Şimdi Ara

Neden Fatih Terimle 10 senelik sözleşme yapmıyoruz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eminim hocanın bir milli takıma gidip bir bize gelmesinden herkes sıkılmıştır. Artık buna bir son vermek lazım. Hocayla uzun süreli sözleşme yapalım. Kariyerinin sonuna kadar bizle kalsın.

Galatasaray'ı 7 kere şampiyon yapmış , Uefa kupası almış adamdan bahsediyoruz. Galatasaray'ı kimse ondan daha iyi tanıyamaz. Yabancı teknik direktörlerden bu ülkeye hayır yok. Fenerin hali ortada. Macera aramaya hiç gerek yok. Floryanın anahtarını teslim et yaslan arkana. Bu 10 senede takımı en az 6 kere şampiyon yapacağı gün gibi ortada. ŞL'de yaşatacağı yeni zaferlerden bahsetmiyorum bile.

Umarım yönetimin aklında böyle bir şey vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim taraftar 2-3 maç üst üste kaybetse adamı yollatır tazminat ödemeye meraklı olmayalım iyi böyle :)
  • Çünkü Fatih hoca'nın sağı solu belli olmuyor. Geri dönüşleri çok güçlü olmakla birlikle uzun vade de başarısı tartışılır hale geliyor. Ünal Aysal dönemindeki olaylar olmasaydı bu uzun dönem hesabını daha keskin yapabilirdik ancak olmadı. Bizi ve takımı, taraftarı en iyi anlayan hocadır, sevmesem bile bu böyle. Yanlışlarından döndüğü sürece, taraftarı dinlediği sürece sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Yanlışlarından döndüğü sürece, taraftarı dinlediği sürece sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Yuh be kardeşim yuh , neyin doğru/yanlış olduğuna hangi vasfınla sen karar veriyorsun?Ne zamandan beri takımları taraftarlar çalıştırıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Çünkü Fatih hoca'nın sağı solu belli olmuyor. Geri dönüşleri çok güçlü olmakla birlikle uzun vade de başarısı tartışılır hale geliyor. Ünal Aysal dönemindeki olaylar olmasaydı bu uzun dönem hesabını daha keskin yapabilirdik ancak olmadı. Bizi ve takımı, taraftarı en iyi anlayan hocadır, sevmesem bile bu böyle. Yanlışlarından döndüğü sürece, taraftarı dinlediği sürece sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.
    Uzun vaadede daha da başarılı. Aysal olayı olduğunda 2 sene üst üste şampiyonluk + 2 süper kupa + CL’de çeyrek finalle bıraktı. Ondan önce 4 sene üst üste şampiyonluk + UEFA kupası ile bıraktı.

Türkiye’de uzun vaadede başarılı olmuş başka bir teknik direktör mü var? 2 seneyi aynı takımın başında tamamlayan Yok neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

quote:

Yanlışlarından döndüğü sürece, taraftarı dinlediği sürece sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Yuh be kardeşim yuh , neyin doğru/yanlış olduğuna hangi vasfınla sen karar veriyorsun?Ne zamandan beri takımları taraftarlar çalıştırıyor?
    Taraftarı dinlese muslerada ısrar etmez zaten

• Sen takımı 10 yıllığına babana bile versen tüm kadroyu sülaleden oluşturur.
  • fatih terim kovulma tehtidi altında çalışmazsa başarılı olamaz. örnekleri bolca mevcut. adamın bi yerini kaldırmayın, iyi hoca işte o kadar.

milli takımı ne hale soktuğunu, sizi ne hale getirdiğini unutmayın.
  • 10 sene de abartı. Ben Mustafa Cengiz'den sonra Fatih Terim'in başkan veya yönetici olacağını düşünüyorum kulüpte.

• Keşke yapsanız da seneye gönderilince Fatih hocam 9 senelik tazminata çökse yattığı yerden paranızı yese
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Uzun vaadede daha da başarılı. Aysal olayı olduğunda 2 sene üst üste şampiyonluk + 2 süper kupa + CL’de çeyrek finalle bıraktı. Ondan önce 4 sene üst üste şampiyonluk + UEFA kupası ile bıraktı.

Türkiye’de uzun vaadede başarılı olmuş başka bir teknik direktör mü var? 2 seneyi aynı takımın başında tamamlayan Yok neredeyse.

Alıntıları Göster
    Bu saydıkların arasında nereden baksan 14 sene var. Görevin başında iken yani 3. yada 4. seneden sonra neler yaptığından bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

fatih terim kovulma tehtidi altında çalışmazsa başarılı olamaz. örnekleri bolca mevcut. adamın bi yerini kaldırmayın, iyi hoca işte o kadar.

Evet milli takım her zaman şahlanıyordu zaten

Hidink ile Ersun yanal ile Abdullah Avcı ile lıcescu ile başarıdan basarıya koşan milli takımı batırdı

Milli takım tarihinin galibiyet yüzdesi en iyi olan teknik direktörlerinden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 1 Ekim 2018; 16:4:9 >
  • terim yine gazla işi götürüyor ancak futbol bilgisi sıfır olduğu için bir yere kadar böyle. ve rakiplerinin içler acısı durumu da onun şansı. umarım en kısa zamanda şutlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Bu saydıkların arasında nereden baksan 14 sene var. Görevin başında iken yani 3. yada 4. seneden sonra neler yaptığından bahsediyorum.

Alıntıları Göster
    Terim 4 sene üst üste sampiyon olduktan sonra UEFA kupasini aldi. Onu birak Türkiye'de 4 sene üst üste ayni takimi calistiran teknik direktör mü var? En basarilisi bile 2 seneden sonra patliyor. Türkiye'yi de gectim dünyanin en iyi teknik direltörleri bile ort. 3 senede bir takim degistiriyor. Morinho hayati boyunca ayni takimi 4 sene calistirmis mi?

Fatih Terim de uzun vaadede basarisizsa, kim basariliymis cok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Terim 4 sene üst üste sampiyon olduktan sonra UEFA kupasini aldi. Onu birak Türkiye'de 4 sene üst üste ayni takimi calistiran teknik direktör mü var? En basarilisi bile 2 seneden sonra patliyor. Türkiye'yi de gectim dünyanin en iyi teknik direltörleri bile ort. 3 senede bir takim degistiriyor. Morinho hayati boyunca ayni takimi 4 sene calistirmis mi?

Fatih Terim de uzun vaadede basarisizsa, kim basariliymis cok merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bizdeki inişli çıkışlı grafiğin belki de temel nedeni de bu olabilir. Bir taraftar olarak 3 sene şahlanıp 4 sene yokları oynamaktan yoruldum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

terim yine gazla işi götürüyor ancak futbol bilgisi sıfır olduğu için bir yere kadar böyle. ve rakiplerinin içler acısı durumu da onun şansı. umarım en kısa zamanda şutlanır.
    Futbol bilgisinin 0 olduğunu nerden biliyorsun

Boş boş yorumlar adamın hayatı futbol

• quote:

fatih terim kovulma tehtidi altında çalışmazsa başarılı olamaz. örnekleri bolca mevcut. adamın bi yerini kaldırmayın, iyi hoca işte o kadar.

milli takımın gidebildiği son 2 büyük turnuvada onun imzası var.

birinde avrupa 3. yaptı hatta.

galaatasaray'ı ne hale sokmuş pardon? 7 şampiyonluk yaşamış galatasarayla. uefa kupası almış, süper kupa almış. 2 kere ŞL çeyrek finali yapmış.

ah, ne yazdığınızı bir bilseniz...
  • Fatih Terim gidip gelince daha etkili oluyor. Arada hırslanıyor falan😁 taraftarta özlüyor o agresifliği falan herkes mutlu oluyor. Uzun vade de mayada bozulma oluyor.

• quote:

- Milli takima 3 kez geldi. 3'ünde de Avrupa sampiyonasina katildik. Birinde 3. olduk.
    - Galatasaray'a 8 sezonda 7 sampiyonluk. UEFA kupasi + CL'de ceyrek final.
    - Fatih Terim Galatasaray'in basindayken Fenerbahce'nin sampiyonlugu yok.

Kimi ne hale soktugu belli. Ben de FB'li olsam nefret ederim Fatih Terim'den. Adam teknik direktörlük yaptigi sürece sampiyonluk ihtimalin ortadan kalkiyor. Üzücü bir durum.

• birileri mutlu olsun diye kontrat uzatmadığı için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.