Şimdi Ara

Fastpay ilk İstanbul Kart yüklemesine 10 TL Hediye! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
7.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayatımda böyle saçma bir uygulama görmedim. şimdiye kadar 4-5 defa istanbulkart yükleme girişimim oldu, 2-3 sefer zaten hata verdi uğraşmadım bıraktım. 1 defa kredi kartından double çekim yapıp 2 defa bakiye yüklemiş ve en son bugün 30 tl yükledim yüklendi dedi karttan parada çekilmiş kartta bakiye yok, metroya giricem yetersiz bakiye dedi rezillik resmen... aman sakın bulaşmayın
  • İstanbulkart'a yüklemeye ortalama kaç gün sonra iadeyi yapıyor? Geçen Cumartesi yaptım gelen giden yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

İstanbulkart'a yüklemeye ortalama kaç gün sonra iadeyi yapıyor? Geçen Cumartesi yaptım gelen giden yok.
    Bugün yatmış iade.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    yükledikten sonra talimat olarak bekler, kartı makineye okutunca yükler lirayı
    veya nfcli bir telefonla İstanbul kart uygulamasından okutabilirsin o zaman da yükler lirayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum var! İstanbulkart ödememi a101den kazandığım 10 tl ile yaptım. 10 tl iade alabilir miyim, yoksa kredi kartı ile mi yapmam lazım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatogun

Bir sorum var! İstanbulkart ödememi a101den kazandığım 10 tl ile yaptım. 10 tl iade alabilir miyim, yoksa kredi kartı ile mi yapmam lazım?
    Konuyu hortlatmissin ama evet iade alirsn 😀

• Teşekkürler, olsun kampanya devam ediyor :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.