Şimdi Ara

Fast foodların pahalı olması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heavyy

Abd de ortalama maaş 3.000 (üçbin) dolar.
    Burger King de Whooper Menü 21 TL oldu.

Alıntıları Göster
    ya alim gucunden bahsetmiyoruz abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pide veya lahmacun alternatif öneririm, boş ver fast food ürünlerini. Her şeye zam geldi her şey pahalı

• ya ne sacmaliyosun birader paralari ayni cinse cevirir kiyaslarsin ucuzluk pahalilik alim gucuyle alakali bisey degil

burda 4 dolar orda 5 dolarsa burda daha ucuzdur senin almak icin daha fazla emek gostermen alim gucuyle alakali ezberlemissiniz biseyler bos bos konusuyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B44C9D826

Bu mesaj silindi.
    ya abi anlatamiyorum galiba sen alim gucunden bahsediyorsun ben fiyattan.

bizden en az 5 kat fazla alim gucleri buna laf soyleyen yok kor degiliz goruyoruz adamlar 60 bin dolara sifir range rover sport a biniyor biz 90 a dacia aliyoruz alim gucu degil benim dedigim fiyat kiyaslamasi

Burger orda 5 dolar burda 2.2 dolar diyorum

• Aynende fiyat guncellememisde olabilirler bi gece ansizin big king 25tl olabilir

Dolarin etkisini 3 4 ay icerisinde gorecez yeni postalar gelsin asil fiyat cikacak ben suan icin konusuyorum suan hersey dunyanin en ucuzu

• Sağlıksız ürünlerin fiyatı inşallah daha da artar.
  • Eskiden fast food'u ucuz diye yerdik, şimdi fiyatı bir iskender, bir adana kadar. Fiyatı artana kadar tavuk dönere devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrollee

Eskiden fast food'u ucuz diye yerdik, şimdi fiyatı bir iskender, bir adana kadar. Fiyatı artana kadar tavuk dönere devam.
    Gimsa tavuk döner 3.95 TL di (100 gram, ekmek arası) geçen 2 gün önce yaptırdım 4.95 olmuş. Tadı güzel ama gimsa bile zam yaptıysa diğer yerler hayli hayli yapar. Ve maalesef Gimsa (Sadece Ankara belli yerlerde) her yerde yok, olsa bile fastfood bölümü yok. Allah'tan bana yakın, yoksa aç kalacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0988D7594 -- 14 Eylül 2018; 12:53:8 >
  • arkadaş fiyatları abartarak söylemiş en az 2 katını, fazla ciddiye almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Gimsa tavuk döner 3.95 TL di (100 gram, ekmek arası) geçen 2 gün önce yaptırdım 4.95 olmuş. Tadı güzel ama gimsa bile zam yaptıysa diğer yerler hayli hayli yapar. Ve maalesef Gimsa (Sadece Ankara belli yerlerde) her yerde yok, olsa bile fastfood bölümü yok. Allah'tan bana yakın, yoksa aç kalacağım.

Alıntıları Göster
    Batıkent mi? Zamanında az gitmedik

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

Batıkent mi? Zamanında az gitmedik

Alıntıları Göster
    Eskiden batıkente giderdim de devlet mahallesi (sanırım böyle geçiyor) eryaman tarafındaki açılınca orada da fast food olunca oraya gidiyorum artık daha yakın. Diğer türlü batıkente metro ile gitmem gerek.

Oraya arabayla 4 dk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonacibo

arkadaş fiyatları abartarak söylemiş en az 2 katını, fazla ciddiye almayın
    Aynen ben 3 e katladım. Yoksa pizza 3 lira hamburger de 2.5 zaten. Haklısın.
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    Boş yapma 2 hamburger,kola, patates Max 13 liraya bulabilirsin. Pizza desen orta boy 15-20 liraya bulursun nerede yaşıyorsun sen ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonacibo

Boş yapma 2 hamburger,kola, patates Max 13 liraya bulabilirsin. Pizza desen orta boy 15-20 liraya bulursun nerede yaşıyorsun sen ?
    Evde.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.