Şimdi Ara

Fatih TERİM'i Koruma Ve Kollama Başlığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
4.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beni futboldan soğutan insanlardan biridir terim. Böyle bir başlık çok enteresan olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari ile takımlarını sırtlayan isimler:

Sergen Yalçın: istikrarı ile sahada oyunla.
    Abdullah Avcı: Takımı sahiplenmesi ile taktikle.
    Fatih Terim: Oyunculardan yüksek verim alarak.
    Ali Koç: Masa başında.

• Bu başlıktakiler Galatasaraylı değil Terimsporludur

• Fatih Terim: “Aklıma geldi, Şampiyonlar Ligi elemesi öncesi basın toplantısında olan Kerem'i aldığımız Erzincanspor'a teşekkür ediyorum. O dönem ''nasıl aldınız, niye aldınız'' diye konuşan insanlar şimdi teşekkür ediyor, milli takıma kadar yükselen bir oyuncu.”

• Konu sahibi Terim'i kollamaktan vazgeçip kahrına dayanamadı herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Bu başlıktakiler Galatasaraylı değil Terimsporludur

Bu başlıktakiler Galatasaraylı değil fbjklidir

• Yeni oyun sisteminin mucidi; (SAAVKD Stoperler arasinda al ve kaleciye don ve tekrarla) Fatih Terim hocamin arkasindayim. Bu gibi yeni sistemler bulmasi icin, butun kalbimle destekliyorum. Keske kalecinin arkasinda bir mevki daha olsa, kalecimiz geriye dogru oraya atsa topu, Fatih Hocamin futbolu daha guzellesse keske. Allahim basimizdan eksik etmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeTheBest -- 27 Eylül 2021; 15:52:3 >
  • GeorgeTheBest kullanıcısına yanıt

kaleciyi ön libero yapma fikrini bulmuş daha ne olsun

hücum planımız ise kalecinin kendi kalesine gol atması ya da birinin kendi yetenekleri ile defansı ipe dizip topu ağlara göndermesi

büyük hoca çok büyük hoca

bu arada 3 maç kötü skor geldi (aslında 4 yıldır berbat futbol oynuyoruz) diye hocamızı yedirmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OdATA- -- 28 Eylül 2021; 14:14:47 >
  • Hocanın korunma ve kollanmaya ihtiyacı yok , ihtiyacı olan iki şey var ; acilen eskiden olduğu gibi atak,saldırgan futbola dönmek ve kondüsyoneri iyisiyle değiştirmek.

• vallahi ne kadar sevmesek de maalesef en başarılısı o , sadece 2 yıl şampiyon olamadı birinde pandemi girdi diğerinde 2 gol ile kaçırdı, maalesef böyle

• Ben bugün tamamını izledim maçın terim bildiğin aykut kocamana dönmüş, sanırım bu sezon gs maçı artık izlemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 31 Ekim 2021; 21:8:8 >
  • Ne oldu Terimsporlular şakşaka devam mı ?
    GS de görev alan hiç kimse Galatasaraydan büyük değildir.Terimspordan vazgeçin Galatasaraylı olun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.