartışacak seviyeye geldim bu işlem turkcelli dolandırmak filan dedi güldüm siz bu işi yapan bayiye gidin dedi ben de o bayiyi arıyorum zaten dedim sinirlendi iyice. Neyse Ankarada yardımcı olabilecek bayi var mıdır varsa bir mesajla aydınlatsa ben de geçsem turkcelle bir an evvel.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.