Şimdi Ara

Fatih Üniversitesi odyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kazanan var mı arkadaşlar ? Bakıyorum da kimse burayı kazanmamış. Ygs ile girdim. Sağlık yüksekokulu ilk kez bu yıl öğrenci almış. Fatih üni istanbulda. Fakat Sağlık yüksekokulu Ankara'da.(Tıp,diş,ftr,hemşirelik de burada) Burayı kazanan arkadaşlar varsa iletişime geçelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: profeN`

Kazanan var mı arkadaşlar ? Bakıyorum da kimse burayı kazanmamış. Ygs ile girdim. Sağlık yüksekokulu ilk kez bu yıl öğrenci almış. Fatih üni istanbulda. Fakat Sağlık yüksekokulu Ankara'da.(Tıp,diş,ftr,hemşirelik de burada) Burayı kazanan arkadaşlar varsa iletişime geçelim..

Ben de istanbulu kazandım ama odyolog çıkmaz burdan kardeşim arıyorum bulamıyorum. zaten çoğu kız ne arasınlar burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bllmrshn

quote:

Orijinalden alıntı: profeN`

Kazanan var mı arkadaşlar ? Bakıyorum da kimse burayı kazanmamış. Ygs ile girdim. Sağlık yüksekokulu ilk kez bu yıl öğrenci almış. Fatih üni istanbulda. Fakat Sağlık yüksekokulu Ankara'da.(Tıp,diş,ftr,hemşirelik de burada) Burayı kazanan arkadaşlar varsa iletişime geçelim..

Ben de istanbulu kazandım ama odyolog çıkmaz burdan kardeşim arıyorum bulamıyorum. zaten çoğu kız ne arasınlar burda

sende haklısın dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.