Şimdi Ara

Fastpay ilk İstanbul Kart yüklemesine 10 TL Hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
7.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 1 lira yükledim hemen 10 lira verdi, ertesi gün 1 lira daha yükledim 20 lira verdi. Bakiyenin 10 lirasını karta yükleyeyim dedim bakiyeden düştü karta geçmedi bugün deniz banktan gelen sms ;

fastPay ile istanbulkart yüklemen sırasında kartına eklenmeyen tutarı yükledik. Üstelik fastPay bakiyene de 10TL bizden hediye, fasPay ile doyasıya harca.

yani 2 lira yüklemeye 40 lira hediye almış oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catry -- 27 Aralık 2018; 21:11:43 >
  • aynı karta çok fazla yüklenme olmasın, 10tl'miz karambole gitmesin diyen arkadaşlar; alternatif olarak: 043550E2D52880 numaralı İstanbul Kart'a da 1TL yükleyebilirler :)
  • Aynı kredi kartından farklı fastpay hesaplarına farklımistanbul kartına yükleme yapınca sorun olmaz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 TL geldi. Risk alıp birine daha 1 lira yükledim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siriusix -- 28 Aralık 2018; 8:47:40 >
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    İstanbul kartları farklı fastpay hesapları farklı fakat kredi kartları aynı bu durumda olmuyor mu ya yanlışın olmasın?

• Aynı fast pay aynı kredi kartıyla farklı bir istsnbulkarta bakiye yükleyince de 10 tl geliyor mu?

• ıamonlyhuman kullanıcısına yanıt
    hayır

• Parayı nasıl çekebilirim?

• Hesaptan yükledim gelmedi

Edit:geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiagraM -- 30 Aralık 2018; 9:46:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar birikti? Dişe dokunur bişey oldu mu bari?

• 3 günü geçti benim halen gelmedi, birkaç kişiden daha duydum yatırılmadığını. Biz de mi sorun var acaba
  • copela kullanıcısına yanıt
    Benimde henüz gelmedi. Ben yüklemeyi direk deniz bonus karttan yaptım. Acaba fastpay bakiyesinden mi yapmak gerekiyor bilemedim.

• Devam ediyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya hala mevcut mu bugün gün içinde katılan oldu mu ?
  • İstanbul'da oturmayan arkadaşlar görün işte İstanbul'da yaşayanların halini 1 lira akbile muhtacız o yüzden gelmeyin burası berbat bir şehir. Bence yaşadığınız şehre şükredin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 28 Aralık 2018; 21:10:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.