Şimdi Ara

Faturalı Midi Plus - Faturalı Fırsat Midi ve Faturalı Maksi Plus (SONA ERDİ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
10
Favori
16.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk ay 10 GB, Dijital ortam dan geçtiğiniz için haftalık 2 GB, hediye havuzundan da hediyeleriniz olacak hocam, ama yine de karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam böyle tek seferlik hediyelerin benim için pek bir anlamı yok,yıllık vs verse harika olurdu.

İyice öğreniyorum çünkü şuanki tarifem kalktı beğenmezsem birdaha geri dönemem

• eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.

Geçiş yapmak, karar vermek size kalmış

• Paketlere geçmek istiyorum, ancak faturalıda fiyatın 12 ay aynı kalıp kalmayacağından şüpheliyim.

Zira paketlerde şu şekilde bir madde mevcut:

Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.

Bu maddeye göre fiyat değişebilir mi o zaman? 12 ay taahhüt vermeme rağmen.

Turkcell Rahat'ın fiyatları arttığından dolayı TT'ye geçmiştim. Şehir merkezlerinde iyi ancak kırsalda pek iyi değil. Turkcell Faturasız'ın fiyatları da çok yüksek. 25TL'lik 3GB paketi çok iyi ancak bu madde beni tereddütte bıraktı.

• Hocam RaHat tarifesindeki paketler de taahhüt yok zam olması normaldir.

Faturalılar da zam gelse dahi önceden kullanan müşteriler zam dan etkilenmiyorlar hocam.

• Hocam doğrudur, normalde faturalı paketlerde hangi operatör olursa olsun 12 ay veya daha üstü bir taahhüt verildiğinde fiyat değişmez(daha sonradan zam gelse bile, dediğiniz gibi).

Ancak burada fiyat taahhüt kapsamında değildir diyor, yani ben atıyorum 5.aydayım, ama paket aniden 30 lira olabilir demek değil mi? Fiyata taahhüt vermiyoruz sonuçta,

• Galiba hocam, henüz 3 pakete de daha önce hiç zam gelmediği için şimdi bir şey diyemiyorum

• Şöyle bir ibare var faturalı maksi plus paketinde;

Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 39 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 7 Eylül 2020; 20:38:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturalı Maksi Plus paketinde evet, o ibare var. Bahsettiğim ibare de bulunmamakta. Ancak benim bahsettiğim paket Faturalı Midi Plus paketi. Sizin bahsettiğiniz "12 ay sabit" ibaresi Faturalı Midi Plus'ta bulunmamakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 7 Eylül 2020; 20:50:5 >
  • Maalesef hocam bulunmuyormuş bende öğrenmiş oldum riskli bir paket karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 7 Eylül 2020; 21:12:34 >
  • Az önce Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm. Numaramı Türk Telekomdan Turkcell'e taşıyıp bu tarifeye geçmek istediğimi belirttim. Öncelikle bu kampanya hattını taşıyanlar için değilmiş. Bu kampanyadan faydalanmam için Turkcell faturasız hatta geçip 1 ay sonrasında faturalıya geçerek(her faturalıya geçen değil sistemde çıkması gerekiyormuş) bu paketten yararlanma ihtimaliniz var dedi.

Yarın Türk Telekomla olan taahhütüm bitiyor, numaramı Turkcell'e taşımak istiyorum uygun fiyatlı bir tarife tavsiyesi olan var mı ? Nasıl bir şey yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Az önce Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm. Numaramı Türk Telekomdan Turkcell'e taşıyıp bu tarifeye geçmek istediğimi belirttim. Öncelikle bu kampanya hattını taşıyanlar için değilmiş. Bu kampanyadan faydalanmam için Turkcell faturasız hatta geçip 1 ay sonrasında faturalıya geçerek(her faturalıya geçen değil sistemde çıkması gerekiyormuş) bu paketten yararlanma ihtimaliniz var dedi.

Yarın Türk Telekomla olan taahhütüm bitiyor, numaramı Turkcell'e taşımak istiyorum uygun fiyatlı bir tarife tavsiyesi olan var mı ? Nasıl bir şey yapabilirim ?
    Arkadaşım Turkcell bayisine git ve mevzuyu anlat. Onlar zaten yönlendiriyorlar. Benim 3 hattımı da hazırkart a taşıdılar ve sonrasında kendileri açılır açılmaz maxi plus paketine geçiriyorlar

• Emple kullanıcısına yanıt
    Hattınız faturasız da açılır açılmaz geçebilirsiniz hocam, o 1 ay kuralına hiç bir bayi uymuyor.

Bayiler den ya da dijital operatör uygulamasın dan geçiş yapabilirsiniz hocam.

• Bugün Turkcell iletişim merkezinden hattımı faturasıza geçirdim. Maksi Plus tarifesine geçmek istediğimi belirttim, kendileri 45 gün faturasızda kaldıktan sonra geçirebiliriz dediler. Farklı bayiiler geçiriyor demem üzerine hiçbir bayii geçiremez sistemde oluşmaz bu kampanya dedi. Çıktım farklı bir iletişim merkezine gittim orası da aynı şeyi söyledi. Mecbur bekleyeceğiz bir süre artık. Faturasızda uygun bir tarife var mi tavsiye edeceğiniz?

Faturasız'da hat açılınca anında geçiş yapabilirsiniz bayiler Turkcell'in adını karalamaktan baska birşey yapmıyor

Hocam Dijital Operatör den geçmeyi denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Bugün Turkcell iletişim merkezinden hattımı faturasıza geçirdim. Maksi Plus tarifesine geçmek istediğimi belirttim, kendileri 45 gün faturasızda kaldıktan sonra geçirebiliriz dediler. Farklı bayiiler geçiriyor demem üzerine hiçbir bayii geçiremez sistemde oluşmaz bu kampanya dedi. Çıktım farklı bir iletişim merkezine gittim orası da aynı şeyi söyledi. Mecbur bekleyeceğiz bir süre artık. Faturasızda uygun bir tarife var mi tavsiye edeceğiniz?
    Hoş geldin 5 ve 8 var ancak hemem geçtiği söyleniyor. O yüden gerek kalmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende aynı şeyden müzdaribim.müşteri hizmetleri 1 ay faturasızda kalınması gerektiğini söyledi.

• erdalion E kullanıcısına yanıt
    Uygulama dan denediniz mi hocam geçiş yapmayı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.