Şimdi Ara

Fatih Terim: Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum! (F. Terimden Yalanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatih Terim: Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum! (F. Terimden Yalanlar)

Adamın her yeri oynuyor aynı ahmet ve erman gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 8 Ekim 2016; 3:02:47 >

• bilir mi hiç. o bilmez menejeri biliyo :D sabriyediyolar son sözleşme uzatmda sabri taraftar isyanda çok para alıyomuşun ne diyon. ben hiç gs ile para konuşmadım diyo. sanki menejeri habersiz pazarlığa oturmuş.
    gerçi o sıra galatasarayı yarı yolda sat diye işin içinde ayartma parasıda vardır sinyora.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 8 Ekim 2016; 3:19:58 >
  • Fatih Terim'in şuan ne Galatasaray gelmesini ne avukatlığını yapmak istiyorum fakat adamı zorla savunmaya teşvik ediyorsunuz....

Kardeşim Fatih Terim Galatasaray ile döktürürken, Milli takımın salça olmasına kimse laf etmiyordu ? Hatta diğer takımlar bayram etti...

O sözleşme taa o zamandan belliydi, ne diye bir Allah'ın kulu sözleşme üstünden artistik yapmadı ? Bu adam öyle yada böyle Türkiye'nin en iyi kariyerli hocası, bu adamı kulüpte çalışırken almanın bedeli var.

Bu bedeli kim ödedi ? Federasyon....EE niye çıkıp federasyona atar yapmıyorsunuz ? Fatih Terim sözleşmeyi kendi hazırlayıp kendi mi imza attı hayırdır ? Boş eleştiriler yapmayın, adam zamanında canınızı çok yaktıysa dolu şeylerle eleştirin...

Düşünün şimdi Şenol Güneş'i sizde çalışırken şuan istiyorlar ve Milli takıma alıyorlar, haliyle siz tepki verirsiniz bi sıkıntı yaşarsınız. Sonra adamın en iyi döneminde alıyorsun bununda bedeli olur, işini hallediyorsun günü geliyor kurtulmak istiyorsun ve sözleşmesini basına veriyorsun. Şenol hocanın bunda ne suçu olabilir ki ?

Bana cevap verecek adam hede hödö yapmadan mantıklı cevap versin

•  Fatih Terim: Ben sözleşmemde ne yazıyor bilmiyorum! (F. Terimden Yalanlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.